Upload na Dreamstime

Re: Upload na Dreamstime

Příspěvekod vendakr » 15. červenec 2020 09:02

Ahoj, nevíte někdo proč se mi některé obrázky na DT dají koupit jen jako jpg a některé i v eps? Nastavení při nahrávání mám pořád stejné. Říkám si, že by to mohlo mít docela vliv na prodeje, když se nedá obrázek stáhnout v eps. Předem díky
Hodnocení: 0
vendakr

Reputace: +10

Příspěvekod Návštěvník » 15. červenec 2020 09:28

vendakr píše:Ahoj, nevíte někdo proč se mi některé obrázky na DT dají koupit jen jako jpg a některé i v eps? Nastavení při nahrávání mám pořád stejné. Říkám si, že by to mohlo mít docela vliv na prodeje, když se nedá obrázek stáhnout v eps. Předem díky

Při úpravě obrázku klikni na Additional format (vector or RAW, if available) a vlož tam související eps. Po schválení budeš prodávat i tyto eps.
Návštěvník

IP: 185.67.188xx

Reputace: 0

Příspěvekod admin » 15. červenec 2020 09:47

vendakr píše:Ahoj, nevíte někdo proč se mi některé obrázky na DT dají koupit jen jako jpg a některé i v eps? Nastavení při nahrávání mám pořád stejné. Říkám si, že by to mohlo mít docela vliv na prodeje, když se nedá obrázek stáhnout v eps. Předem díky

Asi jde o to, jak to tam nahráváš, občas jim to zpracování EPS trvá déle, takže před submitnutím je dobré si zkontrolovat, zda už tam nalinkovali EPS nebo ještě ne.
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
admin
Site Admin

Reputace: +471

Příspěvekod vendakr » 15. červenec 2020 10:05

admin píše:

Asi jde o to, jak to tam nahráváš, občas jim to zpracování EPS trvá déle, takže před submitnutím je dobré si zkontrolovat, zda už tam nalinkovali EPS nebo ještě ne.

Díky, to bude asi ono. Protože při uploadu tam normálně eps nahrávám, tak nevím proč bych to tam měl nahrávat znovu v additional format. Při dalším uploadu to zkontroluji...
vendakr

Příspěvekod vendakr » 15. červenec 2020 10:23

Tak opravdu se mi některé eps při uploadu nenačetly. Ale u některých nedávno nahraných eps načtené je, ale píšou tam "pending review" a přitom už jsou v jpg dávno k prodeji. To je zajímavé... Každopádně všem díky za rady!
vendakr

Předchozí

Zpět na Dreamstime