shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvekod Painter » 26. září 2019 07:31

Egeris píše:Nezdá se vám taky, že to s tím "similar content" na šutru trochu přehání? Z 5 videí mi 4 vyhodili... ano, sice je tam jedno téma, ale z různých úhlů a různým stylem, není to to stejné. Takto si zákazník nebude moct vybrat, co se mu líbí nejvíc, což mi přijde pěkně na prd.

Takže se stavu, kdy brali naprosto každou sračku, klidně i desítky stejných věcí, jsme se dostali k tomu, že teď neberou skoro nic :lol:


Posílat jednotlivě až když schválí to první. V případě kdy mám podobné záběry vždycky nahraju všechna, pošlu várku odlišných videí až to schválí poslat zase znovu od jednotlivého záběru jedno. Ale nepřeháním to aby mi ještě neblokli účet. Mám tam 2-3 podobná videa.
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 31.30.174.2xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 26. září 2019 08:12

Painter píše:Posílat jednotlivě až když schválí to první. V případě kdy mám podobné záběry vždycky nahraju všechna, pošlu várku odlišných videí až to schválí poslat zase znovu od jednotlivého záběru jedno. Ale nepřeháním to aby mi ještě neblokli účet. Mám tam 2-3 podobná videa.


Nevím jak u videa, ale u fotek už to takhle neplatí, rozliší to klidně i za rok, že tam trochu podobnou mám..
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: shutterstock

Příspěvekod Marsan » 26. září 2019 08:47

jj potvrzuji tento "trend" i u fotek. "similar content" šutr dříve téměř neznal :D a tento měsíc už to tam mám 3x :?
Hodnocení: 0
Marsan
 
Příspěvky: 973
Registrován: 25. květen 2015 06:57
Bydliště: utekl jsem z Brna kousek vedle

Reputace: +215

Re: shutterstock

Příspěvekod Painter » 26. září 2019 09:16

Tak mě to zatím tímto stylem nevyhodili. Občas se spíš neudržím a pošlu tam něco najednou ale pokud posílám zvlášť tak mi to zatím prochází. Nedělám ale hodně podobný záběry, tak možná že by to prošlo i tak. :)
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 31.30.174.2xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod Riky » 26. září 2019 17:11

Painter píše:Je tam ještě tlačítko Suggest keyword nebo pokud jich není 50 tak se změní na Suggest more keyword. .... Zmáčkneš tlačítko a můžeš vybírat z dalších slov, než vyhledávat v cizích fotkách.


Díky za radu. Bohužel tohle moc nefunguje. Aspoň mně. Teda jako funguje, ale na prd. Nabízí mi to běžná slova, nejspíš zase na základě seznamů z jiných fotek, a dost často i slova nesouvisející (má to dojem jiného tématu než je na fotce). Taková ta hlavní nejdůležitější, která tam kvůli tématu chci určitě mít, musím zadávat růčo.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Riky
 
Příspěvky: 107
Registrován: 6. leden 2018 14:23

Reputace: +20

Re: shutterstock

Příspěvekod Marsan » 28. září 2019 19:48

poslední týden indové schvalují jak na běžícím páse :lol: do hodiny je vždy vše schváleno a to dokonce i dnes :lol:
+Vero Hodnocení: +1
Marsan
 
Příspěvky: 973
Registrován: 25. květen 2015 06:57
Bydliště: utekl jsem z Brna kousek vedle

Reputace: +215

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 28. září 2019 20:58

Marsan píše:poslední týden indové schvalují jak na běžícím páse :lol: do hodiny je vždy vše schváleno a to dokonce i dnes :lol:


Ještě by to chtělo, aby začali jak na běžícím páse prodávat :D :lol:
+Marsan Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: shutterstock

Příspěvekod Vero » 29. září 2019 16:54

Marsan píše:poslední týden indové schvalují jak na běžícím páse :lol: do hodiny je vždy vše schváleno a to dokonce i dnes :lol:

Jsem ti to "lajkla" a podělalo se mi to :lol: :lol: :lol:
+Marsan, -zdenat5 Hodnocení: 0
Vero
 
Příspěvky: 353
Registrován: 8. září 2016 12:08

Reputace: +54

Re: shutterstock

Příspěvekod Marsan » 30. září 2019 17:01

Vero píše:
Marsan píše:poslední týden indové schvalují jak na běžícím páse :lol: do hodiny je vždy vše schváleno a to dokonce i dnes :lol:

Jsem ti to "lajkla" a podělalo se mi to :lol: :lol: :lol:

jj taky mi zvolnili, ale pořád je to do 12 hodin ;)
+zdenat5 Hodnocení: +1
Marsan
 
Příspěvky: 973
Registrován: 25. květen 2015 06:57
Bydliště: utekl jsem z Brna kousek vedle

Reputace: +215

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 30. září 2019 19:58

Marsan píše:
Vero píše:
Marsan píše:poslední týden indové schvalují jak na běžícím páse :lol: do hodiny je vždy vše schváleno a to dokonce i dnes :lol:

Jsem ti to "lajkla" a podělalo se mi to :lol: :lol: :lol:

jj taky mi zvolnili, ale pořád je to do 12 hodin ;)


Všichni se snaží mít fotky schválené v pondělí, tak tam od neděle do pondělí bývá více souborů ke schvalování, pak to zase zrychlí..
+Marsan, +zdenat5 Hodnocení: +2
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz

cron