Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví

Re: Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví

Příspěvekod Návštěvník » 20. únor 2019 09:53

Peteer píše:Já bych se chtěl zeptat - protože s tím mám problém. Snažil jsem se smazat nějaké fotky které jsem nechtěl submitnout - prostě je jich více v sérii. Ale hromadné mazání není možné, co s tím?Mám jich tam už cca. 500 a potřebuju je smazat, psal jsem na support, ti mě slíbili že to smažou, ale je to tam stále...............díky moc za info, bylo by fajn kdyby byla možnost označit třeba sto fotek a smazat je.


Výše uvedená otázka zůstala nezodpovězena. Existuje nějaký způsob, jak to udělat?
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 185.67.188xx

Reputace: 0

Re: Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví

Příspěvekod Host » 20. únor 2019 10:42

Návštěvník píše:
Peteer píše:Já bych se chtěl zeptat - protože s tím mám problém. Snažil jsem se smazat nějaké fotky které jsem nechtěl submitnout - prostě je jich více v sérii. Ale hromadné mazání není možné, co s tím?Mám jich tam už cca. 500 a potřebuju je smazat, psal jsem na support, ti mě slíbili že to smažou, ale je to tam stále...............díky moc za info, bylo by fajn kdyby byla možnost označit třeba sto fotek a smazat je.


Výše uvedená otázka zůstala nezodpovězena. Existuje nějaký způsob, jak to udělat?


Zcela jistě pomůže hromadně editovat titulky a klíčová slova na velmi závadný obsah, hate speech, odkazy na "péčko", apod.
Smažou to velmi rychle, možná i s celým účtem... :mrgreen:
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví

Příspěvekod Radomír z Pond5 » 22. únor 2019 11:44

Návštěvník píše:
Peteer píše:Já bych se chtěl zeptat - protože s tím mám problém. Snažil jsem se smazat nějaké fotky které jsem nechtěl submitnout - prostě je jich více v sérii. Ale hromadné mazání není možné, co s tím?Mám jich tam už cca. 500 a potřebuju je smazat, psal jsem na support, ti mě slíbili že to smažou, ale je to tam stále...............díky moc za info, bylo by fajn kdyby byla možnost označit třeba sto fotek a smazat je.


Výše uvedená otázka zůstala nezodpovězena. Existuje nějaký způsob, jak to udělat?


Dobrý den,

hromadně lze smazat jen rejected items, ale předpokládám, že tohle váš problém se smazáním souborů neřeší. Napište mi na radek@pond5.com a mrknu na to. :)
Hodnocení: 0
Radomír z Pond5
Kontakt z fotobanky
Kontakt z fotobanky
 
Příspěvky: 43
Registrován: 23. září 2015 21:35

Reputace: +8

Re: Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví

Příspěvekod Ravennka » 22. únor 2019 16:01

Jé.... on žije :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví

Příspěvekod Návštěvník » 15. březen 2019 18:00

Bez změny hesla jsem se dnes nemohl nepřihlásit na Pond5 :twisted:. Aspoň, že poslali info mail.
https://www.microstockgroup.com/pond5/pond-5-possible-hack/msg528640/?topicseen#new
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 83.208.50.xx

Reputace: 0

Re: Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví

Příspěvekod libor2 » 17. březen 2019 20:45

Taky se nemůžu přihlásit
Hodnocení: 0
http://www.fotovrska.cz/
https://www.proweddy.cz/
Uživatelský avatar
libor2
 
Příspěvky: 272
Registrován: 12. březen 2014 06:26

Reputace: +48

Re: Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví

Příspěvekod joncko » 17. březen 2019 20:53

ani mne to nefunguje a keď som skúšal kliknúť na "Forgot your password?" tak mi nič na e-mail neprišlo...
Majú tam v tom nejaký bordel posledné dni :? . Dúfam že to čoskoro spravia.
Hodnocení: 0
joncko
 
Příspěvky: 45
Registrován: 2. listopad 2016 09:54

Reputace: +15

Re: Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví

Příspěvekod shalom3 » 17. březen 2019 21:36

včera dopoledne totéž, večer jsem to zkusila znovu přes obnovení hesla a pak už mail normálně přišel. Jestli ten mail rozeslali hodně lidem, tak asi server nestíhá ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4478
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1043

Re: Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví

Příspěvekod aaron007 » 21. březen 2019 16:48

Už asi týden se nemohu přihlásit na Pond5. Po tom co dokážu na obrázcích, že nejsem robot se snažím přihlásit, řekne mi to, že je neplatná kombinace jména a hesla. Mohl by mi někdo z pondu říci jestli je chyba ve mně nebo u nich. Díky.
Hodnocení: 0
aaron007
 
IP: 88.102.132.1xx

Reputace: 0

Re: Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví

Příspěvekod castyhost » 21. březen 2019 17:02

udelej si novej pristup pres zapomenute heslo
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.174.2xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Pond5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron