Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Magda » 29. srpen 2015 20:59

Ravennka píše:Nj, jenže tohle platí pro ty, kteří mají nějaký skill a mohou konkurovat kvalitou =)

Pak by se možná vyplatilo přijít na to co mi jde nejlíp a tomu se pak věnovat a zlepšovat se, abych byl schopný alespoň v něčem nabídnout něco kvalitnějšího a zajímavějšího než většina.
Hodnocení: 0
Magda
 
Příspěvky: 151
Registrován: 2. září 2013 07:16

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod thor83 » 29. srpen 2015 22:15

Tak před chvilkou sem měj můj první prodej v tomto měsíci na Ft no bomba sem myslel že už to nestihnou :lol: .-)) . SS stabilně 30+ prodejů za měsíc už pár měsíců ale portfolio pořad roste snad se to po prázdninách rozjede . Jinak mě to ss překvapilo prodej i dnes . Ale jedou dost starý věci .
Hodnocení: 0
[URL=https://matchnow.info]Supreme Сasual Dating[/URL]
Uživatelský avatar
thor83
 
Příspěvky: 379
Registrován: 17. říjen 2014 17:02
Bydliště: GB

Reputace: +37

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod venca » 29. srpen 2015 22:50

U mě fotolia taky 1 za tento měsíc, ani už tam nenahrávam.. SS taky stabilně zatim 146 za tento měsíc :)
Hodnocení: 0
venca
 
Příspěvky: 251
Registrován: 20. říjen 2014 17:48

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod sedmicka7a » 29. srpen 2015 22:54

U mě zatim FT 5, stejně jako SS, což je sice u FT rekord v počtu, ale ne ve výdělku. A SS tenhle měsíc oproti předešlým docela slabý. ;) :oops:
Hodnocení: 0
http://www.megapixel.cz/foto/106527
http://www.shutterstock.com/gallery-2703055p1.html
Uživatelský avatar
sedmicka7a
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23. září 2014 16:37

Reputace: +48

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 30. srpen 2015 08:11

venca píše:U mě fotolia taky 1 za tento měsíc, ani už tam nenahrávam..
To je docela škoda. Fotolia se rozjíždí pomaleji (měsíce), ale pak se dostává v ziscích na 2. místo za SS.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod majo4688 » 30. srpen 2015 09:00

Sakra čo to máte za portfolia ? (myslím veľkosť) :) Ja tam mám nejakých 35 či 40 predajov za tento mesiac a to teda nie som žiadny borec, skôr opak borca :D Za dnes inak 3 predaje zatiaľ, čo som ešte v nedeľu nemal za celý deň na všetkých fb dokopy :)
Hodnocení: 0
majo4688
 
Příspěvky: 205
Registrován: 18. květen 2015 12:19

Reputace: +3

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Rastislav13 » 30. srpen 2015 10:04

Ahojte. Som tu nový a tak by som sa chcel úvodom poďakovať za toto fórum. Vďaka vám sa dozvedám super veci. Dostal som sa na SS a teraz sa sústreďujem na ich štandard aj keď sú ich editori asi na práškoch, dnes mi zamietli fotku ktorá mala popis Blurred background s odvôvodnením, že je blurred. Ale je to dobrá škola a napriek len asi 20 percentnej úspešnosti je to super škola a hlavne motivácia. Takže ešte raz dík a pekný deň. Rasťo
Hodnocení: 0
Rastislav13
 
Příspěvky: 126
Registrován: 10. srpen 2015 21:39

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Miky » 30. srpen 2015 10:35

Rastislav13 píše:Ahojte. Som tu nový a tak by som sa chcel úvodom poďakovať za toto fórum. Vďaka vám sa dozvedám super veci. Dostal som sa na SS a teraz sa sústreďujem na ich štandard aj keď sú ich editori asi na práškoch, dnes mi zamietli fotku ktorá mala popis Blurred background s odvôvodnením, že je blurred. Ale je to dobrá škola a napriek len asi 20 percentnej úspešnosti je to super škola a hlavne motivácia. Takže ešte raz dík a pekný deň. Rasťo

Aaa dalsi konkurence. :D Vitej. Mas pravdu, fotobanky jsou dobra skola. Ze zacatku to chce hlavne pevny nervy a trpelivost. Ze zamitnuti blurred background kvuli tomu ze je blurred si nic nedelej. Nejspis se jim nezdalo ze ma fotka prodejni potencial a nebo maji podobnych hodne. Z posledniho uploadu na SS mi vzali cca 90% a i par fotek s blur efektem. 8-)
http://www.shutterstock.com/pic.mhtml?id=307258505
http://www.shutterstock.com/pic.mhtml?id=306926885
Hodnocení: 0
Miky
 
Příspěvky: 389
Registrován: 16. říjen 2013 07:39

Reputace: +68

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 30. srpen 2015 10:37

Když je fotka celá blurred, to už jaksi fotobanky přestaly brát. Musí být alespoň část scény ostrá. Zastávají zřejmě názor, že blurred si může zákazník udělat z fotky sám. Mohlo by to projít ještě jako ilustrace, ale nemělo by být poznat že je to z fotky.

Miky - hm, tak to je už jiná třída, to se nedivím že prochází. :-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Miky » 30. srpen 2015 11:41

PandaWild píše:Miky - hm, tak to je už jiná třída, to se nedivím že prochází. :-)

to je trida kterou ucil legendarni Stan Lee :mrgreen: :geek: :mrgreen:
Hodnocení: 0
Miky
 
Příspěvky: 389
Registrován: 16. říjen 2013 07:39

Reputace: +68

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé