Adobe - predplatne zdarma pro prispevatele?!

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Adobe - predplatne zdarma pro prispevatele?!

Příspěvekod Fauren » 10. březen 2020 18:49

Vero píše:
Fauren píše:Zdravím,
prosím vás stáhl jsem si lightroom (zjistil jsem, že i já dostal bonusový kód na členství zdarma :lol: ) a chtěl bych se zeptat jaké máte výstupní parametry. Quality 100? sharpening -> screen-> high? a pak jde nějak udělat abych si rovnou přepsal soubory na ty upravené z lightroomu a nedělaly se mi kopie vedle těch neupravených.. Nemůžu na to přijít. Dám tam v nastavení přepsat stávájící ale stějně mě to nepustí

Nevím jestli to dobře chápu, ale ty kopie jsou jako vyvolané .jpg vedle originálního rawu, ne?

Jinak já dávám kvalitu vždy na 100 a doostřování nepoužívám (doostřuju jenom lokálně v Ps).

nn použivám jen jpeg takže vedle originalního jpegu se mi udělá kopie.. ale já bych chtěl rovnou přepsat ten originalní
Hodnocení: 0
Fauren

Reputace: +14

Příspěvekod Baldion » 12. březen 2020 16:58

Nevíte, jestli se ten kód dá použít na jiné Adobe ID, než na které jsem ho dostal?
Baldion

Reputace: +133

Příspěvekod Fauren » 12. březen 2020 17:44

prý se dá ten kód darovat tak nevím :shock:
+Baldion Hodnocení: +1
Fauren

Reputace: +14

Příspěvekod navstevnik » 21. březen 2020 15:36

Moznost usetrit 2 mesiace na predplatnom.
Osobne vyskusane, funguje to.
https://petapixel.com/2020/03/18/adobe- ... to-get-it/
navstevnik

IP: 90.64.170.xx

Reputace: 0

Příspěvekod admin » 21. březen 2020 21:12

A Affinity nabízí 3 měsíční zkušební verzi + 50% slevu na nákup - https://affinity.serif.com/en-us/suppor ... community/
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
admin
Site Admin

Reputace: +434

Příspěvekod Vero » 31. březen 2020 12:48

Četli jste?

------
Dear Adobe Stock Contributor,

You are receiving this email because we are introducing a contributor bonus program, the details of which are also reflected in updates to our royalty details page.

For our active contributors1, based on the number of downloads of your photos, illustrations, vectors and videos during the 2020 calendar year, you can earn one-year complimentary access to one of the following plans: Creative Cloud All Apps, Creative Cloud Photography with 20GB, Illustrator, InDesign, Premiere Pro or After Effects.

Details of the bonus program:

150 – 4,999 downloaded qualifying assets: Choose your one-year complimentary plan by selecting one of these options: Creative Cloud Photography (20GB), Illustrator, InDesign, Premiere Pro, or After Effects.
5,000+ downloaded qualifying assets: Receive one-year complimentary access to Creative Cloud All Apps.
Each video download counts as 8 regular downloads. For example, you will qualify for the Creative Cloud All App plan if you have 625 video downloads (625 x 8 = 5,000), or a mix of video and any of the other asset downloads, such as 100 video downloads and 4,200 photo downloads.
Downloads must occur during the period January 1, 2020 – December 31, 2020 and the contributor account must be active1.
Only downloads from our standard collection of photos, illustrations, vectors and videos qualify. Premium content, 3D assets, templates and motion graphic templates, or any other future file types, are excluded from the count.
Only assets licensed through subscription plans, credit packs, and Enterprise agreements qualify.
Bonuses2 will be determined in January 2021, and codes issued in February 2021. Note, that updates to these guidelines may occur. Please check the royalty details page for any changes.

1 No signup necessary. An active contributor is an Adobe Stock contributor with at least two (2) submitted and approved qualifying assets in 2020.
2 Adobe employees are excluded from the bonus program.

Regards,
The Adobe Stock team
------

Letos (resp. příští rok) si budeme moci vybrat program :) Juch juch.
Vero

Reputace: +58

Příspěvekod Vero » 31. březen 2020 12:49

admin píše:A Affinity nabízí 3 měsíční zkušební verzi + 50% slevu na nákup - https://affinity.serif.com/en-us/suppor ... community/

Týden potom, co jsem za plnou koupila Publisher :D
Vero

Reputace: +58

Příspěvekod duben » 31. březen 2020 14:58

Nabízí to až na příští rok, když letos splníš podmínky. Taky jsem cca před týdnem začal platit předplatné za Adobe Premiere Pro ... ale upřímně výdaje za ten SW je asi to nejmenší z těch nákladů co mě v souvislosti s točením videí asi čekají. ... i když zatím v domácím nouzovém režim spolu s v půjčovně půjčeným objektivem to není tak zlé a jsou to spíš stovky až jednotky tisíců za měsíc.
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.inlineaerobic.cz | www.cwapa.net | www.slevanek.cz
duben

Reputace: +150

Předchozí

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse