Nahrávání na Evanto

Diskuse o ostatních - menších - fotobankách, jako je CanStockPhoto, Depositphotos, StockFresh, CutCaster, YayMicro a další

Re: Nahrávání na Evanto

Příspěvekod Miles » 9. leden 2019 09:53

Díky za odkazy. Asi je to něco jako Adobe CC a fonty, taky můžeš používat jen když máš předplatný, zajímalo by mě jestli je to i na Adobe Stock.
Hodnocení: 0
Petr
Miles
 
Příspěvky: 290
Registrován: 15. květen 2013 13:25

Reputace: +10

Re: Nahrávání na Evanto

Příspěvekod Tjava » 13. prosinec 2019 21:58

Ahojte,
Dostal som pozvánku na Envato Elements. Pravdepodobne aj niekto zvás v minulosti. Na pozvánku som odpísal, že sa o to zaujímam a teraz mi poslali zmluvu na potvrdenie. Ešte neviem, či to mám potvrdiť. Aké máte s touto službou skúsenosti ako autori (ak ste tam)? Ďakujem
Hodnocení: 0
Tjava
 
Příspěvky: 48
Registrován: 5. prosinec 2018 19:11

Reputace: +2

Re: Nahrávání na Evanto

Příspěvekod Dusan » 14. prosinec 2019 00:21

Teď si nejsem jistý jestli mi ta pozvánka taky přišla, ale každopádně dříve jsem u nich na Photodune prodával, pak skoro všechny autory vyházeli a založili tady to Envato Elements.
Jenže tam nabízí za €14.50 unlimited downloads, což je pro mě nepřijatelné.
Hodnocení: 0
Dusan
 
Příspěvky: 139
Registrován: 4. duben 2017 12:06

Reputace: +40

Re: Nahrávání na Evanto

Příspěvekod Miles » 17. prosinec 2019 14:03

Tjava píše:Ahojte,
Dostal som pozvánku na Envato Elements. Pravdepodobne aj niekto zvás v minulosti. Na pozvánku som odpísal, že sa o to zaujímam a teraz mi poslali zmluvu na potvrdenie. Ešte neviem, či to mám potvrdiť. Aké máte s touto službou skúsenosti ako autori (ak ste tam)? Ďakujem


Mohu doporučit. Mám stejný obsah na Envato Elements a na Graphicriver, což patří taky do skupiny Envato, ale na Elements několikanásobně větší výdělky. Na Graphicriver je vysoká konkurence. Ale chtějí trochu vyšší kvalitu produktů.
+Tjava Hodnocení: +1
Petr
Miles
 
Příspěvky: 290
Registrován: 15. květen 2013 13:25

Reputace: +10

Re: Nahrávání na Evanto

Příspěvekod Tjava » 19. prosinec 2019 10:32

Miles píše:...



Ahoj Peter. Ja viem, že je to ťažké porovnávať, ale moje zárobky viac závisia na motion grafike tzn. Videohive. Predpokladám, že ti klesli zárobky na Graphicriver, ale v konečnom dôsledku ako píšeš si na tom niekoľkonásobne lepšie.
Môžeš vlastne potom predávať tvoje veci inde na iných fotobankách? Ak áno, neklesli ti tam nejak výrazne predaje? Ďakujem
Hodnocení: 0
Tjava
 
Příspěvky: 48
Registrován: 5. prosinec 2018 19:11

Reputace: +2

Re: Nahrávání na Evanto

Příspěvekod Miles » 19. prosinec 2019 14:23

To Tjava

Podle mých zkušeností, když přidám nějaký shop, nebo fotobanku, tak to nemá vliv na prodeje ostatních. To je protože každý shop má své zákazníky. Ti co chodí na Graphicriver nechodí na Envato Elements a obráceně, takže si to navzájem výdělky neujídá. Vše je neexluzivní, takže se dá nahrávat i jinam.
Hodnocení: 0
Petr
Miles
 
Příspěvky: 290
Registrován: 15. květen 2013 13:25

Reputace: +10

Předchozí

Zpět na Ostatní microstock fotobanky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé