Similar content - omezení podobných obrázků

Re: Similar content - omezení podobných obrázků

Příspěvekod mada » 5. květen 2019 09:40

Jinak takových spamerů je víc - stačí se kouknout do čerstvého obsahu a vidíte kolikrát 30 prakticky identických obrázků jedné pampelišky nahraných zjevně najednou, a projde to. Ta dvojí pravidla šutru těžko pochopit.
Hodnocení: 0
mada
 
Příspěvky: 78
Registrován: 11. červenec 2017 12:45

Reputace: +5

Re: Similar content - omezení podobných obrázků

Příspěvekod Jirik » 5. květen 2019 12:01

Možná, že ten hromadný balast nahrává a schvaluje jedna banda lidí někde na východě... ?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Jirik
 
Příspěvky: 690
Registrován: 11. duben 2013 21:56
Bydliště: Praha

Reputace: +37

Re: Similar content - omezení podobných obrázků

Příspěvekod Painter » 5. květen 2019 15:05

Tak tady jsou alespoň fotky hezký, tak možná trochu zavírají oči že to někdo bude potřebovat z jiného úhlu, ikdyž pravidla by měla být stejná. Ale jak tu bylo nedávno třeba to "Oreo" portfolio, kde to bylo vyfocené snad obyč mobilem, bez světla, prostě nic a ještě to prošlo tak to nechápu. Ale také mě trochu tohle štve. Vymýšlím nad každou fotkou jiný název a pak se kouknu do jiného portfolia a tam 8k fotek s jedním názvem, atd.
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 178.255.168.xx

Reputace: 0

Re: Similar content - omezení podobných obrázků

Příspěvekod Host » 5. květen 2019 15:58

Netuším co se zde řeší a na co si pořád stěžujete...
Samé fňukání žalování... :?
K čemu je to dobré????
Pište to Oringerovi, ne sem...
Ten s tím jídlem má práci celkem kvalitní a posílá ji do černé díry zvané Shutterstock úplně všechnu.
Vůbec se mu nedivím a jeho jednání plně schvaluji. Fotit to co on, dělám to také tak... ;)
Getty dokonce tenhle způsob uploadu výrazně doporučuje.
Dnes při minimální výtěžnosti nového obsahu jde o to být trochu vidět a moc se tím nemazat aby se ještě snížila časová náročnost a náklady.
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: Similar content - omezení podobných obrázků

Příspěvekod mada » 5. květen 2019 16:58

Host: "Netuším co se zde řeší..." Přečtěte si název tématu, řeší se zde "Similar content - omezení podobných obrázků", a lidi dříve v tomto tématu diskutovali o tom, jestli jim projde malá změna úhlu, změna poměru stran, obrázek poslaný v jiný den, komu co projde a neprojde a jaký similar content Shutterstocku vadí a nevadí, tak snad se k tématu diskuse může napsat pár dalších vět, proč hned proboha "pište to XY, ne sem"? O tom je snad tohle téma, ne? Nebo chcete nechat smazat celé tohle téma a spoustu dalších, protože není k ničemu dobré o tom psát?
"Getty tenhle způsob uploadu výrazně doporučuje", ale Shutterstock ho zakazuje, tak snad se v tématu k tomu určenému dá diskutovat o tom, co na šutru prochází a neprochází a proč, tak zas hned nebuďte paranoidní... Mě by třeba zajímalo, čím to je, že content spamming v některých případech i přes ten zákaz prochází a jinde ne - a ano, kdyby mi Shutterstock akceptoval 30 téměř identických fotek, budu to dělat zrovna tak, to je jasné, snížit časovou náročnost a být vidět chce každý.
Hodnocení: 0
mada
 
Příspěvky: 78
Registrován: 11. červenec 2017 12:45

Reputace: +5

Re: Similar content - omezení podobných obrázků

Příspěvekod Painter » 5. květen 2019 17:51

Host píše:Netuším co se zde řeší a na co si pořád stěžujete...
Samé fňukání žalování... :?
K čemu je to dobré????
Pište to Oringerovi, ne sem...
Ten s tím jídlem má práci celkem kvalitní a posílá ji do černé díry zvané Shutterstock úplně všechnu.
Vůbec se mu nedivím a jeho jednání plně schvaluji. Fotit to co on, dělám to také tak... ;)
Getty dokonce tenhle způsob uploadu výrazně doporučuje.
Dnes při minimální výtěžnosti nového obsahu jde o to být trochu vidět a moc se tím nemazat aby se ještě snížila časová náročnost a náklady.


Taky bychom to rádi dělali, ale já pošlu 3 podobné fotky a vyhodí mi to kvůli similar. Tak nahraji na FB a když je jedna schválená posílám další (což čas zase trochu prodlužuje, pořád kontrolovat co už je schváleno a posílat další), někdo dává do složek a posílá později atd. Tak je logické že trochu štve když to tam někdo napere a má schváleno. Né že bych to někomu nepřál, ale mělo by to být alespoň trochu fér a stejné pro všechny.
Samozřejmě že psát sem cokoliv je k h... to můžeme smazat celé forum.
+mada Hodnocení: +1
Painter
 
IP: 178.255.168.xx

Reputace: 0

Re: Similar content - omezení podobných obrázků

Příspěvekod Host » 5. květen 2019 18:17

Možná jenom nemáte tak kvalitní fotografie jako ten pán co fotí jídlo a vy mu závidíte, že vám taky neberou víc podobných fotek... ;)
Osobně jsem na šutru za víc než 11let existence nezažil vyhození pro podobnost. Buzerovali mne skrze ledacos, ale pro podobnost nikdy i když některé věci recykluji už léta a občas jsem posílal velké série na jedno téma.
-mada Hodnocení: -1
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: Similar content - omezení podobných obrázků

Příspěvekod mada » 5. květen 2019 18:29

No, u mě zas "similar content" bývá prakticky jediným důvodem odmítnutí. Teď už i to jen výjimečně, protože si na to dávám pozor, ale 30 skoro stejných fotek by mi teda nikdy neprošlo.
Hodnocení: 0
mada
 
Příspěvky: 78
Registrován: 11. červenec 2017 12:45

Reputace: +5

Re: Similar content - omezení podobných obrázků

Příspěvekod castyhost » 5. květen 2019 18:35

eee, ten hoch to foti aby to nemusel jist !
za me cajk
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.163.xx

Reputace: 0

Re: Similar content - omezení podobných obrázků

Příspěvekod Host » 5. květen 2019 18:46

mada píše:No, u mě zas "similar content" bývá prakticky jediným důvodem odmítnutí. Teď už i to jen výjimečně, protože si na to dávám pozor, ale 30 skoro stejných fotek by mi teda nikdy neprošlo.

Vždyť to říkám, závist je mrcha... :mrgreen:
Pozor, ať vás úplně nesežere... ;)
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé