shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 9. květen 2019 22:31

Ale může to být i tak, že východní velkofabriky zablokují nahrávání jakožto celek. :lol:
Nicméně, můžeme s obavami očekávat další blbé nápady, jejichž blbost roste geometrickou řadou v závislosti na čase
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4478
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1043

Re: shutterstock

Příspěvekod zdenat5 » 13. květen 2019 20:12

Ach jo,
ráno ještě prošlo normální nahrávání, ale teď už chtějí EPS 4 megapixely. No uvidí se jestli jim to vydrží - nároky na úložiště jim pořádně naskočí. :|
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
zdenat5
 
Příspěvky: 626
Registrován: 21. listopad 2013 12:43

Reputace: +132

Re: shutterstock

Příspěvekod Jirik » 13. květen 2019 21:18

jojo, nejmensi rozmer pro eps, vlajka na stozaru a vetsi rozmery, formaty A4, A3, nebereme

Odesláno z mého LG-D405 pomocí Tapatalk
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Jirik
 
Příspěvky: 690
Registrován: 11. duben 2013 21:56
Bydliště: Praha

Reputace: +37

Re: shutterstock

Příspěvekod zdenat5 » 14. květen 2019 08:54

Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
zdenat5
 
Příspěvky: 626
Registrován: 21. listopad 2013 12:43

Reputace: +132

Re: shutterstock

Příspěvekod zdenat5 » 14. květen 2019 10:01

Tak teda nevím - jedno EPS se podařilo nahrát a čeká, pak už nic - nahrávám EPS 2200 x 2200 pixelů na plátno 1050 x 1485 cm. Zkusila sem samostatné EPS - nešlo - pak EPS s náhledem - nešlo - pak jen jpg - nešlo - pak znovu EPS, který už prošel - a nejde. Všude je hláška :
Vypadá to, že jsme nedostali všechny vaše soubory. Pojďme zjistit, co se stalo.
Při nahrávání následujících položek došlo k chybě:
Tropical Orchids yellow flowers Cattleya and philodendron and ficus vector.jpg
No tak to bude psina :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
zdenat5
 
Příspěvky: 626
Registrován: 21. listopad 2013 12:43

Reputace: +132

Re: shutterstock

Příspěvekod Painter » 14. květen 2019 10:14

zdenat5 píše:Tak teda nevím - jedno EPS se podařilo nahrát a čeká, pak už nic - nahrávám EPS 2200 x 2200 pixelů na plátno 1050 x 1485 cm. Zkusila sem samostatné EPS - nešlo - pak EPS s náhledem - nešlo - pak jen jpg - nešlo - pak znovu EPS, který už prošel - a nejde. Všude je hláška :
Vypadá to, že jsme nedostali všechny vaše soubory. Pojďme zjistit, co se stalo.
Při nahrávání následujících položek došlo k chybě:
Tropical Orchids yellow flowers Cattleya and philodendron and ficus vector.jpg
No tak to bude psina :lol:


Bojuju tu teď s tím samým. Udělal jsem ze zoufalosti plátno 7000x1000 cca a stejně mi to hlásí chybu o které píšeš. Asi to fakt chcě JPEG. Je třeba dát si asi pár týdnu od vektorů pauze než se to vyřeší a doufám že to ty kokoti zruší. Ale když už to zavedli tak se bojím že to vydrží. Fakt pecka dělat extra soubory pro SS. Nahrávání opravdu nebylo nikdy jednodušší. :(
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 178.255.168.xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod zdenat5 » 14. květen 2019 10:22

Painter píše:
zdenat5 píše:Tak teda nevím - jedno EPS se podařilo nahrát a čeká, pak už nic - nahrávám EPS 2200 x 2200 pixelů na plátno 1050 x 1485 cm. Zkusila sem samostatné EPS - nešlo - pak EPS s náhledem - nešlo - pak jen jpg - nešlo - pak znovu EPS, který už prošel - a nejde. Všude je hláška :
Vypadá to, že jsme nedostali všechny vaše soubory. Pojďme zjistit, co se stalo.
Při nahrávání následujících položek došlo k chybě:
Tropical Orchids yellow flowers Cattleya and philodendron and ficus vector.jpg
No tak to bude psina :lol:


Bojuju tu teď s tím samým. Udělal jsem ze zoufalosti plátno 7000x1000 cca a stejně mi to hlásí chybu o které píšeš. Asi to fakt chcě JPEG. Je třeba dát si asi pár týdnu od vektorů pauze než se to vyřeší a doufám že to ty kokoti zruší. Ale když už to zavedli tak se bojím že to vydrží. Fakt pecka dělat extra soubory pro SS. Nahrávání opravdu nebylo nikdy jednodušší. :(


Na foru taky hlásí, že to nejde - zatím se s tím patlat nebudu - o profesionalitě SS to zrovna nesvědčí - akcionáři budou jistě nadšení - pokud dojde k propadu zisků :mrgreen: :evil: :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
zdenat5
 
Příspěvky: 626
Registrován: 21. listopad 2013 12:43

Reputace: +132

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 14. květen 2019 10:39

Asi jediná rozumná cesta - dát si od vektorů pauzičku. A zkusit se zaměřit spíš na videa. Mně poslední dobou prodej vektorů docela vázne, ale částky za prodaná videa (i když zatím celkem občasné prodeje) mi to docela slušně kompenzují.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4478
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1043

Re: shutterstock

Příspěvekod Painter » 14. květen 2019 10:53

Musí se tam fakt nahrát i JPEG a projde to. Klíčová slova se mi načetla, zřejmě z toho JPEGu. Moc to teda nechápu. Ale takto se zatím nahrávat asi dá. Zkoušel jsem starý vektor který jsem pak smazal, nevím jestli by to prošlo schválením. Překvapilo mě ale že když se sníží úroveň zobrazení průhlednosti atd. tak mi ve finále vyšel menší soubor než jsem měl předtím. Nevím na co přesně to má vliv. Takže možná bude stačit jen nazvětšovat šablony.
Už vidím nadšenost zákazníků kteří si koupí A4 leták (které hodně dělám) a budou mít EPS 1m. Takže všechno zmenšovat.
Pravda je co píše Shalom, taky se poslední dobou vektory nějak přestaly prodávat. Asi to chce videa a 3D rendery.
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 178.255.168.xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 14. květen 2019 11:01

Ano, vidím ve videích a 3d renderech příznivý segment trhu. Ono se to naučit je přece jen složitější a zpracovat také zabere nějaký čas. Jednoduché vektory naproti tomu lze zvládnout po několikahodinovém zácviku a pak již mohou být na fotobanky chrleny doslova pod tlakem. A tomu už se nedá konkurovat.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4478
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1043

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé