EET pro fotobankéře?

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: EET pro fotobankéře?

Příspěvekod castyhost » 29. březen 2017 18:43

to jsi teda sikulka, tady ti za to podělení všichi utrhnou ruce :-)
+Baldion Hodnocení: +1
castyhost
 
IP: 92.240.162.1xx

Reputace: 0

Re: EET pro fotobankéře?

Příspěvekod PandaWild » 29. březen 2017 19:02

Proč prodejci nikdy nenapíšou otevřeně že text je od nich, ale zaobalují to do takových trapných spamů "objevil jsem něco super!" :roll:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: EET pro fotobankéře?

Příspěvekod Návštěvník » 29. březen 2017 19:03

Mars píše:Do hledání správného partnera jsem investoval mnoho hodin svého času a víte proč? Abych investoval co nejméně financí, ale aby zároveň byla kvalita. Teď už si můžu oddechnout a s ledovým klidem říci, že se mi to podařilo. Koupil jsem si platební terminály a stolní pokladnu od firmy Quitec se systémem miniPOS a dobře jsem udělal, opravdu vřele doporučuji. Odkaz je zde: http://www.miniPos.cz
Kdo by na mě měl jakékoliv dotazy, tak se rád o zkušenost podělím.


Zkušenost jak vlézt Burešovi do pr.dele??? Tady jsi na špatném rynečku ty kobliho... :lol:
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: EET pro fotobankéře?

Příspěvekod Anika » 29. březen 2017 19:12

Z toho textíku čiší marketing jak vichr z hor. Je to moc okatý. I když odkaz se taky počítá. 8-)
+Baldion Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: EET pro fotobankéře?

Příspěvekod Bananaboy » 29. březen 2017 19:33

Mars píše:Do hledání správného partnera jsem investoval mnoho hodin svého času a víte proč? Abych investoval co nejméně financí, ale aby zároveň byla kvalita. Teď už si můžu oddechnout a s ledovým klidem říci, že se mi to podařilo. Koupil jsem si platební terminály a stolní pokladnu od firmy Quitec se systémem miniPOS a dobře jsem udělal, opravdu vřele doporučuji. Odkaz je zde: http://www.miniPos.cz
Kdo by na mě měl jakékoliv dotazy, tak se rád o zkušenost podělím.

Sorry jako! :lol:
+ivusakzkrabice Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: EET pro fotobankéře?

Příspěvekod Ravennka » 29. březen 2017 19:42

Kdyby to alespoň bylo trochu kreativní... "Prodávám fotky už dlouhá léta a teď..."

Ale ať jsem ontopic s EET a trochou kreativní nadsázky - kamarád napsal nám do e-shopu (co udělal s mou drahou polovičkou nám na míru), řešení EET na míru... tak kdybyste někdo chtěl jakékoliv řešení "čehokoliv počítačového" na míru, tak se ozvěte - v míru Obrázek :lol:
+Baldion Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: EET pro fotobankéře?

Příspěvekod shalom3 » 29. březen 2017 21:53

Moc hezký marketingový text, to se asi naučil na nějakém kurzu soft skills, pořádaném z dotací EU :lol:. Konečně aspoň někdo, kdo je z EET vodvázanej. Takový vychytávky, to je člověku smutno, že to nemůže využít :lol: :lol: :lol: Leda, že by se někdo z fotobanky ustrnul a vozil mi penízky pěkně v prasátku až do Česka.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: EET pro fotobankéře?

Příspěvekod ivusakzkrabice » 30. březen 2017 07:13

Úkol zněl jasně. Muž s koženou brašnou.....

Úkol byl jasný nacpat jeden text všude, kde se dá :D

Za všechno vlastně může Kalousek! :D
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: EET pro fotobankéře?

Příspěvekod Návštěvník » 30. březen 2017 13:39

No srandu si neděla protože EET pokladna očas nefunguje připojení je problem a když nejsi připojen tak nemůžeš prodávat :shock: Myslím že v pohostinství stím mají velké skušenosti nejdřív si museli nakoupit pokladny a k tomu platí operátorům měsiční nájem, servis vázne, odesílání učtenek i několik dnů no mají to veselé. Podle mě se má někdo hodně dobře s EET a spoustu pracovních mist k tomu :o
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 81.162.202.xx

Reputace: 0

Re: EET pro fotobankéře?

Příspěvekod Ravennka » 30. březen 2017 14:28

Kecy v kleci Obrázek když nejde připojení, normálně se prodává, jenom se to musí odeslat až jde net. Programové řešení už je pak na konkrétní osobě, co si vybere. Neobahuju EET, je to krávovina, jsem proti... ale je fakt, že nás to nijak v krámě nezdržuje. Fiky chodí okamžitě. Po technické stránce úplně ok. Problém s filosofií EET (a šťavnatými pokutami za každou kravinu) už je věc jiná...
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé