shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 19. leden 2020 21:12

Díky moc, já jsem na VLC na dlouhou dobu zanevřela, protože dělal kdysi nějaké psí kusy, takže jeho nové fce neznám. Zkusím to. Naštěstí existuje i pro Linux, na rozdíl od Virtualdubu, se kterým asi bude v tomto ohledu problém.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4478
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1043

Re: shutterstock

Příspěvekod honza286 » 22. leden 2020 11:21

na SS zjevně upgradovali zdůvodnění odmítnutí, dneska mi na jednu fotku odepsal nějaký pošahaný Ind tohle (on to asi napsal anglicky, tohle je český překlad) "Do kompozice snímku zasahují rušivé prvky, které zakrývají hlavní objekt, nebo je čára horizontu neúmyslně křivá/šikmá. Na fotce je pole na vrcholu malého kopce (a ty většinou nebývají rovné) a vzadu tovární komíny. Prostě viděl "křivé" pole a práskl tam tenhle důvod odmítnutí, pár rupií v kapse a možná budou i prémie.
Hodnocení: 0
honza286
 
Příspěvky: 404
Registrován: 27. listopad 2014 21:57

Reputace: +65

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 22. leden 2020 11:30

Já tam pomalu nahrávám znovu ta vyhozená videa a heleme se, normálně procházejí. Takže buď chyba technická při přenosu dat, nebo rozostřený zrak editora, neměl by tolik hulit. ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4478
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1043

Re: shutterstock

Příspěvekod cristographic » 23. leden 2020 20:08

Jak se dají z portfolia na Shuttru mazat fotky po více než jedné fotce?
Hodnocení: 0
cristographic
 
Příspěvky: 15
Registrován: 28. červen 2017 09:53

Reputace: +16

Re: shutterstock

Příspěvekod Teamen » 26. leden 2020 10:52

Ahoj všem,

minulý rok jsem více méně zanevřel na fotobanky, kolega i já jsme značně pocítili klesající prodeje a tedy motivace ke snaze přidávat další obrázky byla mizivá. Vzhledem k tomu, že u SS také nakupuji pro své klienty mě neuvěřitelně štve neuspořádaný obsah = např. když se musím proklikávat několik stránek naprosto stejnými fotkami od jednoho autora, který si vyfotil 20x medvěda a udělal z toho 40 dalších alternací v podobě ořezů, barevných filtrů apod. Všichni to hltí naprostými nesmysly a redakce to schvaluje bez problémů. Jako autora mě tenhle přístup nebaví a jako kupujícího mě to přímo s***.
Jak to vnímáte vy? Jste na svých účtech neustále aktivní? Funguje Vám to? Pracujete účelně nebo tam dáváte vše možné i nemožné, co Vám přijde pod ruku, aby kvantita zvítězila nad kvalitou? Díky.
Hodnocení: 0
Teamen
 
IP: 212.79.110.1xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod Host » 26. leden 2020 11:16

On se ten pristup k medvedum uz ze strany editoru zmenil. Dneska kdyz poslete fotku - video medveda a fotku - video lesa, tak vam ten les smazou protoze je similar. Prece jen v tom lese by mohl byt schovany dalsi medved a dva medvedi jsou uz moc.... :mrgreen:

Chvili maji neskutecne naroky - buzeruji a potom zase mesic pousteji vsechno vcetne cernochu v tunelu... Prodeje kolisaji, ale vyrazne v celku neklesaji.
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 26. leden 2020 13:11

Tak prodeje nejsou žádná sláva a i když jakš takš přidávám, tak to na prodeje moc vliv nemá, z hlediska množství prodejů spíš klesám. Zatím moc neřeším, zda pokračovat či ne. Fotím tak i tak, protože mi to přináší radost a tak většinou už spíš záleží na tom, zda se mi chce keywordovat. Upravování mě taky celkem baví, i když se s tím většinou moc nepatlám.

Vždycky jsem fotobanky brala jako něco kam dávám to, co fotím běžné, co bych fotila tak i tak a tenhle přístup se u mě nemění. Vše do budoucnosti záleží u mě je na čase, který na tohle budu mít a zda ho budu mít. Pokud čas bude, tak přidávávat budu. Neživí mne to, ale daří se mi díky tomu obměňovat techniku a kupovat si občas děsný kravinky.

Mě vyhazují podobný a to i vzdáleně podobný obsah celkem dost (i když ne rozhodně všechen) tak moc nechápu jak se tam některým daří dostrkat i skoro 20 takřka stejných fotek.
+Berunin Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2404
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +719

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 26. leden 2020 13:22

Je fakt, že těch věcí na jedno brdo jsou tam mraky - ve stylu najdi 3 rozdíly. Snažím se spíš o to, abych nahrávala co nejrozmanitější věci. Stížnosti by měli autoři a zákazníci psát hlavně na fórum Shutterstocku. Těžko říci, zda se něco posune k lepšímu, ale kdyby takových stížností bylo hodně, tak by se nad tím mohli alespoň trochu zamyslet. Obecně jsou velmi odolní, ta kampaň proti nesmyslně velkým vektorů naprosto ztroskotala.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4478
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1043

Re: shutterstock

Příspěvekod styna » 3. únor 2020 16:31

Máte už někdo peníze na cestě? Mě pořád nula nenaskočila... Vzhledem k tomu, že na mě minulý měsíc zapomněli, mám už trochu obavy, aby se z toho nestalo pravidlo...
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
styna
 
Příspěvky: 1041
Registrován: 14. září 2013 06:20

Reputace: +40

Re: shutterstock

Příspěvekod Marsan » 3. únor 2020 16:40

styna píše:Máte už někdo peníze na cestě? Mě pořád nula nenaskočila... Vzhledem k tomu, že na mě minulý měsíc zapomněli, mám už trochu obavy, aby se z toho nestalo pravidlo...

ještě je mám tam :-) v poslední době si vždy dávají na čas :?:
Hodnocení: 0
Marsan
 
Příspěvky: 973
Registrován: 25. květen 2015 06:57
Bydliště: utekl jsem z Brna kousek vedle

Reputace: +215

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé