Účet deaktivován

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod Host » 10. srpen 2019 21:10

admin píše:Nemůže to zavření účtu nějak souviset s tímto?
https://www.microstockgroup.com/shutter ... tes-to-(ss)-similar-content-policy/msg536257/#msg536257


Pokud budou tato nova pravidla uplatnovat dusledne, zpetne a trestat banem, tak jim moc portfolii nezbude. Troufam si rict, ze skoro kazdy ma nejakou recyklaci, nebo variantu zaberu na kterou se to da uplatnit.
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod shalom3 » 10. srpen 2019 21:27

Ne, myslím, že toho se bát nemusíme. Oni mají takové poněkud naruby postupy, smažou tedy malá a kvalitní portfolia, kde náhodně objeví dva trochu podobné obrázky a ty obrovská portfolia plná s..ček na jedno brdo si ponechají. ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod admin » 10. srpen 2019 21:28

Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod admin » 10. srpen 2019 21:30

Host píše:
admin píše:Nemůže to zavření účtu nějak souviset s tímto?
https://www.microstockgroup.com/shutter ... tes-to-(ss)-similar-content-policy/msg536257/#msg536257


Pokud budou tato nova pravidla uplatnovat dusledne, zpetne a trestat banem, tak jim moc portfolii nezbude. Troufam si rict, ze skoro kazdy ma nejakou recyklaci, nebo variantu zaberu na kterou se to da uplatnit.


Neznám Tondovo portfolio, nikdy jsem ho neviděl, tak nemůžu soudit...
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod Host » 10. srpen 2019 21:53

Myslel jsem to obecne. V tomhle bude velmi zalezet na vykladu. Co jeden editor schvali, druhy zabanuje. U Tondy se nevi vubec nic. Klidne to muze byt i jejich chyba. Vubec bych se nedivil...
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod Vero » 10. srpen 2019 22:02

Host píše:
admin píše:Nemůže to zavření účtu nějak souviset s tímto?
https://www.microstockgroup.com/shutter ... tes-to-(ss)-similar-content-policy/msg536257/#msg536257


Pokud budou tato nova pravidla uplatnovat dusledne, zpetne a trestat banem, tak jim moc portfolii nezbude. Troufam si rict, ze skoro kazdy ma nejakou recyklaci, nebo variantu zaberu na kterou se to da uplatnit.


To sice ano, ale určitě jsou značné rozdíly v tom, jak moc kdo recykluje. A pokud někdo 'recykluje rád' a má desetitisícové či větší video portfolio, tak to je pro systém asi docela záhul... (Btw. přesně proto mě zajímal odkaz na konkrétní portfolio...)
Hodnocení: 0
Vero
 
Příspěvky: 353
Registrován: 8. září 2016 12:08

Reputace: +54

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod Tonda » 11. srpen 2019 13:39

Snažím se klientům nabídnout různé variace záběrů, nemyslím si, že by na tom bylo něco špatného. Někdy se záběry podobají, ale vždy se snažím, aby se od sebe aspoň trošku lišily (neuploaduju 5 variant úsměvů, ale třeba jeden decentní a jeden velmi výrazný).

Nicméně, v emailu byl ještě tento dovětek -
"If you believe this is an error, please contact infringementclaims@shutterstock.com by opening a new case with an explanation for why you are submitting previously submitted images, along with any proof of your ownership to the images."

Žádají mě o důkaz doložení toho, že jsem autorem. Nicméně, jak znám Shutterstock, daný člověk vůbec nemusel znát mojí situaci (i proto psal "images") a reagoval tak pouze na důvod zablokování, který viděl někde v počítači, tak že těžko soudit. Upřímně mě zajímá, jak pak budu dokazovat že jsou videa skutečně moje (speciálně v případě, kdy by se jednalo o videa bez herců).

Na druhou stranu, kdyby mě chtěl někdo poškodit, nahraje moje videa i na další videobanky, to se prozatím nestalo (vím, že kdyby se to stalo na Pond5, tak oni mě bude kontaktovat ihned, že zde mají shodu).

Pokud by se to týkalo toho co píše Petr, je to přece na nějaké upozornění a né na zablokovaní.

Nicméně z všeho toho plyne to, že mě furt opravdu nenapadá důvod zablokování účtu.
Hodnocení: 0
Tonda
 
IP: 185.112.167.1xx

Reputace: 0

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod Anika » 11. srpen 2019 13:59

To "images" tam bude spíš proto, že jde o nějaký standardní text, který v těchhle případech rozesílají vždycky stejný a neřeší, jestli je to video, vektory nebo fotky. Přeju pevné nervy a dobrý konec.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod Tonda » 13. srpen 2019 16:47

Telefonát bez výsledku. Pouze jsme dostali informace, že podpora pro kontributory neexistuje, tudíž ani telefon a máme pouze kontaktovat submit@shutterstock.com. Ale na žádný email nereagují, tak že vlastně nevím co bude.
Hodnocení: 0
Tonda
 
IP: 185.112.167.1xx

Reputace: 0

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod Chalabala » 13. srpen 2019 16:59

Tonda píše:Telefonát bez výsledku. Pouze jsme dostali informace, že podpora pro kontributory neexistuje, tudíž ani telefon a máme pouze kontaktovat submit@shutterstock.com. Ale na žádný email nereagují, tak že vlastně nevím co bude.



A nereagují ani na infringementclaims@shutterstock.com ?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Chalabala
 
Příspěvky: 133
Registrován: 26. říjen 2013 04:20

Reputace: +85

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé