Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Jirik » 28. září 2015 03:59

jo u nas je pekne rozkrojenej na pul

Odesláno z mého LG-D405 pomocí Tapatalk
Hodnocení: 0
https://SecreLocal.com - Meet Girls Live Chat - No Verify - Anonymous Sex Dating - [url=https://SecreLocal.com/girls.html] Local Dating Sites [/url]
Uživatelský avatar
Jirik
 
Příspěvky: 693
Registrován: 11. duben 2013 21:56
Bydliště: Praha

Reputace: +38

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 28. září 2015 06:37

Tak som si kvôli mesiacu privstal a on ma sklamal. Vôbec nebol červený. Bol taký nejaký hnedý, "vyblitý". :D Proste ako obyčajné zatmenie, ktoré býva každý rok. Skúšal som aj fotiť. Bol som zvyknutý z fotenia normálneho, nezatmeného mesiaca, že si ho autofokus sám zaostrí, ale tento zatmený mesiac bol tak slabo viditeľný, že ho moj foťák pri automatickom režime nebol schopný rozoznať a zaostriť. Tak som zmenil režim na nočnú scénu a tam sa mi už podarilo zopár snáď aspoň trochu ostrých záberov urobiť. Uvidím ako to bude vyzerať až ich dám do PC. Pre fotobanky to ale aj tak určite nebude vhodné. Fotil som len z ruky. Nechcelo sa mi dávať uprostred noci statív. Takže fotky budú len na pamiatku.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 28. září 2015 09:48

Z ruky? Škoda příležitosti, to bude rozmazané. Ostření stačí na nekonečno, stejně přesněji nezaostří. Hnědý - no jasně, hnědá barva je tmavě červená (s lehkým přídavkem zelené), byl mnohem tmavší než nezatměný, musí se zvýšit jas. :-) V Mostě bylo celou dobu zataženo, tak mám alespoň běžný úplněk z večera.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 28. září 2015 10:34

A pro znalé - ten konec světa měl (má) být už dneska, a nebo to teprve přijde? =)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Lenka » 28. září 2015 17:54

Asi se něco děje. Kroužej tady krkavci. (Asi je u trati nějaký kadáver). Mám tak trochu vztek, protože se dosud nepodařilo koupit novou baterii do kamery, a tak kromě malého rozlišení mě omezuje i to, že se nedostanu od baráku dál, než kam došáhne elektrická šňůra. A to je vopruz. (A tudíž geniální halloweenské záběry s Krakrakrabatem a spol. se odsouvají na nějaký jiný letopočet). Ach jo. :cry:
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 28. září 2015 17:57

Schrasti někde prodlužku na bubnu ;) vědět to, tak jsem ji tenkrát mohla vrazit Leguánovi, když tu byl... to tu ještě byla. Teď se válí někde na separáku (a nebo u někoho, kdo si ji sebral domů).
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Lenka » 28. září 2015 18:03

No jo, ale vono by bylo fakt lepší obnovit tu baterku. Už se vidím, jak jdu kamerovat krkavce hodující na praseti na kraji lesa a za mnou se přes koleje a potokem vine prodlužovačka. :lol: To by pak bylo zralý na takovou tu kooperaci s nějakým editorialistou, kterej by dokumentoval, co na to ČD a Svaz rybářů. :twisted:
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Lenka » 28. září 2015 18:15

Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 28. září 2015 18:29

Hm, až do kráteru Garni by Ti fakt asi ta prodlužka možná ani nestačila.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 29. září 2015 20:44

Chci si postěžovat... nemůžu najjít složku s poznámkama k ilustracím... a když vidím, jak funguje fórum, tak doufám, že to zabere :mrgreen:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé