Vlákno stížností a nářků

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod shalom3 » 1. únor 2019 12:12

Tak mi padl do oka lednový graf na Šutru - ten sloupeček vypadá mezi ostatními skutečně jako mezera po vytrženém zubu :lol: .
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Ravennka » 1. únor 2019 12:58

Lepší díra po zubu na SS, než uražený zub ve skutečnosti! :mrgreen:
+ivusakzkrabice Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod ivusakzkrabice » 3. únor 2019 11:08

U mě nakonec SS přeskočil 3 nejslabší měsíce z loňského roku, ale oproti předchozímu lednu je to fakt v grafu zakrslej trpajzlík.

Co mě štve spíš, že obecně fotobanky flákají přijímání nových fotek.. ftb depositphotos se nepřeklopilo už víc jak dva týdny do zpracování. Šutr už se v čekání přehoupl na víc jak 3 dny a nějak se některým schvalovačům nelíbí property releasy. AS - schvalování cca 3 dny a vektory ještě déle, ale zas berou všechny bez remcání. 123RF to už je taková klasika, dokud jim člověk 3x nenapíše, tak nehrábnou prstíkem. Dreams jak kdy jak co, ale obecně se také zpomalili. Je mi jasný, že kontributoři valí valentýna a do toho už pomalu malovaná vajíčka a jarní květy, ale, že by toho bylo víc než před vánoci? že by tak nestíhali?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Fauren » 5. únor 2019 07:59

ivusakzkrabice píše:U mě nakonec SS přeskočil 3 nejslabší měsíce z loňského roku, ale oproti předchozímu lednu je to fakt v grafu zakrslej trpajzlík.

Co mě štve spíš, že obecně fotobanky flákají přijímání nových fotek.. ftb depositphotos se nepřeklopilo už víc jak dva týdny do zpracování. Šutr už se v čekání přehoupl na víc jak 3 dny a nějak se některým schvalovačům nelíbí property releasy. AS - schvalování cca 3 dny a vektory ještě déle, ale zas berou všechny bez remcání. 123RF to už je taková klasika, dokud jim člověk 3x nenapíše, tak nehrábnou prstíkem. Dreams jak kdy jak co, ale obecně se také zpomalili. Je mi jasný, že kontributoři valí valentýna a do toho už pomalu malovaná vajíčka a jarní květy, ale, že by toho bylo víc než před vánoci? že by tak nestíhali?



Tak to nechápu u mě shutt ráno dám večer už je zpracováno. Depo do 3 dnů v klidu. AS tam nahraji a nějak nesleduji kdy přijmou.. Dreams mi do dvou hodin zpracuje
+Vero Hodnocení: +1
Fauren
 
Příspěvky: 553
Registrován: 27. září 2017 17:42

Reputace: +53

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod shalom3 » 5. únor 2019 12:03

Nahrávám jen hodně občas a Shutter s Dreams schválilo prakticky týž den. Adobe zatím od neděle nic. O 123 nemluvit, tam mi visí videa už od srpna - již 2x urgováno.Ono je to jedno, protože se tam stejně skoro nic neprodává.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod ivusakzkrabice » 6. únor 2019 16:59

Tak to jen závidím, já čekám na šutru od neděle na editorial a od pondělního odpoledne na běžné fotky. Jediné, co v uplynulých dnech proběhlo rychle byly vektory, cca půl dne.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod shalom3 » 6. únor 2019 17:11

Právě mluvím o vektorech. Včera jsem tam poslala 5 fotek a zatím nic.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Egeris » 8. únor 2019 07:37

Rychlost schvalování SS je vážně úchvatná. Už 5 dnů mi tam visí fotky a stále nic. Navíc poslední dobou přestaly fungovat notifikace v aplikaci o schválení, což nevím jestli je schválně a nebo je to nějaká chyba. Maily se schválenými položkami už taky nechodí jako dřív... Docela úpadek :lol:
+Baldion Hodnocení: +1
Egeris
 
Příspěvky: 438
Registrován: 21. duben 2017 06:33

Reputace: +104

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod ivusakzkrabice » 9. únor 2019 10:27

Ono i ty prodeje na šutru jsou úchvatný :/ :(
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Host » 9. únor 2019 12:21

Sešup pokračuje... :?
Bylo by potřeba zase nalít trochu optimismu od nějakého expandujícího fotobankéře... :)
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé