Ravennka píše:Nj, jenže tohle platí pro ty, kteří mají nějaký skill a mohou konkurovat kvalitou =)
Pak by se možná vyplatilo přijít na to co mi jde nejlíp a tomu se pak věnovat a zlepšovat se, abych byl schopný alespoň v něčem nabídnout něco kvalitnějšího a zajímavějšího než většina.

