shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvekod admin » 5. říjen 2018 07:22

Anika píše:
noska.photo píše:Jak tak koukám tak většina lidí co kontroluje fotky asi utekla k Dreamstime. Na DS fotky schvalené do 24 hodin a na SS týden :D :D

Dneska jsem nahrávala 5 vektorů, schváleno asi za 20 minut a hned 2 shlédnutí :)

Tak oni sice na Dreamstime schvalují neskutečně rychle - většinou než tam odešlu desátý vektor, tak ten první už je schválený, ale co se týče výdělků, tak jde dolů snad ještě rychleji než shutterstock :( No ale vzhledem k tomu, že mi vydělává tak desetinu toho co Shutterstock, tak to nebude tak velký pád :))))
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 5. říjen 2018 07:38

Pak má člověk mít prodeje, chci kouknout do svýho portfolia a pokochat se a ejhle místo fotek tohle:

We're sorry, but we were not able to load this contributor's gallery at the moment. Please try again. If the problem continues, please reach out to our customer support.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 5. říjen 2018 07:40

admin píše:Tak oni sice na Dreamstime schvalují neskutečně rychle - většinou než tam odešlu desátý vektor, tak ten první už je schválený, ale co se týče výdělků, tak jde dolů snad ještě rychleji než shutterstock :( No ale vzhledem k tomu, že mi vydělává tak desetinu toho co Shutterstock, tak to nebude tak velký pád :))))


Dreams je aktuálně ve schvalování nejrychlejší. Prodeje moc neposoudím, začala jsem na začátku ledna letos, ale je pravda, že chvíli to bylo hezké na množství za 0,35, teď to jede ve stylu dlouhé čekání a pak jedna dvoudolarová fotka, zatím mne to drží na výdělek ve stejně směšné úrovni..
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: shutterstock

Příspěvekod noska.photo » 5. říjen 2018 08:25

admin píše:
Anika píše:
noska.photo píše:Jak tak koukám tak většina lidí co kontroluje fotky asi utekla k Dreamstime. Na DS fotky schvalené do 24 hodin a na SS týden :D :D

Dneska jsem nahrávala 5 vektorů, schváleno asi za 20 minut a hned 2 shlédnutí :)

Tak oni sice na Dreamstime schvalují neskutečně rychle - většinou než tam odešlu desátý vektor, tak ten první už je schválený, ale co se týče výdělků, tak jde dolů snad ještě rychleji než shutterstock :( No ale vzhledem k tomu, že mi vydělává tak desetinu toho co Shutterstock, tak to nebude tak velký pád :))))



Já musím říct, že několik posledních měsíců sleduji celkem razantní nárust prodejů na Dreamstime, na SS to samozřejmě nemá, ale oproti té dřívější bídě je to nárust o několik set procent
Hodnocení: 0
noska.photo
 
Příspěvky: 153
Registrován: 1. říjen 2015 16:06
Bydliště: Chomutov

Reputace: +31

Re: shutterstock

Příspěvekod Baldion » 5. říjen 2018 10:54

Tak mám pocit, že šutr definitivně umřel. Přemýšlel jsem, proč se mi dnes neprodává a ejhle - místo portfolia mám většinu času pohovku. :shock:
A takové hezké portfolio to bylo :D
Hodnocení: 0
Baldion
 
Příspěvky: 460
Registrován: 1. prosinec 2016 17:44
Bydliště: Jižní Morava

Reputace: +131

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 5. říjen 2018 11:01

Baldion píše:Tak mám pocit, že šutr definitivně umřel. Přemýšlel jsem, proč se mi dnes neprodává a ejhle - místo portfolia mám většinu času pohovku. :shock:
A takové hezké portfolio to bylo :D


Tak mě taky odstřihli, místo portfolia mám nůžky.. prej plánovaný výpadek
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: shutterstock

Příspěvekod Baldion » 5. říjen 2018 11:14

ivusakzkrabice píše:Tak mě taky odstřihli, místo portfolia mám nůžky.. prej plánovaný výpadek

Ale já měl v plánu prodávat :lol:
+Ravennka Hodnocení: +1
Baldion
 
Příspěvky: 460
Registrován: 1. prosinec 2016 17:44
Bydliště: Jižní Morava

Reputace: +131

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 5. říjen 2018 11:42

ivusakzkrabice píše:
Tak mě taky odstřihli, místo portfolia mám nůžky.. prej plánovaný výpadek

To jo, oni maj všechny výpadky plánovaný, no a těch plánů jsou mraky ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 5. říjen 2018 12:36

shalom3 píše:To jo, oni maj všechny výpadky plánovaný, no a těch plánů jsou mraky ;)


Jen se o těch "plánovaných" výpadcích dozví člověk až při výpadku..
..asi to jako ajťák v práci taky zavedu :D
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: shutterstock

Příspěvekod PandaWild » 5. říjen 2018 14:47

Musí to občas odpojit, nestačí přelévat peníze a zahlcují se jimi. Každému už přetéká vana se šampaňským.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé