Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 2. leden 2018 12:26

Ty ohňostroje vypadají skoro už jak fraktály. Není pak už lepší to nasimulovat do fotky digitálně, jako ilustraci? :) Třeba takhle:

TexiGen fireworks.jpg
TexiGen fireworks.jpg (60.44 KiB) Zobrazeno 1879 krát
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7232
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1913

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod hypotekyfidler.cz » 2. leden 2018 14:07

Já to beru, že ty fotky jsou tak trochu editorial, i když je berou bez problému v normální licenci.
Ale když se podívám na šutr, jaké fotky ohňostrojů tam nad Prahou mají, tak to často nejsou reálné fotky, protože tam takhle žádný ohňostroj vidět být nemůže a u jiných měst to bude asi také tak. Ty tvé ohňostroje jsi dělal v Texigenu?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
hypotekyfidler.cz
 
Příspěvky: 754
Registrován: 10. září 2013 11:48

Reputace: +329

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 2. leden 2018 14:10

To je jen pokusné rychlospíchnutí za 2 minuty - mozaika z TexiGen deformovaná ve Photoshopu (+ šumová maska).

Dívám se na SS - jo pravda, je tam hodně fotek Prahy kde jsou ohňostroje zjevně doplněná ilustrace a vypadá to dost nerealisticky.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7232
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1913

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Marsan » 2. leden 2018 18:20

Anika píše:
shalom3 píše:Tak pochlubí se někdo nějakým novoročním prodejem? Já měla jenom jeden :( .

Já jsem měla naštěstí taky aspoň jeden na SS, jeden na DP a dva na fotolii. Novoroční nula zažehnána. :)


hlásím 1.1. 2018 4 prodeje ;) 1x Ss, 2x Fotolia, 1x Bigstock
Hodnocení: 0
Marsan
 
Příspěvky: 973
Registrován: 25. květen 2015 06:57
Bydliště: utekl jsem z Brna kousek vedle

Reputace: +215

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Fauren » 3. leden 2018 10:44

jenom malý dotaz pokud fotím skleničku s rukou a jde videt jen ruka nepotřebuju model release že ne :lol:
Hodnocení: 0
Fauren
 
Příspěvky: 556
Registrován: 27. září 2017 17:42

Reputace: +53

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 3. leden 2018 11:23

U iStock to není tak jisté.
+Marsan Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7232
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1913

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod shalom3 » 3. leden 2018 11:31

Model release asi ne, ale řekla bych, že Property release asi jo. Ta ruka přece někomu patří, je něčím majetkem, ne? A taky souhlas s uchováváním osobních dat, ten tedy určitě. :lol: :lol: :lol:
+Marsan Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4476
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1039

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 3. leden 2018 11:47

Tak tím už trochu zabíháš do filozofie "vzdáleného pozorovatele". :D

Kdo jsi? Jsi tahle ruka? Ne, řekneš že MÁŠ ruku. Jsi tohle tělo? Ne, řekneš že MÁŠ tělo. Jsi myšlenka? Ne, řekneš že MÁŠ myšlenku. Jsi duše? Ne, řekneš že MÁŠ duši. Kdo vlastně jsi? Když se zeptáš dítěte kde je, ukáže si na hruď "Zde jsem", ale přitom ví že není tou hrudí, ví že to JÁ je cosi uvnitř. Kdo je tím JÁ, vzdáleným pozorovatelem na pozadí, který vše sleduje, ale přitom není žádnou tou částí kterou umíme pojmenovat, ani fyzickou ani duchovní?

V takovém případě by MR vůbec nemusel existovat, protože bychom jen poskytovali PR na vlastnictví těla. :)
+shalom3 Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7232
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1913

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod shalom3 » 3. leden 2018 12:02

No, a tím by se to mohlo celé poněkud zjednodušit, ne? ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4476
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1039

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod honza286 » 3. leden 2018 12:25

shalom3 píše:Napiš jim, napiš. A pak nám tu napiš, jestli Ti napsali ;) .

Kupodivu odepsali, jen to je snůška obecných blábolů:
The year-to-date download counter you see in the 'Profile' tab on your account will not reconcile with what you see in your royalty statements for several reasons:

• For subscription products, the download counter shows in near real-time, however, the downloads will not show on your royalty statement until the subscription ends and the price per file can be determined.

Subscription products have a set price for a maximum number of downloads in a time period. The price per file must be calculated when the subscription ends by dividing the set price for the month by the actual number of downloads that occurred.

• Exclusive Contributors need to count each Signature+ transaction in their royalty statements as two downloads, while the download counter automatically counts these sales as two downloads.



• Downloads/Sales from Thinkstock and API products are included in your royalty statements, but not included in your download counter.



• Various types of royalty corrections can be made to specific transactions, resulting in additional line items in your royalty statement. These additional lines can look like new transactions that you can mistakenly count as additional downloads.



These can usually be identified by the invoice number on the line item which will correspond the same invoice number on the original transaction, which may have happened months previously. These royalty corrections will not show on the download counter.
Hodnocení: 0
honza286
 
Příspěvky: 404
Registrován: 27. listopad 2014 21:57

Reputace: +65

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé