shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 5. prosinec 2018 09:25

U mě se ani ty malé fb neprojevují moc příznivě, mimo pár zajímavých prodejů za více než dolar na 123RF mi přijde, že ty malé taky dvakrát moc neprodávají.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 5. prosinec 2018 10:30

Já to nemyslela tak, že by ty malé fb generovaly hromadu prodejů, to zase ne, ale přece jen tu a tam se něco vyskytne. Dříve byl prodej u některých fb dokonce rarita, ale teď se sem tam prodá něco dokonce i na Pond5. ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4476
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1039

Re: shutterstock

Příspěvekod TMArt » 10. prosinec 2018 13:50

ivusakzkrabice píše:
TMArt píše:No minulý měsíc jsem tu psal, že nějaký hacker změnil email na vyplatu přes PayPal.... raději si to zkontrolujte, ať nemusíte nic řešit. Mě sice napsali, že mi peníze vrátí, ale už asi 14 dni vyšetřují a mám účet zablokovaný.... tudíž nevydělává.


:( To je naprd :(
Sem myslela, že je vyřešeno, že prostě pošlou prachy a poctivého controbutora nebudou dál otravovat.. Určitě dej vědět jak to pokračuje. Osobně bych je po 14ti dnech asi uháněla jak to vypadá a požadovala nějakou kompenzaci, ale fakt těžko říct jak by to zkousli.
Držím pěsti ať se to brzo vyřeší ku tvému prospěchu.


Tak mám tu vyvrcholení mého případu. Napíšicelý příběh, aby ostatní kdo nesledoval kauzu od začátku byli v obraze.
Na konci září se nějaký hacker naboural ke mě do účtu a změnil email pro výplatu přes paypal. Toho jsem si všiml až cca 15.října. Ihned jsem kontaktoval support, že se mi někdo naboural do účtu a sebral mi peníze. Druhý den jsem měl odpověď ze se na to podívají a že mi peníze vrátí. Pár dní na to mi zablokovali účet, takže nešlo nic odemě nakupovat....toto trvalo cca 3 týdny. Zablokování bylo kvůli vyšetřování. Takže skoro měsíc účet nevydělával.
Po uplynutí této doby (a asi 4 urgence) mi účet opět aktivovali a kradené peníze zaslali společně s výplatou jako obvykle. Přišel jsem tedy jen o výdělek, který jsem zratil během blokace účtu. Takže konec dobrý všechno dobré...
Hodnocení: 0
TMArt
 
Příspěvky: 37
Registrován: 18. leden 2018 07:22

Reputace: +25

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 10. prosinec 2018 15:17

TMArt píše:Tak mám tu vyvrcholení mého případu. Napíšicelý příběh, aby ostatní kdo nesledoval kauzu od začátku byli v obraze.
Na konci září se nějaký hacker naboural ke mě do účtu a změnil email pro výplatu přes paypal. Toho jsem si všiml až cca 15.října. Ihned jsem kontaktoval support, že se mi někdo naboural do účtu a sebral mi peníze. Druhý den jsem měl odpověď ze se na to podívají a že mi peníze vrátí. Pár dní na to mi zablokovali účet, takže nešlo nic odemě nakupovat....toto trvalo cca 3 týdny. Zablokování bylo kvůli vyšetřování. Takže skoro měsíc účet nevydělával.
Po uplynutí této doby (a asi 4 urgence) mi účet opět aktivovali a kradené peníze zaslali společně s výplatou jako obvykle. Přišel jsem tedy jen o výdělek, který jsem zratil během blokace účtu. Takže konec dobrý všechno dobré...


I když ty 3 týdny blokace byly určitě naprd, tak gratuluju, že se vše v dobré obrátilo. Doufám, že už se ti prodává jako před blokací, že ti nespadly prodeje. Držím pěsti ať se zdaří nějaké pěkné prodeje, které ti ztrátu nahradí.
+zdenat5 Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: shutterstock

Příspěvekod zdenat5 » 11. prosinec 2018 16:36

Ahoj
nevíte někdo jestli by šlo vypnout našeptávadlo klíčových slov při Submitu . Často se mi stává, že se mi to tam doslova vnutí - a protože jsem nepozorná - tak si toho většinou nevšimnu a musím to celé mazat, často to projde a je schváleno - pokud si toho všimnu, tak to opravím. No asi to nepůjde.
Tak hezké svátky všem :P
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
zdenat5
 
Příspěvky: 626
Registrován: 21. listopad 2013 12:43

Reputace: +132

Re: shutterstock

Příspěvekod TMArt » 12. prosinec 2018 12:42

ivusakzkrabice píše:
TMArt píše:Tak mám tu vyvrcholení mého případu. Napíšicelý příběh, aby ostatní kdo nesledoval kauzu od začátku byli v obraze.
Na konci září se nějaký hacker naboural ke mě do účtu a změnil email pro výplatu přes paypal. Toho jsem si všiml až cca 15.října. Ihned jsem kontaktoval support, že se mi někdo naboural do účtu a sebral mi peníze. Druhý den jsem měl odpověď ze se na to podívají a že mi peníze vrátí. Pár dní na to mi zablokovali účet, takže nešlo nic odemě nakupovat....toto trvalo cca 3 týdny. Zablokování bylo kvůli vyšetřování. Takže skoro měsíc účet nevydělával.
Po uplynutí této doby (a asi 4 urgence) mi účet opět aktivovali a kradené peníze zaslali společně s výplatou jako obvykle. Přišel jsem tedy jen o výdělek, který jsem zratil během blokace účtu. Takže konec dobrý všechno dobré...


I když ty 3 týdny blokace byly určitě naprd, tak gratuluju, že se vše v dobré obrátilo. Doufám, že už se ti prodává jako před blokací, že ti nespadly prodeje. Držím pěsti ať se zdaří nějaké pěkné prodeje, které ti ztrátu nahradí.


Dnes se někdo usmyslel, že mi ztrátu nahradí a nakoupil pár obrázků Enhanced .... takže už jsem se dostal na své ;)
+Baldion, +Chalabala, +Marsan, +Ravennka, +admin, +ivusakzkrabice, +shalom3 Hodnocení: +7
TMArt
 
Příspěvky: 37
Registrován: 18. leden 2018 07:22

Reputace: +25

Re: shutterstock

Příspěvekod Návštěvník » 3. leden 2019 09:38

A hele....nový kabát šutru :shock:
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 185.67.188xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 3. leden 2019 09:43

Návštěvník píše:A hele....nový kabát šutru :shock:


Nový kabát? Nevidím.. Zato se mi od včerejška pořád přepíná do češtiny a to nechci, ten překlad je místy hrozný a jsou pomíchané kategorie..
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 3. leden 2019 11:25

Taky nic nového nevidím a navíc od začátku roku nula. Asi když se mi prodalo před koncem roku jedno video, tak bude delší dieta :(
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4476
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1039

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 3. leden 2019 12:28

shalom3 píše:Taky nic nového nevidím a navíc od začátku roku nula. Asi když se mi prodalo před koncem roku jedno video, tak bude delší dieta :(


Sice u mě to není na nule, ale i tak na počet prodaných je to chudé a navíc vše jen předplatné. Ale, co tak koukám kolem sebe, tak spousta lidí jde makat až sedmýho, tak pak se to určo rozjede 8-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron