CanStockPhoto - co si o tom myslíte

Diskuse o ostatních - menších - fotobankách, jako je CanStockPhoto, Depositphotos, StockFresh, CutCaster, YayMicro a další

Re: CanStockPhoto - co si o tom myslíte

Příspěvekod shalom3 » 17. srpen 2018 10:26

Mě směrem k výplatě pošouply jenom asi 2 prodeje (video za 25 a 2 vektory po 5 US), jinak po těch sporadických 25-centových prodejích by to byla otázka desítek let ;) .
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: CanStockPhoto - co si o tom myslíte

Příspěvekod admin » 17. srpen 2018 12:12

Katka3 píše:Ahoj,
souhlas s tím, že nesmyslně vyhazují vše kvůli property release, že to nemá komerční využití, už to mají... Mám tam také přes 30 dol, které bych z nich chtěla dostat. Jak tak čtu, spousta lidí je také blízko výplaty, na kterou asi nedosáhnou - také možnost, jak si FB vyděla:-) Kolik fotogafů jim tam asi ty dolary nakonec nechá...
K.


Heh, takových fotobank, kde mám pár dolarů mám spoustu :) Ale občas mě mile překvapí, třeba po pěti letech jsem si na jednu fotobanku vzpomněl a bylo tam přes stovku dolarů... chce to jen čas, ono to jednou doběhne...
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: CanStockPhoto - co si o tom myslíte

Příspěvekod Myšice » 25. srpen 2018 11:49

Canstock je retardovaná fotobanka. Podle mě tam fotky třídí nějací boti, kteří mají nevychytaný systém identifikace tváří apod., takže požadují model release i na zvířata, pokud jim podle nějakého algoritmu připadají jako lidi :D a jakoukoliv budovu včetně ruiny hradu vyhodnotí jako něčí barák, na který je potřeba property release.
Hodnocení: 0
Myšice
 
IP: 89.31.11.2xx

Reputace: 0

Re: CanStockPhoto - co si o tom myslíte

Příspěvekod castyhost » 25. duben 2019 10:15

canstockphoto - funguje vam odesilani ke schvaleni?
presypadlo se mi vrti donekonecna :-o
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 2a00:1028:8b43:9082:4c5d:8f91:40b1:faxx

Reputace: 0

Re: CanStockPhoto - co si o tom myslíte

Příspěvekod Návštěvník » 25. duben 2019 10:25

Canstockphoto má nejpomalejší stránky ve vesmíru fotobank a u nich je nutná trocha trpělivosti. :?
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 185.67.188xx

Reputace: 0

Re: CanStockPhoto - co si o tom myslíte

Příspěvekod Host » 25. duben 2019 19:17

Jen tak se ptám...
Tohle je nějaké masochisticky zaměřené téma???
Jaký smysl má trávit čas a pálit elektřinu posíláním obrázků do černé díry, kde vyděláte v nejlepším případě "přes sto dolarů" za pět let???
Hlava mi to nebere... :? :shock:
Radši bych se snad bičoval, než se takhle trápit... :mrgreen:
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: CanStockPhoto - co si o tom myslíte

Příspěvekod shalom3 » 25. duben 2019 20:01

Je fakt, že kdybych nepoužívala Stocksubmitter, tak bych tuto fb odpískala. Za 2 roky 50 USD, to by jinak fakt za námahu nestálo.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: CanStockPhoto - co si o tom myslíte

Příspěvekod Bananaboy » 25. duben 2019 20:40

Mne CanStockPhoto zarába celkom pekne a to tam mám len polovičné portfólio oproti iným fotobankám. U mňa patrí medzi fotobanky na ktoré sa ešte oplatí nahrávať na rozdiel od prepadákov ako napríklad Bigstock, GL StockImages, Crestock a podobne. To mi pripomenulo, že by som sa mal prinútiť tam nahrať druhú polovicu portfólia.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: CanStockPhoto - co si o tom myslíte

Příspěvekod admin » 26. duben 2019 11:39

Souhlasím s Bananaboy - na to, kolik tomu věnuji času se to bohatě vyplatí. Upload je tam strašně jednoduchý, nic mi nevhazují (vektory) a furt se tam prodává, občas i nějaká lepší licence (nebo to je přeprodej v jiné fotobance) za pár desítek dolarů.
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: CanStockPhoto - co si o tom myslíte

Příspěvekod zdenat5 » 26. duben 2019 14:18

admin píše:Souhlasím s Bananaboy - na to, kolik tomu věnuji času se to bohatě vyplatí. Upload je tam strašně jednoduchý, nic mi nevhazují (vektory) a furt se tam prodává, občas i nějaká lepší licence (nebo to je přeprodej v jiné fotobance) za pár desítek dolarů.

S tím souhlasím - občas se prodá i nějaké video.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
zdenat5
 
Příspěvky: 625
Registrován: 21. listopad 2013 12:43

Reputace: +131

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní microstock fotobanky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé