Kde prodat zrdcadlovku

Diskuse o focení, fotografickém vybavení, fotografických technikách, zpracování fotek

Kde prodat zrdcadlovku

Příspěvekod Fyletto » 8. leden 2018 12:43

Ahoj, chtěl bych prodat svoji plnoformátovou zrcadlovku Nikon D700, která mě předtím, než jsem předloni přešel na D810, provázela po mých fotobankéřských toulkách, a jak tak koukám, moc není kde. Kdysi jsem prodával svoje vybavení docela pohodově na Aukru nebo na Paladixu, ale jak tak teď po pár letech koukám, z Aukra zmizeli zákazníci, je tam přetlak nabídky. A na Paladixu obdobně. Nemáte někdo doporučení, kde by se dal prodat aparát ještě za ucházející cenu?
Hodnocení: 0
Fyletto
 
Příspěvky: 66
Registrován: 18. červenec 2013 09:02

Reputace: +4

Re: Kde prodat zrdcadlovku

Příspěvekod castyhost » 8. leden 2018 12:47

zkus znameho, Paladix jak kdy
bo vsichni vsechno maj

810 spokojenost?
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.163.2xx

Reputace: 0

Re: Kde prodat zrdcadlovku

Příspěvekod Fyletto » 8. leden 2018 12:50

Už jsem zkusil známé, mají syčáci nejnovější techniku a starší spolehlivý aparát jim není dost dobrý. D810 je parádní, pro fotobanky, kor ty dnešní, ale overkill jako sviňa. Ale to byl rok 2015 a vše vypadalo velerůžově ;)
Hodnocení: 0
Fyletto
 
Příspěvky: 66
Registrován: 18. červenec 2013 09:02

Reputace: +4

Re: Kde prodat zrdcadlovku

Příspěvekod admin » 8. leden 2018 13:55

Fyletto píše:Ahoj, chtěl bych prodat svoji plnoformátovou zrcadlovku Nikon D700, která mě předtím, než jsem předloni přešel na D810, provázela po mých fotobankéřských toulkách, a jak tak koukám, moc není kde. Kdysi jsem prodával svoje vybavení docela pohodově na Aukru nebo na Paladixu, ale jak tak teď po pár letech koukám, z Aukra zmizeli zákazníci, je tam přetlak nabídky. A na Paladixu obdobně. Nemáte někdo doporučení, kde by se dal prodat aparát ještě za ucházející cenu?

Klidně ji zkus prodat tady, když k tomu přihodíš zdarma konultace k obsluze foťáku a k fotobankám třeba to nějaký místní fotobankový začátečník využije.
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2112
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Kde prodat zrdcadlovku

Příspěvekod Ravennka » 8. leden 2018 15:07

A jinak sbazar, bazos... :) na sbazaru jsem prodala od přívěsného vozíku přes tablet až po skleněnou vázu :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kde prodat zrdcadlovku

Příspěvekod Marian » 8. leden 2018 17:13

Skus aj bazar na www.ephoto.sk
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Marian
 
Příspěvky: 107
Registrován: 21. červenec 2017 09:55
Bydliště: Bratislava

Reputace: +26

Re: Kde prodat zrdcadlovku

Příspěvekod Host » 8. leden 2018 18:11

Ravennka píše:A jinak sbazar, bazos... :) na sbazaru jsem prodala od přívěsného vozíku přes tablet až po skleněnou vázu :lol:


Tak ona se vždy naskytne otázka:...za kolik...? Prodej fototechniky a zrcadlovek zvlášť, kopíruje tristní vývoj trhu s obrazovým materiálem...
Osobně raději zařadím starší, méně používaný kousek fototechniky do vitríny, nebo ho daruji v rodině, než abych se někoho doprošoval, smlouval a nakonec získal pár šupů. Nemluvě o času, který tomu člověk musí věnovat... ;)
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: Kde prodat zrdcadlovku

Příspěvekod PandaWild » 8. leden 2018 18:20

Asi tak.

Moc se za to nejspíš nezíská, protože užitkovost rychle klesá. Také bych si raději koupil novější model s rozumnějším "současným" vybavením. Asi se víc vyplatí nechat si ho jako sekundární foťák.
+Marsan Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Kde prodat zrdcadlovku

Příspěvekod Ravennka » 8. leden 2018 18:43

No jako tady ho někdo prodává za 18k https://www.sbazar.cz/martys9825/detail ... rip-prodam tak to úplně není to, co bych si nechala ve skříni, protože se mi nevyplatí investovat čas :)

Případně bych zkusila napsat 1 univerzální e-mail s infem a rozposlala ho do různých bazarů s fototechnikou, které jsou blízko - cena je třeba o fous nižší, ale dostane peníze na dřevo a už se nikdy o nic nestará.
Já takhle prodávala starý mobil - než aby se mi válel doma úplně k ničemu, tak šel za 3 tisíce do světa a stálo mne to 1 e-mail na 5 bazarů a pak jednu jízdu do centra (a pizzu vedle v oblíbené pizzerce :lol:)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kde prodat zrdcadlovku

Příspěvekod castyhost » 8. leden 2018 18:48

dneska je to tu jak "U dobre rady" :-D
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.163.2xx

Reputace: 0

Další

Zpět na O focení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé