vlastní webové stránky

Diskuse o serverech, kde lze prodávat fotografie/ilustrace, ale nejsou to fotobanky (například Fler, Zazzle, CafePress) nebo o prodeji přes vlastní web

Re: vlastní webové stránky

Příspěvekod Bananaboy » 26. leden 2017 14:25

admin píše:Webnode má své výhody a nevýhody, jako každý systém. Osobně beru raději ten Wordpress, ale to je na jinou diskuzi.

S tým súhlasím. Wordpress je jednoznačne lepší pre pokročilejších užívateľov. Ten Webnode som napísal ako príklad pre ľudí, ktorí nevedia Wordpress nainštalovať na server, nechcú sa hrabať v kóde, alebo sa v kóde stránky nevyznajú a chcú si web postaviť len tak narýchlo ako skladačku. ;)
+Anika, +Ravennka, +admin, +ypres.bass Hodnocení: +4
Adobe Illustrator CS5 | NIKON CoolPix P510
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3146
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +834

Re: vlastní webové stránky

Příspěvekod PandaWild » 26. leden 2018 01:34

Jestli bych mohl poprosit o rady od znalců SEO: na můj web a fórum útočí jistý člověk, který je známý tím, že (mimo jiné) využívá i SEO a "google bomb" tak, že napíše pomlouvačný článek a pak zajistí aby se ve vyhledávání s google dostal na přednější pozice než stránky oběti. I jsem už zpozoroval, že na mé stránky spouštěl seoscanner.net, zřejmě na analýzu, aby mohl své stránky optimalizovat a připravit. Nevíte prosím jak moc je šance, že by mi tím mohl nějak uškodit? Na svých stránkách SEO používat neumím, ani nepoužívám klíčová slova, ale stránky se i tak drží na předních pozicích při důležitých slovech (jsou to málo frekventovaná slova). A doufám že i kdyby se dostal na přední pozice, že snad tam nebude dlouho, ale moc nevím jak tyhle věci vlastně fungují. Jde jen o to, že ve vyhledávání bude na předních místech, nebo tam může jít ještě o něco víc?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 6419
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1606

Předchozí

Zpět na Nefotobanky - přímý prodej