Ve kterém světě žiješ, že nevíš, že limitované edice jsou vždycky drahé a sběratelsky cenné?

Příklad - Máš Ferrari - stojí třeba 5 mega. Máš stejné Ferrari - limitovaná edice, protože je na něm podpis konstruktéra a designová kola a má to jinou barvu potahů - 8 mega

a stejně je vždycky větší poptávka po té limitce, než je nabídka =)
Každý něco sbírá... a když je dneska celosvětový trh, tak není problém cokoliv sehnat a cokoliv prodat. Jenom to chce počkat na toho správného kupce

Ostatně... taky bych nikdy neřekla, že někdo "si" koupí (to se jinak nedá říct) hovno v dárkovém balení - a jak měl ten kluk s tou službou (u nás) úspěch...