Adobe stock / Fotolia

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod Návštěvník » 11. listopad 2018 08:22

Jsem kretén a omlouvám se za reakci výše. Když se klikne na ANO, tak se skutečně objeví možnost přiřadit (nebo nahrát nový) release. Děkuji... :-)
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 109.105.39xx

Reputace: 0

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod ivusakzkrabice » 15. listopad 2018 16:24

Už druhý den v tuto dobu mi nejde se dostat na AS, vykopává mě to, když už se na popáté přihlásím, tak to hodí nějakou chybu. Večer to pak začne fungovat, ale vše se načítá celkem dlouho.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod Anika » 15. listopad 2018 16:29

ivusakzkrabice píše:Už druhý den v tuto dobu mi nejde se dostat na AS, vykopává mě to, když už se na popáté přihlásím, tak to hodí nějakou chybu. Večer to pak začne fungovat, ale vše se načítá celkem dlouho.


Mě to teď taky nefunguje, včera ok, byla jsem přihlášená trvale.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod Myšice » 28. listopad 2018 09:21

Má Adobe nějakou editorial sekci? Na hlavní stránce ve vyhledávání je totiž možnost hledat editorial, ale nevím jak při nahrávání něco dát jako editorial, když na to nemůžu najít žádné zaškrtávátko apod.
Hodnocení: 0
Myšice
 
IP: 89.31.11.2xx

Reputace: 0

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod Egeris » 28. listopad 2018 10:00

Nee, editorial nemá.
Hodnocení: 0
Egeris
 
Příspěvky: 437
Registrován: 21. duben 2017 06:33

Reputace: +104

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod Michal H. » 5. prosinec 2018 10:25

čau lidi, prosím poraďte mi někdo ohledně tý synchronizace účtu. Mám mraky ilustrací který mám tak nějak do foroty a nevím jestli je nahrát ještě teď na fotolii, protože tam je to nahrávání fakt hodně rychlí a nebo můžu být v klidu a u adobe stock je to obdobný a můžu to beze strachu synchronizovat :D díky
Hodnocení: 0
Michal H.
 
IP: 91.225.86xx

Reputace: 0

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod admin » 5. prosinec 2018 11:40

Michal H. píše:čau lidi, prosím poraďte mi někdo ohledně tý synchronizace účtu. Mám mraky ilustrací který mám tak nějak do foroty a nevím jestli je nahrát ještě teď na fotolii, protože tam je to nahrávání fakt hodně rychlí a nebo můžu být v klidu a u adobe stock je to obdobný a můžu to beze strachu synchronizovat :D díky


Dobrá rada - nepoužívej oslovení "Čau lidi" někteří jsou na to dost alergičtí :)

A jinak já nahrávám ze zvyku pořád přes Fotolii a funguje to vesele dál.
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod Jirik » 5. prosinec 2018 14:41

Do roka ma Fotolia skoncit. Na Adobestock mi prijde schvalivani a zarazeni do kategorii mnohem jednodussi a rychldjsi nez u slozitejsi Fotolie. Ostatne pouzivam na stridacku oba portaly, tak abych si postupne zvyknul na nove prostredi u AS.

Odesláno z mého LG-D405 pomocí Tapatalk
+zdenat5 Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Jirik
 
Příspěvky: 690
Registrován: 11. duben 2013 21:56
Bydliště: Praha

Reputace: +37

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod Anika » 5. prosinec 2018 14:44

Možnost nahrávat do fotolie by měla skončit už začátkem února, pak už stejně půjde všechno přes AS.
+zdenat5 Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod Michal H. » 5. prosinec 2018 16:57

Děkuji za odpovědi, respektive odpověď :D Ptal jsem se právě kvůly tomu že už v únoru nahrávání končí. A Petře okej, tvoje forum, tvoje pravidla :D ale já jsem víc alergickej na lidi co se na něco ptají a ani nepozdraví nebo nepoprosí :D
+zdenat5 Hodnocení: +1
Michal H.
 
IP: 91.225.85.xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Fotolia

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron