Začátek na fotobankách

Jste na fotobankách noví? Pište sem, pokud se chcete zeptat na ty nejzákladnější věci, potřebujete poradit, nebo se jen přivítat s místní komunitou.

Re: Začátek na fotobankách

Příspěvekod hypotekyfidler.cz » 18. listopad 2019 19:10

Jo jo, správné plánování, to je základ.
Kdybych teď začínal s podnikáním, tak bych uvažoval o kominíkovi - bez ironie. Každoroční revize v domě, 12 bytů, 1000 za komín, celkem 12 000 plus DPH, jsou na to dva a zabere jim to asi tak hodinu. A ještě je fuška je uhnat, protože nemají čas.
+Bananaboy Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
hypotekyfidler.cz
 
Příspěvky: 753
Registrován: 10. září 2013 11:48

Reputace: +329

Re: Začátek na fotobankách

Příspěvekod Začátečník » 22. listopad 2019 13:48

Ale ne, za komín je 350,- Kč. Ovšem i to je dost, trvá jim to 5 minut. Je to fakt fuška je sehnat.
Hodnocení: 0
Začátečník
 
IP: 213.195.235.xx

Reputace: 0

Re: Začátek na fotobankách

Příspěvekod hypotekyfidler.cz » 22. listopad 2019 17:29

Tak to asi nejsi ani z Prahy, ani z Brna atd.... Ale jestli máš kominíka za 300,- kolem Prahy, tak mi napiš číslo.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
hypotekyfidler.cz
 
Příspěvky: 753
Registrován: 10. září 2013 11:48

Reputace: +329

Re: Začátek na fotobankách

Příspěvekod Začátečník » 22. listopad 2019 18:50

Není to v Praze ani okolí, ale je to ve Středních Čechách. On je dost rozdíl mezi tím co nám ukládá zákon, tedy prohlídkou komína a podstatně dražší (a zbytečnou) revizí komína. Revize se dělá 1x u nového komína. Každopádně i ty prohlídky jsou pro kominíky darem z nebes. V kombinaci s nedostatkem kominíků to pro ně nemá chybu i za těch 350,-. I přesto se prý někde ty papíry i prodávají v hospodě a venkvský lid to bere. Sám si vyčistí komín a koupí ten štempl. Omluva za off topic.
Hodnocení: 0
Začátečník
 
IP: 213.195.235.xx

Reputace: 0

Re: Začátek na fotobankách

Příspěvekod Host » 22. listopad 2019 20:14

Proboha, na co kominík??? :shock:
Každý zdravý a duševně způsobilý majitel nemovitosti si své domácí komíny protahuje sám.
Když zdraví neslouží, tak pozve souseda...
Zatím jsem ještě neslyšel, že by ta razítka někdo chodil kontrolovat... ;)
Při požáru ty papíry s potvrzeními stejně shoří...
Nejhorší smrt je prý z vyděšení... :D
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: Začátek na fotobankách

Příspěvekod hypotekyfidler.cz » 22. listopad 2019 20:55

Ona to zas až taková sranda není, protože pokud nemovitost vyhoří a není správná bumáška, tak pojišťovna nemusí plnit. Ale já jsem psal o pražských komínech v bytových domech, kam je vyvedeno odkouření od plynového kotle, a to už vůbec není prdel, protože kvůli CO se udusí pár lidí každý rok.
Ale hlavní pointa byla, že podnikat offline může být dneka docela terno.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
hypotekyfidler.cz
 
Příspěvky: 753
Registrován: 10. září 2013 11:48

Reputace: +329

Re: Začátek na fotobankách

Příspěvekod Jirik Rak » 16. leden 2020 12:27

Ahojte,

začínám nahrávat na fotobanky a samozřejmě tam i slídím a snažím se okukovat, co se prodává a co ne. Na Dreamstime je u fotek počet stažení. U jiných fotobank jsem tento údaj zatím nenašel. Lze nějak např. na Shutteru, AdobeStocku a dalších vidět, kolik se daného snímku prodalo?

Díky za odpověď.
Hodnocení: 0
Jirik Rak
 
Příspěvky: 8
Registrován: 6. leden 2020 13:48

Reputace: 0

Re: Začátek na fotobankách

Příspěvekod Host » 16. leden 2020 16:06

Neda se to uz zjistit, protoze to vedlo k hromadnemu kopirovani tech uspesnych a spamovani. Dnes je to uz jen takova loterie. Stale jeste vyrabite "hromove hole"? Nejaka steampunk hruzostrasnice by se hodila... :)
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: Začátek na fotobankách

Příspěvekod jirikrak » 16. leden 2020 18:31

Host píše:Neda se to uz zjistit, protoze to vedlo k hromadnemu kopirovani tech uspesnych a spamovani. Dnes je to uz jen takova loterie. Stale jeste vyrabite "hromove hole"? Nejaka steampunk hruzostrasnice by se hodila... :)


Děkuji za odpověď...o jakých holích je řeč? :-) nepletete si mě s někým :-)
Hodnocení: 0
jirikrak
 
IP: 2a00:1028:83ae:2c72:2c82:b0f:9378:37xx

Reputace: 0

Re: Začátek na fotobankách

Příspěvekod Host » 16. leden 2020 18:46

Inu, možná se pletu, možná ne... ;) Ve svém věku se už musím po nějaké holi poohlížet... :mrgreen:
Health care je výborné téma pro fotobanky... ;)
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse pro nováčky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé