návštěvnice píše:Už jsem tu psala několikrát, co kreslím, a že další set lesklých buttonů nebo moderních business pozadí k vyšším výdělkům nepovede. Ale bohužel, lidi jsou zaseklí v tom svém stylu. Nikdo se nechce štvát s kreslením postaviček, radši udělá další button nebo seamless pozadí - protože ty přece mají všichni
Ďakujem za rady. Postavičky ľudí v rôznych situáciách plánujem už dávnejšie. Momentálne mi to ešte nevychádza kvôli blížiacej sa predvianočnej sezóne. Teraz idem viac na kvantitu, ale keď to trochu opadne koncom roku a budem mať cez Vianoce voľnejší režim, tak sa do postavičiek pustím. Musím ešte vypilovať know-how ako ich budem kresliť rýchlejšie a efektívnejšie aby sa dali neskôr aj dobre recyklovať. Predsa len kresliť jednu postavičku 3 dni, ktorá sa nebude dať viac krát použiť, to nebude moc efektívne.

