petr35 píše:Můžete mi poradit, jak nahrát vektory na Istock, Fotolii a Dreamstime? Háže mi to hlášky typu jako že to nejde, malá velikost apod. Přitom Shuttestock - systém si sám řek, že chce k tomu ještě nahrát fotku a vše bylo na Shuttestock ok.
Jak velký náhled přikládáš?

