Adobe stock / Fotolia

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod Host » 22. listopad 2019 20:03

castyhost píše:editorial hrady zamky vyhazuji, lidi bez MR neberou...na co editorial zavadeli?


Ilustrativní editoriál má zobrazovat značky, které prý hýbou světem...
Apple a ultra důležitý lumbersexuál, Coca Cola a šťastní Afroameričané, Kofola a spokojení Indočeši, kondomy Durex a "happy gay couple"...etc. :mrgreen:
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod Painter » 27. listopad 2019 18:14

Několik dní si dopisuji s podporou Instagramu a asi jsem o účet přišel. Je to neskutečně hacklý. Říkám si že já blbec jsem si nedal dvoufázovou kontrolu. A teď se připojím do Adobe a tam dvoufázová kontrola. :)
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 178.255.168.xx

Reputace: 0

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod Painter » 28. listopad 2019 09:07

Edit: Prosím přišlo Vám toto potvrzení také? Mám trochu strach jestli mi někdo neleze do fotobank, což by bylo horší než pitomej IG. Díky
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 31.30.175.1xx

Reputace: 0

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod Painter » 29. listopad 2019 11:18

Tak předpokládám že nikomu nic. Je lepší měnit teď všude hesla, nebo je právě šance že to někdo odchytne pokud mám nějak napadený telefon nebo comp?
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 31.30.175.1xx

Reputace: 0

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod Egeris » 29. listopad 2019 11:23

Já nějak nepochopil, o čem je vlastně řeč? :oops:
Hodnocení: 0
Egeris
 
Příspěvky: 438
Registrován: 21. duben 2017 06:33

Reputace: +104

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod Painter » 29. listopad 2019 15:21

Někdo mi hacknul IG, nedostanu se do účtu. Na to bych se i nějak vyprdl ale pak jsem se připojil do Adobe a tam mi naskočilo ověření mailu. Poslali mi kód na mail já ho zadal a zatím je to OK. Myslel jsem že se tu rozjede diskuze co to zase vymysleli že se bude dvoufázově ověřovat přihlášení, ale jak to vypadá tak nikdo nic (je to jen u mne). Takže se teď bojím jestli se mi někdo nešťourá v účtech na fotobankách a abych také nad tím neztratil kontrolu. To už by bylo horší. Proto jsem se ptal jestli to také někomu přišlo, pokud ne tak nevím jestli je teď lepší postup rychle měnit všude hesla a nebo to nechat. Nejsem zrovna hacker takže nevím jestli mi mohou odchytávat připojovací hesla a jestli je snadněji odchytnou při změně nebo jen když se normálně přihlásím.
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 31.30.175.1xx

Reputace: 0

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod Egeris » 29. listopad 2019 17:40

Aha, tak nic takového mi nepřišlo. Pro jistotu bych si změnil heslo a nastavil dvoufázové ověření na telefon.
Hodnocení: 0
Egeris
 
Příspěvky: 438
Registrován: 21. duben 2017 06:33

Reputace: +104

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod Painter » 29. listopad 2019 17:49

Aha díky našel jsem jen Google Authenticator kterej jestli jsem dobře pochopil tak udělá dvoufázové ověření na Google účet. Dá se něco takového dát na celý telefon případně nechápu že něco takového není i přímo u FB hlavně že při každým přihlášení člověk dává že není robot. :(
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 178.255.168.xx

Reputace: 0

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod Host » 29. listopad 2019 17:50

Nemenil bych heslo. Na to mohou cekat. Kdyby stavajici bylo slabe, tak tam uz jsou... Dvoufazove overeni je dobra vec. Nejlepsi je na uplne hloupem mobilu.... ;)
+shalom3 Hodnocení: +1
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod Egeris » 29. listopad 2019 17:54

Čekat můžou. Záleží, jestli nemá v počítači keylogger či podobné srandy. Chce to projet komp antivirem, pokud máš podezření. Jinak Adobe má na účtu dvoufázové ověření přímo, ale musíš si ho zapnout sám.
Hodnocení: 0
Egeris
 
Příspěvky: 438
Registrován: 21. duben 2017 06:33

Reputace: +104

PředchozíDalší

Zpět na Fotolia

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron