PandaWild píše:To je docela škoda. Fotolia se rozjíždí pomaleji (měsíce), ale pak se dostává v ziscích na 2. místo za SS.venca píše:U mě fotolia taky 1 za tento měsíc, ani už tam nenahrávam..
Pando, aké dlhé časové obdobie sa skrýva pod pojmom "ale pak"? Fotolia je jedna z prvých fotobánk na ktoré som sa zaregistroval (začiatok roku 2011) a ešte stále nie je v ziskoch na 2. mieste. Vlastne ona nie je ani na 3. mieste. A keby nebol poľavil Vectorstock, tak by nebola ani na 4. mieste.
Ale aby som jej úplne nekrivdil, tak tento mesiac sa celkom pochlapila a bude vďaka predanej extended licencii aspoň na chvíľku na 3. mieste.

