shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 12. prosinec 2019 17:17

Co mi to udělali s šutroštokem? Už jsem si pomalu zvykla na vzhled, co tam ještě včera byl a už abych si zas zvykala na novej :shock: :o

Neměli bysme jim radši říct, že chceme aby se prodávalo, ne aby utráceli za údajná "vylepšení"
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: shutterstock

Příspěvekod Egeris » 12. prosinec 2019 17:17

castyhost píše:dashboard ma novej design, to bude nadavek :-o


Mně se to líbí. Akorát jim na mapě nesedí ty tečky, mají to posunuté :lol:
Hodnocení: 0
Egeris
 
Příspěvky: 438
Registrován: 21. duben 2017 06:33

Reputace: +104

Re: shutterstock

Příspěvekod castyhost » 12. prosinec 2019 17:23

Mockba byla dycky pod Everestem, vo co ti de?
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.175.1xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod Host » 12. prosinec 2019 18:29

Mapka byla vždy úplně k hovnu. Její jediný účel je dodat lidem, kteří prodají 1 obrázek za 25 centů týdně, pocit světovosti a namotivovat je k další prodělečné činnosti... Větší prodeje se jen málokdy správně zobrazí, protože bývají připisovány se zpožděním. Videa se pro jistotu nezobrazovala vůbec... Je mi jedno kde a komu. Není mi jedno kolik a za kolik...
Peníze vyhozené za poslední "zlepšováky" by měli investovat do marketingu a zlepšení funkce zákaznických účtů...
Naše stížnosti jsou celkem jedno. Horší je, že nadávají a odcházejí zákazníci...
+Bananaboy, +Marsan, +shalom3 Hodnocení: +3
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod castyhost » 12. prosinec 2019 19:00

co z toho marketingu bude mit radovy contributor, ktery stejne funguje na vetsine zijicich FB?

proc zakaznici nadavaji a co je konkretne trapi?
ktera jina FB nabizi na tolik nastroju na vyber/upravu obsahu pri koupi co SS a ostatni clenove jeho grupy?
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.175.1xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod Host » 12. prosinec 2019 20:35

castyhost píše:co z toho marketingu bude mit radovy contributor, ktery stejne funguje na vetsine zijicich FB?

proc zakaznici nadavaji a co je konkretne trapi?
ktera jina FB nabizi na tolik nastroju na vyber/upravu obsahu pri koupi co SS a ostatni clenove jeho grupy?


Existuje jistý rozdíl mezi Shutterstockem a třeba Dreamstime. Dokud je Šutr mezi třemi nejsilnějšími, tak na jeho marketingu záleží. Můj materiál si na těch třech nejsilnějších fotobankách příliš nekonkuruje. Jenom málo bestsellerů mám ve všech třech na podobném umístění. V každé z velkých fotobank mají zákazníci trochu jiné preference, nebo je jiný vyhledávací algoritmus.
Co trápí zákazníky Šutru tady píšu pořád. Padající - pomalý download, často nefunkční stránky - účty.
Doslova hovadská, arogantní nepodpora s ruským přízvukem na telefonu.
O prodloužení předplatného, bylo v jednom případě nutné doslova prosit...
V současnosti vadí i nemožnost vyhledávat v portfoliích autorů podle data uploadu.
Dalo by se pokračovat...
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod castyhost » 12. prosinec 2019 21:20

to jsou az neuveritelny pribehy...
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.175.1xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 23. prosinec 2019 22:16

Myslím, že na Šutru jim jeblo už úplně. Dneska mi přišel mail:
Please be advised that one of one or more of your images has been designated as editorial because they are images of former concentration camps. Images of this subject should be submitted for editorial use only. For more information, please see Shutterstock’s Known Image Restriction list: ...

Nemám ani jedinou fotku ani jediného koncentračního tábora, tak jsem pátrala, o co jim jde. Změnili na editorial tři vektory s naprosto obecnou tématikou holocaustu, asi jen proto, že v klíčových slovech bylo Ausschwitz. To už nám snad chtějí diktovat, jaká slova nebo zeměpisné výrazy můžeme nebo nesmíme používat??? Nezačnou se také náhodou cenzorovat knihy a filmy s touto tématikou? To je přece také komerční záležitost.
+Marsan Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: shutterstock

Příspěvekod Marsan » 24. prosinec 2019 08:20

shalom3 píše:............
Nemám ani jedinou fotku ani jediného koncentračního tábora, tak jsem pátrala, o co jim jde. Změnili na editorial tři vektory s naprosto obecnou tématikou holocaustu, asi jen proto, že v klíčových slovech bylo Ausschwitz. To už nám snad chtějí diktovat, jaká slova nebo zeměpisné výrazy můžeme nebo nesmíme používat??? Nezačnou se také náhodou cenzorovat knihy a filmy s touto tématikou? To je přece také komerční záležitost.


Nejspíše nějaký nový cenzor z arabského světa, indové mají pauzu... ? :o
Hodnocení: 0
Marsan
 
Příspěvky: 973
Registrován: 25. květen 2015 06:57
Bydliště: utekl jsem z Brna kousek vedle

Reputace: +215

Re: shutterstock

Příspěvekod admin » 24. prosinec 2019 10:34

shalom3 píše:Myslím, že na Šutru jim jeblo už úplně. Dneska mi přišel mail:
Please be advised that one of one or more of your images has been designated as editorial because they are images of former concentration camps. Images of this subject should be submitted for editorial use only. For more information, please see Shutterstock’s Known Image Restriction list: ...

Nemám ani jedinou fotku ani jediného koncentračního tábora, tak jsem pátrala, o co jim jde. Změnili na editorial tři vektory s naprosto obecnou tématikou holocaustu, asi jen proto, že v klíčových slovech bylo Ausschwitz. To už nám snad chtějí diktovat, jaká slova nebo zeměpisné výrazy můžeme nebo nesmíme používat??? Nezačnou se také náhodou cenzorovat knihy a filmy s touto tématikou? To je přece také komerční záležitost.


Vzhledem k tomu velkému množství obrázku, co mají v databázi už to nemůžou spravovat lidskou silou - takže všechny takovéto změny asi dělají strojově a tvé ilustrace prostě jen splňovaly zadané kritéria. Nic více bych v tom nehledal. To je prostě daň za obrovskou databázi souborů a nutnosti minimalizovat náklady.
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé