shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvekod Ravennka » 6. říjen 2014 20:14

Já jsem ta poslední, která by měla prudit, ale asi by bylo lepší ten ubrus, na kterym se fotí, vyžehlit =) (a i bych zvolila nějakou neutrálnější barvu, ale třeba jsem vedle... =))
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: shutterstock

Příspěvekod petr35 » 7. říjen 2014 02:03

Určitě ten ubrus změnit za béžovej nebo lehce oranžovej, ta modrá se k tomu ovoci a k buchtám moc nehodí, i když někomu se to může zrovna líbit :-) A jestli máš možnost ty kytky, ovoce a to jídlo fotit na izolovaným čistým bílým pozadím, tak to zkus (stačí to fotit na bílým pozadím a pak to ještě dočistíš, aby to bylo úplně čisté - bílé).
Hodnocení: 0
petr35
 
Příspěvky: 203
Registrován: 6. srpen 2014 15:25

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod PandaWild » 7. říjen 2014 02:22

Mně by se zrovna ten pokrčený modrý ubrus k tomu líbil. :-) Právě kvůli tomu barevnému kontrastu a neobvyklosti starobylého ladění. Takže by asi kupce mohl najít, lidé mají různé požadavky, jen mít toho víc v nabídce. Buď pestřejší a kvalitnější nebo větší množství téhle úrovně. My, co neumíme nabídnout 200 trháků, musíme mít 1000 průměrných, pak to vyjde finančně nastejno. :-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: shutterstock

Příspěvekod Lenka » 7. říjen 2014 07:38

tlamic: Mě se ty fotky líběj, kdybych dokázala se svým nářadím vygenerovat tuhle kvalitu, tak jsem za vodou. Kompozice jsou hezký, aby to bylo "zajímavější", vzala bych třeba záběr buchet: jednou na pekáči, jednou na talíři, jednou s kytkou, jednou s hrnkem kafe. Ale chápu, že děláš x záběrů a čekáš, kterej vyjde. Když jsou dobrý všechny, zkusíš, jestli si SS vybere - a oni vezmou podle nálady buď všechno nebo nic a pak to vypadá trochu jednotvárně. Vzhledem k tomu, že v každém šotu máš cca 5 variant, dá se vydedukovat, že tvoje portfolio se bude chovat, jako kdybys měl fotek jen pětinu - ale s víc vnitřníma odkazama. Vůbec nejde o průměrnost, tohle není průměrné. Nekoukala jsem, jak to máš otagované, ale pokud se každá z podobných fotek jmenuje jinak a má jinou kombinaci kw, znásobíš efekt.
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: shutterstock

Příspěvekod tlamic » 7. říjen 2014 07:50

Díky všem za názory. Jsou opravdu užitečný. To Lenka: bohužel mám skoro stejný názvy a kw taky. Díky, zkusím změnit.Honza
Hodnocení: 0
tlamic
 
Příspěvky: 229
Registrován: 25. březen 2014 22:25

Reputace: +13

Re: shutterstock

Příspěvekod weyo » 7. říjen 2014 11:47

Pozdravujem...dnes sa mi stratil jeden predaj. V sekcií Earnings By Date som mal predaj no v priebehu 10 min sa stratil, ešte sa ani nestihol zaktualizovať Earnings. Čo to má znamenať?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
weyo
 
Příspěvky: 453
Registrován: 3. červenec 2014 07:45
Bydliště: Liptovsky Mikulas

Reputace: +121

Re: shutterstock

Příspěvekod fotograf » 7. říjen 2014 12:14

weyo píše:Pozdravujem...dnes sa mi stratil jeden predaj. V sekcií Earnings By Date som mal predaj no v priebehu 10 min sa stratil, ešte sa ani nestihol zaktualizovať Earnings. Čo to má znamenať?


To znamená, že vyhodnotili, že už máš pro dnešek dost :idea:
Hodnocení: 0
fotograf
 
IP: 194.213.41xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod Lenka » 7. říjen 2014 12:37

weyo: to znamená, že se ti pravděpodobně objeví za 3-5 dní - možná to souvisí se způsobem placení
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: shutterstock

Příspěvekod weyo » 7. říjen 2014 12:57

Lenka dakujem...budem čakat :-) ale pred chvilou z tej istej fotky nabehli dva predaje :-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
weyo
 
Příspěvky: 453
Registrován: 3. červenec 2014 07:45
Bydliště: Liptovsky Mikulas

Reputace: +121

Re: shutterstock

Příspěvekod Lenka » 7. říjen 2014 16:19

to by člověk musel dobře znát mechanismus nákupu, možná jen zákazník zazmatkoval, mě tam takhle už dvakrát "probliknul" prodej, říkala jsem si, že si to asi rozmysleli, ale nakonec to naskočilo později :)
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron