Tak zrovna mi prišiel e-mail z Dreamstime, že zákazník chce kúpiť práva k ilustrácii. Myslel som si, že ja nikdy nebudem mať také šťastie predať ilustráciu za veľké prachy. A hups! Už je to tu.

Problém je, že sa jedná o ilustráciu, ktorá je šiesta najpredávanejšia na Shutterstocku, takže milý zákazník má smolu.
Mimochodom kto ste dostali podobný e-mail, tak sa chcem spýtať, či je nutné im odpovedať a kliknúť na to "Can't/won't eneble license", alebo len proste ten e-mail stačí ignorovať a oni sa dovtípia, že nemám záujem?