Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod admin » 18. duben 2020 13:43

Host píše:
Pavson píše:No právě že sousedi mají O2.. a podle recenzí nic moc.. má tu někdo zkušenosti z bezdrátovým O2?


O2 jsem zazil. Nikomu tyhle zazitky nepreji. Caste vypadky site kombinovane s neochotou a aroganci na strane "podpory". Obrovska fluktuace techniku a z toho vyplyvajici nemoznost rozumne domluvy. Cokoliv, jen ne O2.... :evil:


Asi záleží na místě. My jsme na O2 už asi 10 let, za tu dobu tak 3-4 malé výpadky (cca do hodiny). Jako není to rychlý jako UPC, ale dá se.
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod zdenat5 » 18. duben 2020 18:58

O2 jsou podvodníci - vnucují mobilní připojení bez vědomí zákazníka a strhávají si za to tučné částky - přitom internet není zákazníkem používán a ten o tom ani neví. Žere si to i při vypnutém mobilu. Prý - to holt dělá chytrý mobil -je tak chytrý, až je blbý - já na to - spíš vychcaný -obtěžuje SMS i v noci. Začali mne s tím obtěžovat při výměně simky - snaživec si mne zaevidoval - mám to na dobití . Zlikvidovala jsem jim to rázně - v nastavení - a zlikvidovala jejich mobilní síť - pochopitelně to lze opravit. Jinak mám UPC :evil: :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
zdenat5
 
Příspěvky: 625
Registrován: 21. listopad 2013 12:43

Reputace: +131

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 19. duben 2020 07:15

U O2 se internet vypne jednak u operátora (např. přes SMS s textem DIVM na číslo 999 111 - to deaktivuje internetový balíček, nebo SMS s textem BAP na číslo 999 111 - to zablokuje internet úplně, nebo vypnout v O2 účtu), a jednak ještě vypnutí SMS "Chcete se připojit k internetu?" která je způsobena tím, že některá aplikace zkouší připojení k internetu - to se vyřadí takhle:

- otevřít Nastavení / Síťová připojení / Další sítě / Mobilní sítě / Názvy přístupových bodů
- kliknout na O2 Internet
- změnit název APN na něco jiného (např. na internet2)
- (nebo v menu zvolit "Odstranit název přístupového bodu")

Přejmenováním nebo odstraněním přístupového bodu se mobilní internet zcela znefunkční a přestanou chodit i SMS s nabídkou připojení. Obnovení internetu je možné navrácením původního jména APN (tj. na "internet").

Po nějaké aktualizaci se může stát, že SMS začnou zase chodit - protože aktualizace znovu vytvořila přístupový bod. Tak jen se znovu musí vyřadit přejmenováním.
+Marsan, +zdenat5 Hodnocení: +2
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 22. duben 2020 14:25

PandaWild píše:"Vyrobte si svou ultra-přesnou kalkulačku!" ... Aneb "Co nového v Pandově Labu" :mrgreen:...
Malý update stavu - dokončen nový model kalkulátoru, tentokrát už plně funkční programovatelný a vylepšený TI-59 včetně Windows emulátoru. :-) Jen teda zatím neodladěný, tak možná s chybami. Emulátor lze provozovat jako běžnou Windows kalkulačku, mohl by nahradit jiné kalkulačkové programy.

http://www.breatharian.eu/hw/ti59/index.html

Obrázek
+Bananaboy, +ivusakzkrabice, +zdenat5 Hodnocení: +3
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Návštěvník » 22. duben 2020 20:07

Chybí mi tam tlačítko na vygenerování čísel pro první pořadí ve sportce :D
+Vero Hodnocení: +1
Návštěvník
 
IP: 185.67.188xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 22. duben 2020 21:35

Dodáme ve formě programových modulů. Drobný symbolický poplatek si snadno spočtete zadáním požadované šance v %% a stiskem tlačítka n!.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Fauren » 15. květen 2020 11:43

Zdravím fotobankéře,
prosím vás uvažuji o koupi mobilu Xiaomi Mi 9 Lite LTE (https://www.smarty.cz/Xiaomi-Mi-9-Lite- ... iNEALw_wcB) a chtěl bych se zeptat. Mělo by to umět nahrávat videa v 4K, myslíte že by bylo možné v tom točit videa pro ftb? Fotky mě nezajímá, ale to video zda by to mělo dostatečnou kvalitu, když se to zvětší do počítače.

Díky za radu!
Hodnocení: 0
Fauren
 
Příspěvky: 553
Registrován: 27. září 2017 17:42

Reputace: +53

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod hanse » 15. květen 2020 12:24

Mám Xiaomi Mi A3 a tam je taky 48MPX foťák - FHD mi za dobrého světla berou (i když TK není úplně optimální), 4K jsem zatím nezkoušel - jestli se k tomu o víkendu dostanu, dám vědět
Hodnocení: 0
hanse
 
IP: 88.103.23.xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Fauren » 15. květen 2020 12:37

hanse píše:Mám Xiaomi Mi A3 a tam je taky 48MPX foťák - FHD mi za dobrého světla berou (i když TK není úplně optimální), 4K jsem zatím nezkoušel - jestli se k tomu o víkendu dostanu, dám vědět


To by bylo super díky moc!
Hodnocení: 0
Fauren
 
Příspěvky: 553
Registrován: 27. září 2017 17:42

Reputace: +53

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod ivusakzkrabice » 15. květen 2020 13:24

PandaWild píše:"Vyrobte si svou ultra-přesnou kalkulačku!" ... Aneb "Co nového v Pandově Labu" :mrgreen:...


Kdo si hraje, nezlobí :D 8-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé