Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Lenka » 14. říjen 2015 14:24

Jen jdu okolo, protože je mi blbě a celej den spím, ale nedá mi to a zeptám se: rozumíte někdo tomu, proč by si někdo koupil grafiku k úterý-třináctého ve středu-čtrnáctého? Jsem z toho tak trochu magor.

http://www.123rf.com/photo_36748235_tue ... -insc.html
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 14. říjen 2015 14:42

Protože v jižní Americe jsou státy se španělštinou které mají o několik hodin míň, tak to asi ještě stihli.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Anika » 14. říjen 2015 14:59

nebo se to připisuje s nějakým zpožděním
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Rastislav13 » 14. říjen 2015 15:18

Ahojte. Poradte prosím. Nie je mi úplne jasné ako je to s portfoliami vo fotobankách. Je potrebné si ich vytvárať a organizovať, alebo len nahrávate a nechávate to tak...
Hodnocení: 0
Rastislav13
 
Příspěvky: 126
Registrován: 10. srpen 2015 21:39

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod thor83 » 14. říjen 2015 18:45

Jestli myslíš organizování na sety a složky podobných obrázků a témat tak určitě ano .

Zase nová hláška na SS .-) Spelling / Grammar -- Image and/or metadata contains spelling or grammatical errors. :roll:
Hodnocení: 0
[URL=https://matchnow.info]Supreme Сasual Dating[/URL]
Uživatelský avatar
thor83
 
Příspěvky: 379
Registrován: 17. říjen 2014 17:02
Bydliště: GB

Reputace: +37

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 14. říjen 2015 19:17

To je náhodou perfektní hláška... jinak bych si některých překlepů nikdy nevšimla a zbytečně bych se připravila o prodeje... jeden příklad za všechny https://www.mostphotos.com/9577049/colo ... stmas-text :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod thor83 » 14. říjen 2015 19:28

Já mám obrázek bez textu a meta data se prohnala jejich systemem
Hodnocení: 0
[URL=https://matchnow.info]Supreme Сasual Dating[/URL]
Uživatelský avatar
thor83
 
Příspěvky: 379
Registrován: 17. říjen 2014 17:02
Bydliště: GB

Reputace: +37

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Návštěvník » 14. říjen 2015 19:40

Ahoj, čo myslíte, oplatí sa recyklovať obrázky do setov? Vidíte lepšiu predajnosť setov?
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 188.123.112.2xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 14. říjen 2015 19:59

thor> tak mas mozna divnou gramatiku... to sem hod, treba na to prijdem ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod thor83 » 14. říjen 2015 20:10

Ravennka píše:thor> tak mas mozna divnou gramatiku... to sem hod, treba na to prijdem ;)


Tak mám blbou českou gramatiku natož tu eniglišh .-)

https://eu.fotolia.com/id/93488328
Hodnocení: 0
[URL=https://matchnow.info]Supreme Сasual Dating[/URL]
Uživatelský avatar
thor83
 
Příspěvky: 379
Registrován: 17. říjen 2014 17:02
Bydliště: GB

Reputace: +37

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron