shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 10. prosinec 2019 14:51

lacodk píše:prosim vas vie mi niekto poradit ako si prepnem v portfoliu zobrazenie podla pridanych obrazlou a nie od podla top?

dakujem


Jo, tak to bych taky ráda uměla. Tlačítka evidentně zmizely, zkoušela jsem prohrabat historii prohlížení, ale proklikat vše, co mi vede do portfolia, ale bez výsledku. Spíš mě to utvrzuje v tom, že nemá smysl aktuálně nic moc nahrávat...
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2404
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +719

Re: shutterstock

Příspěvekod Egeris » 10. prosinec 2019 14:59

To už asi nejde. Parametr, který to dělal, na novém portfoliu nefunguje. :lol:
Hodnocení: 0
Egeris
 
Příspěvky: 438
Registrován: 21. duben 2017 06:33

Reputace: +104

Re: shutterstock

Příspěvekod Nada » 10. prosinec 2019 15:05

Já si myslím, že to jde.
Chce to rozkliknout PORTFOLIO/CATALOG MANAGER, pak SORT BY/NEWEST
N
Hodnocení: 0
Nada
 
IP: 77.240.98.1xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod Egeris » 10. prosinec 2019 15:13

Ale ve veřejném portfoliu to udělat nejde, co tak zkoumám.
Hodnocení: 0
Egeris
 
Příspěvky: 438
Registrován: 21. duben 2017 06:33

Reputace: +104

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 10. prosinec 2019 16:46

Vypadá to, že mají nekonečnou zásobu vychytávek, které mají za úkol omezit prodeje ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4478
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1043

Re: shutterstock

Příspěvekod Jirik » 10. prosinec 2019 18:39

Pokud v novem prostředí u SS stránek pro veřejnost kliknete na Collections (pokud jej máte vytvořený) tak zde zařazená tvorba, se třídí od nejnovějšího po nejstarší. Bohužel u Video tvorby tato možnost třídění zatím není a to jí předtím nově na SS zřídili, aby jí o pár měsíců na nových stránkách zrušili, nebo že by na to zapomněli ... Mi připadá, že nevědí co před chvílí dělala práva nebo levá ruka. Mi připadá že SS si škodí především sama sobě, podřezáváním si vlastní větve pod sebou.
+shalom3 Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Jirik
 
Příspěvky: 690
Registrován: 11. duben 2013 21:56
Bydliště: Praha

Reputace: +37

Re: shutterstock

Příspěvekod Host » 10. prosinec 2019 19:47

Jirik píše:... nebo že by na to zapomněli ... Mi připadá, že nevědí co před chvílí dělala práva nebo levá ruka. Mi připadá že SS si škodí především sama sobě, podřezáváním si vlastní větve pod sebou.


Na nic nezapomněli. Mnoha velkým zákazníkům po celém světě se blíží konec ročního předplatného. Jakoby náhodou se také od listopadu množí různé chyby, často nefungují, nebo jen pomalu, zákaznické stránky. Stahování padá, atd. U nás se to projevilo výrazným poklesem počtu stažení za listopad. Přes jednoho známého se mi doneslo, že to je údajně letos všechno kvůli tomu aby zákazníci nestahovali v předplatném tolik obrázků do zásoby. Šutr si chce vylepšit na konci roku ekonomickou bilanci tím, že za nespotřebované předplatné nebude muset vyplatit kontributorům provize a penízky jim tak zůstanou pěkně v kapse. Takže je vlastně v jejich zájmu, trochu omezit prodeje. Zrušené filtry u portfolií s tím také trochu souvisí, protože hodně zákazníků spotřebovává zbylé předplatné na stahování nové tvorby u svých oblíbených kreslířů a fotografů...
Jak jsem koupil, tak prodávám a docela téhle zvěsti i věřím. Vypadá to, že "tonoucí se stébla chytá"... :roll:
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 10. prosinec 2019 22:20

Trochu logiky by na tom bylo - s tím předplatným. I když já jsem takový hajzlík, že kdybych předplatné nevyčerpala, tak bych si stahovala třeba fotky zvířátek jen tak pro radost. ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4478
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1043

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 10. prosinec 2019 23:07

shalom3 píše:Vypadá to, že mají nekonečnou zásobu vychytávek, které mají za úkol omezit prodeje ;)


Jestli oni nepřechází na tolik moderní minimalismus. Další fáze bude ta, že se zbaví našich portfolií :lol: 8-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2404
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +719

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 10. prosinec 2019 23:44

To už v podstatě dokázali svého času pomocí chybové stránky 404, pravda, určitě si dobře vybavujeme roztomilé surikaty, které byly později nahrazeny nějakým dítětem na gauči. Nyní na ten gauč možná chystají něco nového ;) Pokud to bude něco "hodně zajímavého", tak si tím uchovají návštěvnost a budou mít příjmy ze současně zobrazovaných reklam. Současně tím zamezí prodejům a peníze za předplatné budou už jenom jejich.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4478
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1043

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé