shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvekod Egeris » 9. prosinec 2019 07:34

P.T. píše:
Egeris píše:To fakt vypadá, že šutr nasadil na schvalování robota. Fotky mi teď zkontrolovali asi po minutě od odeslání a část zamítli pro podivné důvody, jako je spousta neanglického textu... na fotce s krajinkou... :lol:

Souhlas, kontrola do 5 minut a část fotek vyhozená, odůvodnění: hlavní objekt není zaostřen :oops: pevná padesátka, stativ, dálková spoušť, clona 8 a fotka, že můžu spočítat chlupy bleše/kdyby tam byla/ :oops: ostatní fotobanky bez problémů berou....


Ano, "hlavní objekt není zaostřen", též častý důvod vyhazování skvěle ostrých fotek :lol:
Hodnocení: 0
Egeris
 
Příspěvky: 436
Registrován: 21. duben 2017 06:33

Reputace: +104

Re: shutterstock

Příspěvekod PandaWild » 9. prosinec 2019 09:43

P.T. píše:...a fotka, že můžu spočítat chlupy bleše/kdyby tam byla...
Chyba, musí se zaostřit na oko blechy, ne na chlupy!

Hlavní objekt ostření je někdy diskutabilní na co je scéna vlastně zaměřená. Když tam je lidské nebo zvířecí oko, tak je to jasné. Když mi jednou vyhazovali ne-moc-ostrou fotku racka, tak jsem digitálně upravil jen oko, aby vypadalo ostře (úprava realizovatelná i v Malování), a najednou to prošlo bez problémů, ani jim nevadilo že jinak to je mazanina.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 9. prosinec 2019 09:56

Jako kuriozitu uvedu, že jsem tam jednou nahrála úplně rozostřenou fotku nějakého listí, záměr to nebyl, strhla jsem prostě foťák. Nadepsala jsem to nějak jako Blurred defocused natural texture a k mému velkému překvapení to bylo schváleno a myslím, že se to i prodalo.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: shutterstock

Příspěvekod Baldion » 9. prosinec 2019 15:36

shalom3 píše:Jako kuriozitu uvedu, že jsem tam jednou nahrála úplně rozostřenou fotku nějakého listí, záměr to nebyl, strhla jsem prostě foťák. Nadepsala jsem to nějak jako Blurred defocused natural texture a k mému velkému překvapení to bylo schváleno a myslím, že se to i prodalo.


Základní fotografická poučka zní: "Když se fotka nepovede, vydávej to za umělecký záměr". ;)
+Marsan, +ivusakzkrabice, +shalom3 Hodnocení: +3
Baldion
 
Příspěvky: 460
Registrován: 1. prosinec 2016 17:44
Bydliště: Jižní Morava

Reputace: +131

Re: shutterstock

Příspěvekod Marsan » 9. prosinec 2019 17:55

Baldion píše:
shalom3 píše:Základní fotografická poučka zní: "Když se fotka nepovede, vydávej to za umělecký záměr". ;)


jj jsem velký umělec :lol: :lol: :lol:
+Baldion, +kelley Hodnocení: +2
Marsan
 
Příspěvky: 973
Registrován: 25. květen 2015 06:57
Bydliště: utekl jsem z Brna kousek vedle

Reputace: +215

Re: shutterstock

Příspěvekod Costertoast » 10. prosinec 2019 11:19

Mě už to bizarní nepřátelství šutru přestává bavit. Nejenom že musím teď posílat animace na schálení po jednom, nebo mi vyhodí většinu várky jako similar, teď nově mi vyhodili stop motion animaci s důvodem Frame rate / Shutter speed. Je to ze stejné série jako tahle už přijatá: shutterstock.com/video/clip-1042339630
Kdyby nevydělával nejvíc, tak na ně už j*bu, jejich proces schvalování je v současnousti nejhorší ze všech fotobank se kterýma mám tu čest.
+shalom3 Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Costertoast
 
Příspěvky: 76
Registrován: 17. červen 2016 11:48

Reputace: +32

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 10. prosinec 2019 11:38

Mě to vyhazování občas přijde jako proces generátoru náhodných čísel :) Vygenerují, která fotka se má vyhodit a vygenerují i nesmyslný důvod. Mě je to nějak jedno, za celý prosinec jsem přidala asi 5 fotek, přitom běžná měsíční dávka je od 150ti kousků výš :)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 10. prosinec 2019 11:51

Neopisuj, o náhodných číslech jsem tu už psala :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: shutterstock

Příspěvekod lacodk » 10. prosinec 2019 14:22

prosim vas vie mi niekto poradit ako si prepnem v portfoliu zobrazenie podla pridanych obrazlou a nie od podla top?

dakujem
Hodnocení: 0
lacodk
 
Příspěvky: 440
Registrován: 27. únor 2015 16:05

Reputace: +14

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 10. prosinec 2019 14:46

shalom3 píše:Neopisuj, o náhodných číslech jsem tu už psala :lol:


Já mám taky generátor, čtu jen něco, takže jsem to neopsala :) Jen se tím potvrzuje, že jsme šutroštok prokoukly :D

Jinak náhodný výběr jsem kdysi dávno uměla naprogramovat i v packalu, ono vlastně nebylo potřeba moc úsilí, protože to byla jen funkce random a tak vlastně člověk ani nepotřeboval umět ani programovat.. a tak nějak je to i s šutrem, milé děti :D
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé