Účet deaktivován

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod Tonda » 14. srpen 2019 20:27

Guest píše:Pro autora: jestli stim nemate problem, muzete uvest prumernou mesicni castku co Vam SS vydelava?

Zajimalo by me, jak velkou rybu je schopny SS takle trapit, kdyz o tom premyslim, tak mu ty prace vydelavaji preci cca 60% z cele castky. Prijde mi to jako ze jsou sami proti sobe takovymto zasahem.

Nechci výši příjmu sdělovat, děkuji za pochopení.

Právě, nejsem jediný kdo dělá videa a klient tam ty svoje peníze stejně utratí. Na tomhle případu je jasně vidět, že jim na contributorech absolutně nezáleží.

Ta nekomunikace z jejich strany je něco naprosto nepochopitelného.
Hodnocení: 0
Tonda

IP: 185.112.167.1xx

Reputace: 0

Příspěvekod GreatWhite » 14. srpen 2019 20:47

;) kontroluj radši i Spam ve schránce, kdyby to tam hodilo
GreatWhite

Reputace: +96

Příspěvekod Tonda » 14. srpen 2019 20:58

GreatWhite píše:;) kontroluj radši i Spam ve schránce, kdyby to tam hodilo

Dobrá připomínka, děkuji, ale samozřejmě pravidelně kontroluji.
Tonda

Příspěvekod Lenka » 15. srpen 2019 08:06

Já myslím, že je to jasné - Tonda nejspíš dělal všechna videa stejnou kamerou.
Slyším symfonii, ale neumím noty a nemám hlas. Vidím do jiných dimenzí, ale ruce jsou zchromlé a procesor nestíhá. Aneb kdybyste viděli to, co vidím já, tak vám z toho hrábne.
Lenka

Reputace: +221

Příspěvekod Dusan » 15. srpen 2019 13:23

Lenka píše:Já myslím, že je to jasné - Tonda nejspíš dělal všechna videa stejnou kamerou.

To si právě při tom počtu nemyslím, sám jsem za mé působení na fb protočil tyto foťáky:
Canon 350D, 50D, 6D, 5D Mark IV, k tomu cestovni Olympus OMD 10 II, Fuji X-T20

Jinak co se týče zveřejnění Tondova příjmu, je to úplně jedno. Možná si někteří vzpomenete
ze bylo chilku zablokované i Africa Studio s milionem fotek. Samozřejmě tam reagovali a znovu ho spustili ;)
Dusan

Reputace: +4

Příspěvekod Baldion » 15. srpen 2019 16:20

Já pořád věřím - i kvůli zachování duševního zdraví nás ostatních, že Tondovi ten účet zase spustí a zbude z toho jen ošklivá vzpomínka.
Baldion

Reputace: +119

Příspěvekod Tonda » 23. srpen 2019 10:32

Tak dámy a pánové. Účet aktivován!

Ale reakce od Shutterstocku? Stále žádná. Tak že já vlastně ani radost nemám, stejně se bojím, že se zítra vzbudím a účet bude zase zablokovaný, třeba to tam jenom někdo blbě zmáčkl. Tím jak mi stále neodpověděli, tak vlastně nevím co se stalo, třeba to aktivovali jenom na chvíli, aby něco ověřili a zase to zablokují, fakt už nevěřím ničemu.

A co to mohlo způsobit? Těžko říct, ale možná tomu pomohlo tohle - Když jsem 31.7.2019 psal na infringementclaims@shutterstock.com, napsal jsem pár krátkých vět, že nechápu co se stalo, že nerozumím zablokování a že jsem nikdy nic neporušil, očekával jsem reakci další den a předpokládal jsem, že to budeme společně řešit a také mi bylo řečeno ať na tento email (infringementclaims) znovu nepíšu, že by to mohlo zhoršit řešení problému, nicméně po 21 dnech jsem si řekl, že už je to stejně jedno, tak jsem napsal znovu, tentokrát jsem ale napsal rozsáhlý email s podrobnostmi (odkazy na portfolia ostatních videobank, odkaz na Youtube účet), odkázal jsem na to že jsem velmi aktivní přispěvatel, že s nimi spolupracuji přes 6 let a že miluji svoji práci a nechci o ní přijít, odmítl jsem jakékoliv úmyslné porušení jejich pravidel. Zda to na to mělo vliv se asi nedozvíme, možná ano, možná ne.

Jak říkám, třeba mi to zítra zase zablokují, kdo ví, ale pokud k tomu budu přistupovat tak že to dobře dopadlo, tak díky všem za zájem, rady a podporu. Co z toho plyne? U Shutterstocku nevíte dne ani noci, tohle se může stát komukoliv z vás, buďte na to připraveni, celý příběh je opravdu absurdní, modlete se, ať vás nic takového nikdy nepotká, já si prošel nejhorším obdobím v životě, podrobnosti zde nemá cenu rozebírat. Kdyby mi to náhodou zase zablokovali, tak dám vědět, u Shutterstocku je možné cokoliv.
+Baldion, +Marsan, +duben, +ivusakzkrabice, +kelley, +zdenat5 Hodnocení: +6
Tonda

Příspěvekod Marsan » 23. srpen 2019 10:43

Tonda píše:Tak dámy a pánové. Účet aktivován!

............................

bezva, gratulace, tak snad je to pryč a opravdu jen nějaký ind zmáčkl co neměl :(
Marsan

Reputace: +161

Příspěvekod Egeris » 23. srpen 2019 10:52

Gratuluji k (doufejme že už definitivně) šťastnému konci. Pokud mají v Shutterstocku alespoň trochu slušnosti, mohli by ti poslat e-mail alespoň s omluvou a vysvětlením toho, co se vlastně stalo...
Egeris

Reputace: +44

Příspěvekod shalom3 » 23. srpen 2019 11:04

Domnívám se, že to už nezablokují. Tak nějak jsem tento vývoj předpokládala, že to najednou odblokují, až si užijí dovolených a pak ticho. Takhle podobně mi zareagovala jednou Dreamstime na nějakou drobnost - zřejmě je to "American Way". Možná něčí blbé "ukliknutí se", možná nějaká ajťácká bota. Omluvy se dneska asi nevedou, je vidět, že jsme pro ně něco opravdu podřadného.
Gratuluji.
shalom3

Reputace: +656

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock