Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod hanse » 19. květen 2020 10:40

Adobe stock prošlo 7/8 :arrow:

Ještě Šutr
Hodnocení: 0
hanse
 
IP: 88.103.23.xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Majk88 » 19. květen 2020 11:47

Otázka??....kde se vám nejlépe prodávají videa? Když by jste to nějak seřadili procentuálně ? :)
Hodnocení: 0
www.majkportfolio.com
"Graphic Design is my passion"

Můj Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCfq2wfheTSWhougx_BLhEbw
Uživatelský avatar
Majk88
 
Příspěvky: 563
Registrován: 5. květen 2013 20:26

Reputace: +40

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Majk88 » 19. květen 2020 11:48

Jinak je možné že mám na Adobe od minulého roku 0 prodejů???? Portfolio mám 1100 obrázků ... Nemohl tam nastat nějaký problém při přechodu z Fotolie? Adobe jsem si dával dohromady někdy v únoru tohoto roku...Je to divný že ani jeden?
Hodnocení: 0
www.majkportfolio.com
"Graphic Design is my passion"

Můj Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCfq2wfheTSWhougx_BLhEbw
Uživatelský avatar
Majk88
 
Příspěvky: 563
Registrován: 5. květen 2013 20:26

Reputace: +40

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod ivusakzkrabice » 19. květen 2020 11:55

Majk88 píše:Jinak je možné že mám na Adobe od minulého roku 0 prodejů???? Portfolio mám 1100 obrázků ... Nemohl tam nastat nějaký problém při přechodu z Fotolie? Adobe jsem si dával dohromady někdy v únoru tohoto roku...Je to divný že ani jeden?


Mám tam 6 tisíc obrázků a prodávám.. Řekla bych, že letos AS jede na fotky dobře, přestaly se mi prodávat vektory, ale těch mám hodně málo..
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Návštěvník » 19. květen 2020 16:39

Majk88 píše:Jinak je možné že mám na Adobe od minulého roku 0 prodejů???? Portfolio mám 1100 obrázků ... Nemohl tam nastat nějaký problém při přechodu z Fotolie? Adobe jsem si dával dohromady někdy v únoru tohoto roku...Je to divný že ani jeden?


Záleží co tam máš za materiál, ale možný to klidně je.
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 89.103.152.xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod hanse » 19. květen 2020 16:58

Po zkušenosti z jiné FB bych si zkontroloval, že u fotek jsou KW a namátkově jestli ty obrázky jdou vůbec vyhledat...
Hodnocení: 0
hanse
 
IP: 88.103.23.xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Petr1 » 19. květen 2020 17:00

Majk88 píše:Jinak je možné že mám na Adobe od minulého roku 0 prodejů???? Portfolio mám 1100 obrázků ... Nemohl tam nastat nějaký problém při přechodu z Fotolie? Adobe jsem si dával dohromady někdy v únoru tohoto roku...Je to divný že ani jeden?


Na Adobe se při nahrávání řadí klíčová slova podle relevance. Pokud máš například u tvojí fotky lva v zoo klíčové slovo "lev" na 27. místě a slovo "zoo" na 50. místě, tak se nemůžeš divit, že to nikdo nenajde. ;)
Hodnocení: 0
Petr1
 
IP: 89.176.52.xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 19. květen 2020 17:10

Majk88 píše:Jinak je možné že mám na Adobe od minulého roku 0 prodejů???? Portfolio mám 1100 obrázků ... Nemohl tam nastat nějaký problém při přechodu z Fotolie? Adobe jsem si dával dohromady někdy v únoru tohoto roku...Je to divný že ani jeden?

Je to možné. Adobe absolútne nepredáva nové veci. Ja tam predávam veci tak 4 až 9 rokov staré. Tie sa predávajú celkom dobre. Naposledy som na Adobe nahrával 27.7.2019 a z tej várky sa mi za necelý rok predali len dva vektory! To nepredávanie nových vecí ma totálne odrádza od nahrávania. Namiesto zdržiavania sa s Adobe je lepšie svoj čas venovať tvorbe a nahrávaniu na fotobanky, na ktorých sa predávajú aj nové veci.

EDIT: Petr1 má pravdu. Na Adobe musia byť najdôležitejšie slová uvedené ako prvé. Tak máš väčšiu šancu, že niekto tvoje obrázky nájde. Ale ako píšem vyššie, u nových obrázkov ani to moc nepomáha, pretože ja mám keywordy vždy zoradené podľa relevancie a aj tak len dva predaje nových vecí od minuloročného júla.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Majk88 » 19. květen 2020 17:16

Hmm dívám se na to tak je to takové naprd ty moje popisky a kw...otázka jestli to celé začat předělávat a přepisovat...Jestli to na to bude mít nějaký vliv, když ty popisy a kw upgraduju....Teď vše co nahrávám nové se snažím dělat poctivě a dobře...snad :) ...
Hodnocení: 0
www.majkportfolio.com
"Graphic Design is my passion"

Můj Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCfq2wfheTSWhougx_BLhEbw
Uživatelský avatar
Majk88
 
Příspěvky: 563
Registrován: 5. květen 2013 20:26

Reputace: +40

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Návštěvník » 19. květen 2020 17:19

Majk88 píše:Hmm dívám se na to tak je to takové naprd ty moje popisky a kw...otázka jestli to celé začat předělávat a přepisovat...Jestli to na to bude mít nějaký vliv, když ty popisy a kw upgraduju....Teď vše co nahrávám nové se snažím dělat poctivě a dobře...snad :) ...


Nepředělávat, lepší je dělat nové věci.
+Majk88, +PandaWild Hodnocení: +2
Návštěvník
 
IP: 89.103.152.xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé