shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvekod Majk88 » 26. březen 2020 11:35

Egeris píše:Podle mě by bylo dobré k fotkám krajin a různých míst psát i kde to je focené.


Myslíš v klíčových slovech nebo v názvu?
Hodnocení: 0
www.majkportfolio.com
"Graphic Design is my passion"

Můj Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCfq2wfheTSWhougx_BLhEbw
Uživatelský avatar
Majk88
 
Příspěvky: 563
Registrován: 5. květen 2013 20:26

Reputace: +40

Re: shutterstock

Příspěvekod Egeris » 26. březen 2020 12:03

Já to píšu jak do KW, tak i do titulku. A většina takových fotek, co se u mě prodají, jsou vyhledány právě pomocí názvu toho místa.
Hodnocení: 0
Egeris
 
Příspěvky: 438
Registrován: 21. duben 2017 06:33

Reputace: +104

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 26. březen 2020 12:10

Místní názvy určitě cpát, kam jen to jde. Vč. státu, kraje, až po jméno vesnice. Občas se takto prodají i poměrně neznámé lokality.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: shutterstock

Příspěvekod Majk88 » 26. březen 2020 12:22

aha tak to mě nenapadlo
Hodnocení: 0
www.majkportfolio.com
"Graphic Design is my passion"

Můj Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCfq2wfheTSWhougx_BLhEbw
Uživatelský avatar
Majk88
 
Příspěvky: 563
Registrován: 5. květen 2013 20:26

Reputace: +40

Re: shutterstock

Příspěvekod Michal_H » 26. březen 2020 13:16

Majk88 píše:
Michal_H píše:A to jsem si myslel že když mám dnes jen 57 jak jsem na tom špatně, ale jako že někteří máte jen jednotky prodejů to mě teda dost zaráží :shock: :shock:


jak velké máš portfolio .... případně můžeš hodit link pro inspiračku? :)


Já si chtěl taky postěžovat a né zamachrovat :roll: :D jinak portfolio něco přes 10K, link bohužel nesdílím už jsem několikrát řešil kopírování od Ukrajinců a Rusáků :evil: ale zjednodušeně samí komerční vektory a nějaký infografiky a poměrně dost recyklovaný portfolio, svýho času to ještě šlo. Jinak co se týče tvýho portfolia tak vektory podle mě jsou celkem dobrý, jen jich asi není moc. U mě nejvíc fungovala pravidelnost nahrávání a občas se z něčeho stal ten bestseller a o tom to celý je
Hodnocení: 0
Michal_H
 
IP: 91.225.86.xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod GreatWhite » 26. březen 2020 13:28

Majku určitě máknout i na nadpisech ;) třeba "football field from above" na SS určitě nestačí, tam musíš doplnit ještě aspoň jednu větu: "Aerial view of green soccer pitch with no people, sports stadium background"....Celkově ty vektory pěkné, jednoduché srozumitelné...ale bohužel to už tady všechno je v desetisícových dávkách a v mnoha podobných variacích. Fraktály to samé bohužel :/ fotky jsou dost bezobsažné a na to, aby to někdo kupoval jako pozadí nebo ilustračně jsou trochu neatraktivní. Chce to zkusit zachytit činnost, děj, něco. Využít nějakého kámoša, přítelkyni, rodiče a zachytit nějakou akci v přírodě z dronu. Stačí jízda na kole, procházka s batohem, venčení psa, válení se na louce, piknik, šťastní důchodci, i blbé sečení z trávy cvaklé z dronu má nějaký prodejní potenciál, zkusit letět s dronem i blíž k akci, vyfotit to i ze země, udělat kompletní sérii.... ;) témat je miliarda ;)
Hodnocení: 0
GreatWhite
 
Příspěvky: 480
Registrován: 29. březen 2016 23:30

Reputace: +150

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 26. březen 2020 14:02

A určitě i nově přidávat lokality v SS i při submitování..
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: shutterstock

Příspěvekod Majk88 » 26. březen 2020 14:05

Děkuju všem za podporu....jj na dron mám licenci a je fakt, že ho docela teď málo používám :) nějak bych na tom mohl zapracovat :)
Hodnocení: 0
www.majkportfolio.com
"Graphic Design is my passion"

Můj Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCfq2wfheTSWhougx_BLhEbw
Uživatelský avatar
Majk88
 
Příspěvky: 563
Registrován: 5. květen 2013 20:26

Reputace: +40

Re: shutterstock

Příspěvekod PandaWild » 26. březen 2020 14:38

Majk88 píše:...Já nevím proč, ale mám 1285 obrázků a vektorů v portfoliu. Skoro celou dobu co tohle dělám mám měsíčně jen pár dolarů....jestli jsem měl jeden měsíc 10 dolarů tak je to moc. Nevím co dělám špatně, při tom se snažím o různorodost. Díky všem za rady
Co je špatně? Je to prosté, milý Watsone! Místo 1285 obrázků mít 12850 obrázků a tím se prodeje zvednou z $10 na $100 měsíčně.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: shutterstock

Příspěvekod Majk88 » 26. březen 2020 14:57

PandaWild píše:
Majk88 píše:...Já nevím proč, ale mám 1285 obrázků a vektorů v portfoliu. Skoro celou dobu co tohle dělám mám měsíčně jen pár dolarů....jestli jsem měl jeden měsíc 10 dolarů tak je to moc. Nevím co dělám špatně, při tom se snažím o různorodost. Díky všem za rady
Co je špatně? Je to prosté, milý Watsone! Místo 1285 obrázků mít 12850 obrázků a tím se prodeje zvednou z $10 na $100 měsíčně.


hmm tož to bych musel byt robot :D :D .... otázka co bude rychlejší a kvalitnější dělat ... jestli spíše fotit nebo kreslit vektory? :)
Hodnocení: 0
www.majkportfolio.com
"Graphic Design is my passion"

Můj Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCfq2wfheTSWhougx_BLhEbw
Uživatelský avatar
Majk88
 
Příspěvky: 563
Registrován: 5. květen 2013 20:26

Reputace: +40

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé