shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvekod Marsan » 17. květen 2020 13:04

Tak "Similar Content" se v hlavách editorů zabydlel slušně. Berou to pěkně šmahem. Zkusil jsem osvědčené zamíchat do dávky tak měsíc starou fotku "Similar Content" ale bez šance. Vzali to pěkně od podlahy. Jinde to berou na první dobrou, ale Ss asi zavedl tvrdý režim :roll: :roll: :roll:
Hodnocení: 0
Marsan
 
Příspěvky: 973
Registrován: 25. květen 2015 06:57
Bydliště: utekl jsem z Brna kousek vedle

Reputace: +215

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 17. květen 2020 18:59

Marsan píše:Tak "Similar Content" se v hlavách editorů zabydlel slušně. Berou to pěkně šmahem. Zkusil jsem osvědčené zamíchat do dávky tak měsíc starou fotku "Similar Content" ale bez šance. Vzali to pěkně od podlahy. Jinde to berou na první dobrou, ale Ss asi zavedl tvrdý režim :roll: :roll: :roll:


Stejná zkušenost.. :(

..ale třeba zas přijdou doby, kdy budou brát zas naprosto všechno..
+Marsan Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2403
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +717

Re: shutterstock

Příspěvekod Marsan » 17. květen 2020 19:11

ivusakzkrabice píše:
Stejná zkušenost.. :(

..ale třeba zas přijdou doby, kdy budou brát zas naprosto všechno..

všechno brát nemusí :D stačí jen když nebudou vyhazovat podle generátotu náhodných čísel :lol:
Hodnocení: 0
Marsan
 
Příspěvky: 973
Registrován: 25. květen 2015 06:57
Bydliště: utekl jsem z Brna kousek vedle

Reputace: +215

Re: shutterstock

Příspěvekod Roman » 18. květen 2020 11:44

Painter píše:O mail asi nejde (mám tam stejný). V počítači mi ale vůbec nenaběhne stránka s přihlašovacími údaji a rovnou tam skočí ta chybová hláška. Když dám stránku submit.shutterstock.com kde je ten fotograf na islandu (a další videa v pozadí) tak to normálně funguje ale jakmile odkliknu "Přihlásit se" tak jsem na té chybě.


Vracím se ke starému dotazu od Painter. Podařil se ten problém ti nějak vyřešit?
Momentálně bojuji s tím stejným. Na dvou různých počítačích to stále ukazuje chybu 406, stránka s přihlašovacími údaji vůbec nenaběhne. Vymazal jsem celou historii, cookies a stále stejný problém. :roll:
Hodnocení: 0
Roman
 
Příspěvky: 27
Registrován: 8. listopad 2015 18:15

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod Painter » 18. květen 2020 19:33

Ne přihlašuji se na telefonu. Nejdřív jsem hledal všechnymožné návody a našel že se dá smazat nějaký soubor přes World press ale ten je placený. Projel jsem AVG a hlásilo mi to možný útok na falešné stránky (možná jestli nás to neháži na fake stránku). Pak jsem psal podporu SS, ale tam mi nedokázali odpovědět, nakonec napsali že je to "temporary glitch". Zkusil jsem se přihlásit na data a přes wifi na manželky notebooku to šlo, takže myslím že za to může poskytovatel internetu. Psal jsem na podporu a volali, bohužel jsem to nezvedl a teď už se nikdo neozval. Vzhledem k tomu že se stěhuji tak už to moc neřeším a doufám že to z jiného připojovacího bodu to půjde.
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 178.255.168.xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod Roman » 18. květen 2020 20:44

Ano, je to poskytovatelem internetu. Před chvíli jsem se připojil z notebooku na jednu nezabezpečenou síť a bez problému to naskočilo. Takže kontaktovat poskytovatele internetu. Je zajímavé, že to nějakou dobu šlo a ze dne na den se něco u poskytovatele změnilo a přihlášení na Shutterstock je v háji :mrgreen:

Děkuji za odpověď
Hodnocení: 0
Roman
 
Příspěvky: 27
Registrován: 8. listopad 2015 18:15

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 19. květen 2020 11:43

Tak je tu ještě možnost, že někdo pod IP poskytovatele internetu rozlobil šutráky..
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2403
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +717

Re: shutterstock

Příspěvekod Návštěvník » 19. květen 2020 13:12

Limit 500. fotek, odeslaných a nebo přijatých na web? Dostal se někdo přes limit?
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 89.103.152.xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod Návštěvník » 20. květen 2020 22:04

Tak similar content se nevyhnul ani mě, skvělý.
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 89.103.152.xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod mates » 20. květen 2020 23:07

Limit se týká počtu submitů. Narážím na ten limit bohužel denně.
Hodnocení: 0
mates
 
IP: 185.190.112.xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé