shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvekod koblihate » 9. březen 2020 15:37

Marsan píše:
hanse píše:Ne že bych si chtěl stěžovat, nízké částky za jednotlivé prodeje mi zase začíná dohánět počet prodějů, ale od prosince včetně na shutterstocku mám samé subscriptiony a jeden S&O za 0,25 centů. Jak jste na tom vy?

Prodeje za "vic" jsou u mě vzácnější. Dříve byly i vícekrát za den, v současné době občas za 2,70$. Nejspíše zákazníkům došlo, že není jak kontrolovat jakou licenci a na co kupují


Tenhle mesíc je fakt trapnej, 130prodejů a jen jeden za 2,48.. SS letos až na třetím fleku zatim.. :roll:
Hodnocení: 0
koblihate
 
IP: 185.236.161xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod zdenat5 » 9. březen 2020 18:35

Host píše:
zdenat5 píše:Prodeje asi tak stejný, ale taky samý čudly, kdyby to nezachránil v lednu jeden lepší prodej a v únoru jedno video - tak by byl propad min 50 % 8-) Hlavně, že šéfa odstavili - asi se mu to řádění nelíbilo. :geek:


Šéf je příčinou toho řádění. V souvislosti s přechodem na akciovou společnost odešel z dobré adresy na Broad street do luxusní lokace v Empire state building a rozhazoval peníze nesmyslným způsobem na všechny strany kolem dokola. Ve firmě nechal prodrat blbce do stěžejních pozic a nahradit původní manažery, kteří přivedli Shutter na tehdejší vrchol. Story kolem IT šéfa bylo celkem výživné. Před pár lety jsem to sledoval, teď je mi to už jedno. Určitě se dají ještě někde najít příběhy bývalých zaměstnanců kteří glosovali svůj odchod. Odchod Oringera asi není žádné odstavení, ale aktivace posledních zbytků pudu sebezáchovy.

To je škoda. Ale máš pravdu, od té doby co z toho udělal akciovku - docházelo k postupnému zhoršování stavu, který vyvrcholil v minulém roce. Pokud se zbavil schopných manažerů - tak je .ůl a litovat ho, že přijde o firmu nebudu. Zatím to ale vypadá, že jím dosazení blbci ovládli bojové pole natrvalo.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
zdenat5
 
Příspěvky: 625
Registrován: 21. listopad 2013 12:43

Reputace: +131

Re: shutterstock

Příspěvekod Monika » 9. březen 2020 19:24

Jakoby nestačily problémy které jsou, ještě toto nám sníží prodeje :evil:
https://www.digimanie.cz/shutterstock-s ... e-jit/8258
Hodnocení: 0
Monika
 
IP: 37.48.2.2xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod Fauren » 10. březen 2020 09:42

Monika píše:Jakoby nestačily problémy které jsou, ještě toto nám sníží prodeje :evil:
https://www.digimanie.cz/shutterstock-s ... e-jit/8258


bože.. :?
Hodnocení: 0
Fauren
 
Příspěvky: 553
Registrován: 27. září 2017 17:42

Reputace: +53

Re: shutterstock

Příspěvekod duben » 10. březen 2020 11:24

Fauren píše:
Monika píše:Jakoby nestačily problémy které jsou, ještě toto nám sníží prodeje :evil:
https://www.digimanie.cz/shutterstock-s ... e-jit/8258


bože.. :?


No, na tohle se dá dívat více pohledy. Třeba tak, že pořád mimocenzurní témata bude moct kupovat celý čínský trh, což je dost velký objem možnách prodejů.

Kdyby tenhle trh opustili, mohlo by to reálně znamenat pokles výdělků (čísla pro rozhodnutí měl určitě management Shutterstocku před sebou) a pak by záleželo, jestli by se tím uzavřel Shutterstock i pro čínské přispěvovatele ... ale vzhledem k ostatním asijským a africkým farmám na tvorbu obsahu by asi pokles konkurence nebyl nějak signifikantní. A nebo by se jen uzavřel trh na prodej, ale přispěvovatelé by zůstali, což by byla úplně nejhorší možná kombinace.
+zdenat5 Hodnocení: +1
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.soutez.org | www.youtube.com/LucieDubnova - fitness online
Uživatelský avatar
duben
 
Příspěvky: 1088
Registrován: 8. duben 2013 13:47

Reputace: +262

Re: shutterstock

Příspěvekod castyhost » 10. březen 2020 12:29

i kdyz nemam problemovy temata, do ciny pres SS moc neprodavam
na Istocku je cina muj nejvetsi zakaznik, ale s celkovym vydelkem v jednotkach $
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.175.1xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod Fauren » 10. březen 2020 12:38

kde jsou ty prodeje ohledně koronavirové tématiky sakra :evil: :D :D
+zdenat5 Hodnocení: +1
Fauren
 
Příspěvky: 553
Registrován: 27. září 2017 17:42

Reputace: +53

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 10. březen 2020 18:12

Fauren píše:kde jsou ty prodeje ohledně koronavirové tématiky sakra :evil: :D :D


Spíš to vypadá, že koronavir zpomalil schvalování nových fotek..
+zdenat5 Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: shutterstock

Příspěvekod Fauren » 10. březen 2020 18:50

ivusakzkrabice píše:
Fauren píše:kde jsou ty prodeje ohledně koronavirové tématiky sakra :evil: :D :D


Spíš to vypadá, že koronavir zpomalil schvalování nových fotek..


u mě to je stále zatím schválené do 30min
Hodnocení: 0
Fauren
 
Příspěvky: 553
Registrován: 27. září 2017 17:42

Reputace: +53

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 10. březen 2020 22:11

Fauren píše:
ivusakzkrabice píše:
Fauren píše:kde jsou ty prodeje ohledně koronavirové tématiky sakra :evil: :D :D


Spíš to vypadá, že koronavir zpomalil schvalování nových fotek..


u mě to je stále zatím schválené do 30min


Já čekám na schválení fotek od rána, asi holt schvalovači fotek vypomáhají u schvalování ilustrací, protože se jim tam přemnožil koronavir ve vektorech 8-)
+Berunin, +zdenat5 Hodnocení: +2
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé