shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvekod zdenat5 » 5. červen 2020 13:36

castyhost píše:po zneviditelneni portfolia jeste trva nekolik dni, nez portfolio obravdu ze zobrazovani zmizi

SS maze/zastavuje portfolia tem co hrube porusuji pravidla, nadavaji na SS foru, zverejnuji na sockach co nemaji apod

BTW ta radost z prodeju na Adobe bude jen znamenat naprimeni usili v uploadu nestastniku zkrachovalcu ze SS

Zakázala sem prodej videa - a vypadá to, že oni zakázali moje prodeje vektorů - ani ťuk. Po týdnu sem videa znovu povolila - pro případ, že bych to chtěla postupně mazat - při zákazu prodeje, nelze editovat, tedy ani smazat. Peníze za květen došly na účet, tak uvidím do konce měsíce, nejspíš budu postupně mazat 4500 kousků, chvíli potrvá - uvidí se. Myslím, že je to podvodná společnost. 8-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
zdenat5
 
Příspěvky: 625
Registrován: 21. listopad 2013 12:43

Reputace: +131

Re: shutterstock

Příspěvekod Návštěvník » 5. červen 2020 13:44

zdenat5 píše:
castyhost píše:po zneviditelneni portfolia jeste trva nekolik dni, nez portfolio obravdu ze zobrazovani zmizi

SS maze/zastavuje portfolia tem co hrube porusuji pravidla, nadavaji na SS foru, zverejnuji na sockach co nemaji apod

BTW ta radost z prodeju na Adobe bude jen znamenat naprimeni usili v uploadu nestastniku zkrachovalcu ze SS

Zakázala sem prodej videa - a vypadá to, že oni zakázali moje prodeje vektorů - ani ťuk. Po týdnu sem videa znovu povolila - pro případ, že bych to chtěla postupně mazat - při zákazu prodeje, nelze editovat, tedy ani smazat. Peníze za květen došly na účet, tak uvidím do konce měsíce, nejspíš budu postupně mazat 4500 kousků, chvíli potrvá - uvidí se. Myslím, že je to podvodná společnost. 8-)


Tak to je naprosto nechutný chování..
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 89.103.152.xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 5. červen 2020 17:07

zdenat5 píše:Myslím, že je to podvodná společnost. 8-)


Hlavně z jejich strany chybí jakákoliv slušná komunikace.. přijde mi, že jsou na ten svůj krok se snížením odměn hrdí, fakt smutné.

Taky nemám skoro žádné prodeje, dnes vůbec žádné, naposledy byl na prodeje normální den úterý..
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +714

Re: shutterstock

Příspěvekod Návštěvník » 6. červen 2020 14:24

https://www.shutterstock.com/cs/g/ilolab ¨

Slušný, jemu/jí to snad na ty rohlíky ještě vydělá.
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 89.103.152.xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod PandaWild » 6. červen 2020 19:02

Kvůli fóru jsem něco hledal na $$, přihlášený pod zákaznickým účtem. Teď mi chodí spamové emaily s obrázky na které jsem koukl, s připomenutím zda si je přece jen nechci koupit. Ten $$ je tak nechutně vlezlý! Jestli tohle dělá běžným zákazníkům, tak bych se nedivil kdyby utíkali pryč ke konkurenci.

vlezly_ss.jpg
vlezly_ss.jpg (18.82 KiB) Zobrazeno 2997 krát
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 6. červen 2020 19:39

Neboj, to není na furt. Od 4/6 jim ubylo cca 1.4 mil. obrázků z databáze, jestli to půjde tím tempem, tak nemají do roka s čím otravovat. ;)
A kdyby ostatní fotobanky rozumně upravily maximální počet uploadů (tj. zabránit tomu, aby jim tam zoufalci nenahrnuli tuny sr..ček), tak by se možná leccos vrátilo na přijatelnou míru.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: shutterstock

Příspěvekod Baldion » 7. červen 2020 13:50

PandaWild píše:Kvůli fóru jsem něco hledal na $$, přihlášený pod zákaznickým účtem. Teď mi chodí spamové emaily s obrázky na které jsem koukl, s připomenutím zda si je přece jen nechci koupit. Ten $$ je tak nechutně vlezlý! Jestli tohle dělá běžným zákazníkům, tak bych se nedivil kdyby utíkali pryč ke konkurenci.

vlezly_ss.jpg


Chodilo mi to taky, asi po dvou týdnech to přestane :P
Hodnocení: 0
Baldion
 
Příspěvky: 460
Registrován: 1. prosinec 2016 17:44
Bydliště: Jižní Morava

Reputace: +131

Re: shutterstock

Příspěvekod Alena » 20. červenec 2020 18:42

Bananaboy píše:No neviem si predstaviť ako to budem zväčšovať. Už keby to počítali podľa artboardu, tak by to bola pakáreň, pretože mám artboardy rôznych veľkostí. Napríklad väčšinou mám rozmer 380x400 pixelov, ale mám aj krajinky o rozmere 400x600 pixelov, alebo rôzne templaty iných rozmerov. Čo je horšie, že oni to budú počítať podľa bounding boxu a ten je u každej ilustrácie iný. Tak jedine vziať do rúk kalkulačku a každú ilustráciu individuálne vypočítať a zväčšiť na tie predpísané 4 megapixely. Panečku, tak tomu hovorím "zjednodušenie uploadu"!
Alebo to proste zväčšovať od oka a dúfať, že bounding box každej ilustrácie bude väčší ako 4 megapixely, pretože čert a iniciatívni, editorskí Indovia nikdy nespia. :?
Už vidím tie rejekcie kvôli malým rozmerom EPS súboru. Ach jo!

No a nezabudnite si vypnúť pri ukladaní do EPS možnosť "Include CMYK PostScript in RGB files", pretože vám to naseká JPG náhľady s vyblitými farbami ako sú napríklad na Canstocku, alebo Colourboxe.



To sú kreténi na entu. ...Majú málo roboty? Fotobankéri tiež. To asi aby ludia triedili veci inak ako pre iné fotobanky. Kreteni sa musia vždy niečim odlišovať tak Shutterstock sa bude odlišovať.
Hodnocení: 0
Alena
 
IP: 31.170.87.xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod Alena » 20. červenec 2020 18:56

Alena píše:
Bananaboy píše:No neviem si predstaviť ako to budem zväčšovať. Už keby to počítali podľa artboardu, tak by to bola pakáreň, pretože mám artboardy rôznych veľkostí. Napríklad väčšinou mám rozmer 380x400 pixelov, ale mám aj krajinky o rozmere 400x600 pixelov, alebo rôzne templaty iných rozmerov. Čo je horšie, že oni to budú počítať podľa bounding boxu a ten je u každej ilustrácie iný. Tak jedine vziať do rúk kalkulačku a každú ilustráciu individuálne vypočítať a zväčšiť na tie predpísané 4 megapixely. Panečku, tak tomu hovorím "zjednodušenie uploadu"!
Alebo to proste zväčšovať od oka a dúfať, že bounding box každej ilustrácie bude väčší ako 4 megapixely, pretože čert a iniciatívni, editorskí Indovia nikdy nespia. :?
Už vidím tie rejekcie kvôli malým rozmerom EPS súboru. Ach jo!

No a nezabudnite si vypnúť pri ukladaní do EPS možnosť "Include CMYK PostScript in RGB files", pretože vám to naseká JPG náhľady s vyblitými farbami ako sú napríklad na Canstocku, alebo Colourboxe.



Niekedy mi to pripadá ako hrana slepú babu....alebo hrať kulečník so zaviazanými očami...Rozhodne náhoda.. To je ulahčenie. Potom vraj aby ludia neboli v strese a aby boli motivovaný.
Hodnocení: 0
Alena
 
IP: 31.170.87.xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod Host » 20. červenec 2020 19:40

Proč se toho vlastně účastníte???
Jste masochistka???
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron