Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 21. říjen 2015 11:41

majo4688 píše:Dúfam, že ma tiež raz fotobanky privedú do stavu, v ktorom dám 20 dolárov za fľašu koly :D

Ale pozri sa na tie ceny za aké sa to potom predáva na e-bay. :lol: Predáš fľašku koly a máš mesiac prázdnin. :lol: :D
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R4 ... t&_sacat=0
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 21. říjen 2015 11:46

Pepsi sice slibuje vydat jen 6500 ks, takže to teď má velkou sběratelskou hodnotu, ale jestli to v budoucnu nedodrží a vydá je masověji, tak se stanou bezcenné.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod majo4688 » 21. říjen 2015 12:01

Bananaboy píše:
majo4688 píše:Dúfam, že ma tiež raz fotobanky privedú do stavu, v ktorom dám 20 dolárov za fľašu koly :D

Ale pozri sa na tie ceny za aké sa to potom predáva na e-bay. :lol: Predáš fľašku koly a máš mesiac prázdnin. :lol: :D
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R4 ... t&_sacat=0


OMG. Nejak mi uniká, čo sa stalo. Nerozumiem tomu :D To akože pepsi vyrobí fľaše iné, ako sú tie bežné a niekto kvôli tomu, že ich je "len" niekoľko tisíc, je ochotný za jednu zaplatiť 500 dolárov ? :D
Hodnocení: 0
majo4688
 
Příspěvky: 205
Registrován: 18. květen 2015 12:19

Reputace: +3

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 21. říjen 2015 12:03

Ve kterém světě žiješ, že nevíš, že limitované edice jsou vždycky drahé a sběratelsky cenné? :lol:

Příklad - Máš Ferrari - stojí třeba 5 mega. Máš stejné Ferrari - limitovaná edice, protože je na něm podpis konstruktéra a designová kola a má to jinou barvu potahů - 8 mega ;) a stejně je vždycky větší poptávka po té limitce, než je nabídka =)

Každý něco sbírá... a když je dneska celosvětový trh, tak není problém cokoliv sehnat a cokoliv prodat. Jenom to chce počkat na toho správného kupce ;)

Ostatně... taky bych nikdy neřekla, že někdo "si" koupí (to se jinak nedá říct) hovno v dárkovém balení - a jak měl ten kluk s tou službou (u nás) úspěch...
Hodnocení: 0
Naposledy upravil Ravennka dne 21. říjen 2015 12:07, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Anika » 21. říjen 2015 12:04

Jde o to, že tyhle lahve se objevily ve filmu Návrat do budoucnosti, a dnes je právě ten den, kdy se ta budoucnost v tom filmu odehrává, 21. října 2015. Ten film je starý 30 let.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 21. říjen 2015 12:32

Tak rozmýšľam, či by nebolo dobré nakresliť nejaké limitované edície ilustrácií. Proste napísať do obrázku, alebo do popisu, že obrázok bude dostupný len na 1000 stiahnutí a potom bude zmazaný z fotobanky. :lol:

Pravdepodobne by to fotobanky zamietli s vysvetlením nech nešaškujem s blbosťami. :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 21. říjen 2015 12:34

Napiš jenom 100, ať je to víc exkluzivní... :lol:

Já bych to náhodou koupila (pokud bych měla předplatné) a pak sledovala, jestli svůj slib časem splníš =)) už jen pro tu srandu.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Anika » 21. říjen 2015 12:35

"Tak honem stahujte, už je 999" (po pěti letech) :D
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod kelley » 21. říjen 2015 12:37

Anika píše:Jde o to, že tyhle lahve se objevily ve filmu Návrat do budoucnosti, a dnes je právě ten den, kdy se ta budoucnost v tom filmu odehrává, 21. října 2015. Ten film je starý 30 let.

Nike už taky vyrábí ty samozavazovací tenisky ;) (Nike Power Laces)
Hodnocení: 0
Blog o tom, co mě momentálně baví - tanec, turistika, fotografování, hudba... http://milpal.cz
Uživatelský avatar
kelley
 
Příspěvky: 298
Registrován: 8. červenec 2014 11:48
Bydliště: Brno

Reputace: +17

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod majo4688 » 21. říjen 2015 12:47

Viem, že limitované edície majú zberateľskú hodnotu a sú drahé. Ale dať niekoľko stoviek dolárov za toto ? :D Chápal by som to jedine vtedy, keby je to nejaká historická fľaša zo stredoveku. Teda, chápem, že je to z toho filmu a ľudom peče na hlavy, ale... :D
Přílohy
pepsi.JPG
pepsi.JPG (6.02 KiB) Zobrazeno 1498 krát
Hodnocení: 0
majo4688
 
Příspěvky: 205
Registrován: 18. květen 2015 12:19

Reputace: +3

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé