Adobe stock / Fotolia

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod garganel » 6. prosinec 2018 13:56

Hodnocení: 0
Adobe Illustrator CS6, Wacom CTH-470.
Uživatelský avatar
garganel
 
Příspěvky: 365
Registrován: 14. květen 2013 08:54

Reputace: +2

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod admin » 6. prosinec 2018 14:39

Michal H. píše:A Petře okej, tvoje forum, tvoje pravidla :D ale já jsem víc alergickej na lidi co se na něco ptají a ani nepozdraví nebo nepoprosí :D


Jejda neber mě tak doslova! Já jen když slyším/čtu "Čau lidi" tak na mě vyskočí Babiš a ty jeho vyladěné PR vzkazy překrucující skutečnost - jen pro zajímavost, tady ten dobrodinec to pak většinou uvádí na pravou míru (a ke všemu dohledává prameny): https://medium.com/@maestrosill
+Marsan Hodnocení: +1
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod shalom3 » 6. prosinec 2018 14:53

Přiznám se, že na mě nevyskočí nic, když se řekne Čau lidi.My jsme se takhle zdravili, když současné politiky ještě nikdo neznal. ;) A vůbec, co kdybychom toto fórum udržovali čisté - jen pro grafiku? Na politické probublávání jso prý vhodné sociální sítě (nevím, tam já se nevyskytuji).
+Pedro, +Tjava, +admin, +duben, +zdenat5 Hodnocení: +5
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod Neznamy » 11. prosinec 2018 09:56

shalom3 píše:A vůbec, co kdybychom toto fórum udržovali čisté - jen pro grafiku? Na politické probublávání jso prý vhodné sociální sítě (nevím, tam já se nevyskytuji).


Já jsem třeba rád, že admin sem dal ten odkaz výše. Každá činnost, která vede k tomu, že si někdo další uvědomí, jaký je Babiš sedmilhář (nebo jeho PR tým), je záslužná.
+Marsan, -zdenat5 Hodnocení: 0
Neznamy
 
Příspěvky: 244
Registrován: 8. únor 2016 08:23

Reputace: +58

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod Host » 11. prosinec 2018 13:19

admin píše:
Michal H. píše:A Petře okej, tvoje forum, tvoje pravidla :D ale já jsem víc alergickej na lidi co se na něco ptají a ani nepozdraví nebo nepoprosí :D


Jejda neber mě tak doslova! Já jen když slyším/čtu "Čau lidi" tak na mě vyskočí Babiš a ty jeho vyladěné PR vzkazy překrucující skutečnost - jen pro zajímavost, tady ten dobrodinec to pak většinou uvádí na pravou míru (a ke všemu dohledává prameny): https://medium.com/@maestrosill


Diky za dobry odkaz. Politika je casto svinstvo. Navzdory tomu obcas prijde doba, kdy by si clovek nemel hledet jen toho sveho. Nezapomente, ze freelancer byva prvni na rane... Upozornit na lzi a manipulaci je vzdy zasluzna cinnost. Bez ohledu na to kdo je vasim favoritem.... ;)
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod sahar » 11. prosinec 2018 19:51

Anika píše:Možnost nahrávat do fotolie by měla skončit už začátkem února, pak už stejně půjde všechno přes AS.

Zdravím :| no a mně to prostě nejde překlopit do AS. Ani se tam nehrnu, ale když v únoru Fotolia skončí tak zůstanu na dlažbě? :D nebo se to tam přenese samo...…… lopotím se tu s horečkou, tak omluva pokud mi není rozumět.
Do AS mi nejde přihlásit stejně jako do FT a to ID číslo na mejlovku nemám, neb tam se dokola hlásí že heslo je špatné.
Díky, Hanka
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
sahar
 
Příspěvky: 76
Registrován: 20. květen 2018 21:32
Bydliště: Praha

Reputace: +3

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod zdenat5 » 11. prosinec 2018 20:45

Taky sem se s tím docela zlobila -nakonec sem změnila heslo- a šlo to. :lol:
Zdena
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
zdenat5
 
Příspěvky: 625
Registrován: 21. listopad 2013 12:43

Reputace: +131

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod Anika » 11. prosinec 2018 21:04

sahar píše:
Anika píše:Možnost nahrávat do fotolie by měla skončit už začátkem února, pak už stejně půjde všechno přes AS.

Zdravím :| no a mně to prostě nejde překlopit do AS. Ani se tam nehrnu, ale když v únoru Fotolia skončí tak zůstanu na dlažbě? :D nebo se to tam přenese samo...…… lopotím se tu s horečkou, tak omluva pokud mi není rozumět.
Do AS mi nejde přihlásit stejně jako do FT a to ID číslo na mejlovku nemám, neb tam se dokola hlásí že heslo je špatné.
Díky, Hanka


A máš svoje Adobe ID (účet u Adobe)? Bez toho ta synchronizace nejde. Do AS se nepřihlašuje stejnými údaji jako do fotolie ale právě přes to Adobe ID. Tam je potom nabídka synchronizace. To Adobe ID si normálně můžeš sama vytvořit, je to normální registrace ke službám Adobe, kam spadá i AS.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod sahar » 11. prosinec 2018 21:13

Ahoj. Děkuji Aniko, zkusím to znovu. V létě jsme se tam registrovala nic se nepropojilo. :) Zmátlo mě jak tu ve vláknu píší že se přihlásili se stejnou registrací.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
sahar
 
Příspěvky: 76
Registrován: 20. květen 2018 21:32
Bydliště: Praha

Reputace: +3

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod sahar » 11. prosinec 2018 21:17

zdenat5 píše:Taky sem se s tím docela zlobila -nakonec sem změnila heslo- a šlo to. :lol:
Zdena


Tak i to zkusím :lol: a propojilo se Ti to s portfolií?
Radši bych tam nešla,chápu že musíme.
Hanka, dám vám děvčata vědět, když se zadaří :)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
sahar
 
Příspěvky: 76
Registrován: 20. květen 2018 21:32
Bydliště: Praha

Reputace: +3

PředchozíDalší

Zpět na Fotolia

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé