Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Anika » 18. září 2015 06:29

petr35 píše:Můžete mi poradit, jak nahrát vektory na Istock, Fotolii a Dreamstime? Háže mi to hlášky typu jako že to nejde, malá velikost apod. Přitom Shuttestock - systém si sám řek, že chce k tomu ještě nahrát fotku a vše bylo na Shuttestock ok.

Jak velký náhled přikládáš?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod old_white_wolf » 18. září 2015 10:44

thor83 píše:Tam mám dodělaný 2hý video .-)) už by to mohlo bejt trochu stock . To renderování je vtipný člověk to video vytvoří ani né z ahodinku ale 4hodiny to renderuje :evil: . 2000 tisíce kostiček

https://www.youtube.com/watch?v=QzcXdKft7Lg


Nápad dobrý, provedení by to chtělo doladit ;) Hodně mě tam ruší, jak najednou zmizí ten nápis, Ideální by bylo, aby postupně ubýval se vznikajícíma kostičkama, což chápu, nebude vůbec sranda naanimovat.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
old_white_wolf
 
Příspěvky: 120
Registrován: 18. březen 2015 23:18

Reputace: +23

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 18. září 2015 11:42

Taky mě to zmizení zarazilo jako rušivý element. Nejjednodušeji by se dalo ošetřit tak, že nápis se plynule zprůhlední (jen krátkou dobu, přechod tak sekunda).
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod thor83 » 18. září 2015 16:09

Jo to mizení se mi taky moc nelibí jenže sem tam nenašel nějaký plynulí přechod . Jsou tam životnosti objektů atd no španělská vesnice .-)) a více méně nemám moc představu jak to bude vypadat až když to vyrenderuji protože ten render náhled moc nefunguje . No chci blenderovat celý vikend tak uvidíme .
Hodnocení: 0
[URL=https://matchnow.info]Supreme Сasual Dating[/URL]
Uživatelský avatar
thor83
 
Příspěvky: 379
Registrován: 17. říjen 2014 17:02
Bydliště: GB

Reputace: +37

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 18. září 2015 16:45

Kdyby byl problém s plynulým zmizením, tak by se dalo znovu vyrenderovat těch pár snímků v čase mizení - jednou s textem a podruhé bez textu. A pak ty snímky spolu plynule prolnout. Dá se v Animer nebo TexiGen, ale těch 1O snímků se dá snadno udělat i ručně ve Photoshopu (plynule se prolnou dvojice s průhledností 10%, 20%, 30%,...).
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Rastislav13 » 19. září 2015 10:52

ahojte
začal som nahrávať na SS cez ftp. včera bez problémov a dnes sa mi to nezobrazuje na editovanie, jedná sa o videa. Neviete v čom môže byť problém? Vďaka
Hodnocení: 0
Rastislav13
 
Příspěvky: 126
Registrován: 10. srpen 2015 21:39

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod artus » 19. září 2015 10:56

videá chvíľu trvajú kým sa zobrazia...skús pozrieť na svojom účte cez Portfolio > Submit Videos
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
artus
 
Příspěvky: 405
Registrován: 3. leden 2015 21:03

Reputace: +13

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Rastislav13 » 19. září 2015 11:05

práve, že to nikde nevidím, na ftp sa to nahralo korektne, ale nikde sa to nezobrazuje
Hodnocení: 0
Rastislav13
 
Příspěvky: 126
Registrován: 10. srpen 2015 21:39

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Rastislav13 » 19. září 2015 11:45

už je to ok, akurát to dlhšie trvalo
Hodnocení: 0
Rastislav13
 
Příspěvky: 126
Registrován: 10. srpen 2015 21:39

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 19. září 2015 19:42

Dotaz - vezmou mi fotky ze zoo jako normální, a nebo to budu muset vrazit jako editorial? Žádné "znaky" na sobě zvířata nemají, ani není nějak zvlášť vidět, že by to bylo v zoo (jako kusy ohrad, pavilonů a podobně)... akorat teda je asi jasné, že třeba surikaty, sloni, antilopy, atp. u nás nejsou... :mrgreen:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron