shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 20. únor 2020 12:45

Fakt parádní fotky, tyhle fotky zvířat se mi moc líbí a nafotit to je opravdu maximální zručnost. Možná by vyhodili toho sokola, že je podobný jezevci :mrgreen: .
Mně udivuji ta rychlost toho "schvalování". Teď jsem tam nahrála série po cca 10 fotkách, byly tam minimálně do druhého dne a vyhodili celkem minimum, i když objektivně to nebylo nic zvláštního. Tomu tedy nerozumím.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: shutterstock

Příspěvekod Egeris » 20. únor 2020 12:49

Buď ráda, tady to "rychloschvalování" je akorát na zlost, doufám že příště se ty fotky už dostanou k tomu správnému a reálnému Indovi :lol:
Hodnocení: 0
Egeris
 
Příspěvky: 437
Registrován: 21. duben 2017 06:33

Reputace: +104

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 20. únor 2020 13:31

Ten similar content je fakt k smíchu, někdy vyhodí něco, co tam dávám poprvé, jindy mi projdou podobné. Když vyhozenou dávám znovu a změním název fotky, tak projde bez keců.
Jinak ťukám do všech stolů do hlavy a tak, moc mi poslední dobou nevyhazují, což bude asi tím, že moc nepřidávám, ale nevyhazují. U mě se nejvíc vyskytují důvody, že něco není anglicky (což je), pak File transfer error a nakonec similar content..
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: shutterstock

Příspěvekod duben » 20. únor 2020 16:08

Gudlei píše:
duben píše:Pro představu z posledních 6 fotek na http://duben.org/fotografie by mi takhle minimálně 1 vyhodili, že je podobná s ostatními, což není.


Tak to je nádhera. Čím je to foceno?


Ty sovy jsou na Sony A9 + Sony GM 70-200/2.8, fotky předtím pár na Sony A7iii, jinak většina starších na Nikon D3s + 400/f2.8 nebo občas 300/f4, pokud to není makro to je různé.

Mimochodem pro předchod na Sony je Nikon D3s + 400mm sklo na prodej. To ostatní pro Nikon už mám pryč.
Hodnocení: 0
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.soutez.org | www.youtube.com/LucieDubnova - fitness online
Uživatelský avatar
duben
 
Příspěvky: 1088
Registrován: 8. duben 2013 13:47

Reputace: +262

Re: shutterstock

Příspěvekod duben » 20. únor 2020 16:10

shalom3 píše:Fakt parádní fotky, tyhle fotky zvířat se mi moc líbí a nafotit to je opravdu maximální zručnost. Možná by vyhodili toho sokola, že je podobný jezevci :mrgreen: .
Mně udivuji ta rychlost toho "schvalování". Teď jsem tam nahrála série po cca 10 fotkách, byly tam minimálně do druhého dne a vyhodili celkem minimum, i když objektivně to nebylo nic zvláštního. Tomu tedy nerozumím.


Fakt je že ten jezevec a sokol jsou jak jednovaječná dvojčata :D ... prostě to zkusím o něco později a mezitím nahraju nějaké lišky a tygry ... to je sice obojí tak trochu oranžové, ale snad jim psovitá a kočkovitá šelma tak moc stejná připadat nebude.
+zdenat5 Hodnocení: +1
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.soutez.org | www.youtube.com/LucieDubnova - fitness online
Uživatelský avatar
duben
 
Příspěvky: 1088
Registrován: 8. duben 2013 13:47

Reputace: +262

Re: shutterstock

Příspěvekod Marsan » 20. únor 2020 16:18

duben píše:Jo včera mě extrémně vytočili, jsem zvyklý na úspěšnost 95%+ .................

Pro představu z posledních 6 fotek na http://duben.org/fotografie by mi takhle minimálně 1 vyhodili, že je podobná s ostatními, což není.

Fotky perfektní, ostrý, parádní.. jak jsem psal s tou sovou jsi to měl domluvený :-)
Za sebe si na šutr nemůžu stěžovat (bohužel) berou vše :D , naposledy mi nevzali něco loni taky pro podobnost jinak tak 99,5% vezmou (i mně :lol: ) víc mi teď nebere BigStock - taky pro podobnost, jak je serie cca 6 a více fotek, tak většinou jednu vyhodí
+zdenat5 Hodnocení: +1
Marsan
 
Příspěvky: 973
Registrován: 25. květen 2015 06:57
Bydliště: utekl jsem z Brna kousek vedle

Reputace: +215

Re: shutterstock

Příspěvekod Egeris » 21. únor 2020 20:08

Tak šutr pokračuje v té svojí komedii - zamítli mi várku fotek asi 20 vteřin po doeslání s tím, že prý titulek musí být v angličtině :lol: . 3 roky si píšu titulky v angličtině a nikde s tím ještě nebyl problém :lol: tomu se fakt člověk musí už smát :roll:
+zdenat5 Hodnocení: +1
Egeris
 
Příspěvky: 437
Registrován: 21. duben 2017 06:33

Reputace: +104

Re: shutterstock

Příspěvekod Egeris » 21. únor 2020 20:45

Tak po půl hodině se zadařilo - změnil jsem 2 slova a odeslal znovu. Ihned zamítnuto pro "out of focus". Tak jsem pro jistotu vše zkontroloval a samozřejmě bylo vše perfektně ostré. Odeslal jsem to tedy znovu a do pár vteřin zamítnuto pro "noise and pixelation" ... zase kontrola na šum, zase vše ok... tak dotřetice odesláno a KONEČNĚ skoro vše prošlo - jednu mi vyhodili (asi aby jim to nebylo líto) na similar content... :lol:

By mě zajímalo, jestli toto teď budu muset absolvovat pokaždé...
+zdenat5 Hodnocení: +1
Egeris
 
Příspěvky: 437
Registrován: 21. duben 2017 06:33

Reputace: +104

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 21. únor 2020 21:52

A kdyby tam člověk dal např. defocused pixelated landscape? Tak to asi vyhodí proto, že to není dost defocused a pixelated. :twisted:
Už mám pocit, že to je cílená snaha nas...t co nejvíc kontributorů, když už se jim to nepodařilo s těmi 4 Mpix vektory, asi jim připadá, že už mají obrázků až moc.
+zdenat5 Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: shutterstock

Příspěvekod tape » 28. únor 2020 22:27

Schvalování je fakt sranda:
1/ Prach na senzoru/čočce: Snímek je viditelně znehodnocen prachem na senzoru nebo čočce.
2/ Chybí referenční snímek: Pro tento odeslaný obsah je vyžadován referenční snímek, která ale nebyla dodána.
3/ schváleno
neudělal jsem žádnou úpravu, prach nikde nebyl a fakt nebudu dodávat referenční snímek k fotce, jedině, že bych to vyfotil ještě třeba po půl hodině???
Prostě důvody odmítnutí jsou nesmysl a nikdo to podle mě nekontroluje, jen tam odklikávají náhodné hlášky. Jen nechápu smysl.... kdyby napsali fotka stojí za h..... nebo tohodle máme mraky, ok proč ne, ale psát kraviny a během 4 minut dvakrát zamítnout a pak schválit :roll:
Hodnocení: 0
tape
 
Příspěvky: 13
Registrován: 19. leden 2020 11:13
Bydliště: Barth - Německo

Reputace: +6

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé