Stock Submitter

Ať už to jsou služby pro hromadný upload, nastavování IPTC nebo generování seznamu klíčových slov

Re: Stock Submitter

Příspěvekod shalom3 » 22. listopad 2018 23:16

Jsi dobrá, nějak mi to nedošlo. Ach jo, kdyby některé věci mohly zůstat jak jsou. Už mi někdy připadá, že jen koumám, proč něco nechodí a co dělat, aby to zas chodilo. Ztráta cenného času, za který by se dala udělat fůra práce.
Hodnocení: 0
shalom3

Reputace: +630

Příspěvekod Netherspite » 2. prosinec 2018 08:39

Sorry for the late response, we've been launching our new cloud submission platform - Microstock.Plus, were too busy :(

@Pitju

Please set the permissions for the folder from the error message to Full Access for the Users group.

@shalom3

It's because Fotolia is now forcing the users to see those windows instead of just showing a login window...
You can click "Close" and then "Login to Fotolia" to see the Fotolia login form.
Alternatively, you can use our new option "Solve captcha on our server" in settings (Features tab).
Netherspite

Reputace: +12

Příspěvekod shalom3 » 8. prosinec 2018 23:59

Pozoruji něco divného ohledně submitů. Někdy kolem 4.11. jsem vyčerpala předplatné 250 Ks a nastavila jsem si free 33 submitů. Nějaké submity jsem vyčerpala s tím, že do 4.12. vyčerpám zbytek. Pak jsem několik dní nesubmitovala, až zase kolem 20.11. Podívala jsem se na stav účtu a najednou to vypadalo, jako kdybych zatím žadné submity nečerpala. Začala jsem tedy submitovat, u některých fotobank jsem vyčerpala všech 33 submitů. U některých fotobank mi pár submitů zbylo a datum obnovení balíčku bylo 22/12. Pak jsem se ale znovu podívala na účet, u žádné fotobanky už nebyl volný submit a datum se posunulo na 7/1 a po půlnoci na 8/1.
shalom3

Reputace: +630

Předchozí

Zpět na Nástroje ulehčující prodej ve fotobankách