shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvekod Trueblackheart » 7. únor 2017 08:20

Já mám 3 prodeje prvního února a od tý doby ani ťuk.Takovouhle bídu jsem taky od začátku na ss nezažil :shock: . Navíc mi tam už víc jak týden visí neschválené fotky.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Trueblackheart
 
Příspěvky: 130
Registrován: 26. červen 2016 11:19

Reputace: +37

Re: shutterstock

Příspěvekod Anika » 7. únor 2017 12:17

No ty brďo, právě přišel email od shutterstocku, kde představují nový dashboard. To je teda únor, letos. Jakoby nestačil ten istock. :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: shutterstock

Příspěvekod alima007 » 7. únor 2017 12:23

No vypada to zajimave, otázka je, jak to bude s funkcnosti :D
Hodnocení: 0
alima007
 
IP: 147.229.124.xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod honza286 » 7. únor 2017 21:35

Prodeje na SS jsou poslední 2 týdny jedna velká bída a asi nejen u mě. Možná by bylo pro nervovou soustavu autorů lepší, aby stejně jako istock zveřejňovali souhrn prodejů jen na konci měsíce - stejně když je to u většiny jedna velká bída, tak na tom až tolik nesejde, kdy se člověk o prodeji dozví...
Hodnocení: 0
honza286
 
Příspěvky: 421
Registrován: 27. listopad 2014 21:57

Reputace: +70

Re: shutterstock

Příspěvekod Ravennka » 7. únor 2017 22:04

Bude to znít hnusně, ale tenhle všeobecný propad je to jediné, co mě neuvádí do deprese z toho, že jsem začla zase aktivněji nahrávat a četnost prodejů klesá. I když možná jako motivační bonus má sloužit těch pár menších "lepších" - single, rozšířená licence, prodejů (ne jako v lednu single za $0,62) - ale tak, pořád jsem u toho, že lepší nějaký prodej, než žádný prodej a dokud z toho něco je, tak se budu snažit, aby to tak bylo i dál 8-)
+Bananaboy Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: shutterstock

Příspěvekod Host » 7. únor 2017 22:56

Ravennka píše:Bude to znít hnusně, ale tenhle všeobecný propad je to jediné, co mě neuvádí do deprese z toho, že jsem začla zase aktivněji nahrávat a četnost prodejů klesá. I když možná jako motivační bonus má sloužit těch pár menších "lepších" - single, rozšířená licence, prodejů (ne jako v lednu single za $0,62) - ale tak, pořád jsem u toho, že lepší nějaký prodej, než žádný prodej a dokud z toho něco je, tak se budu snažit, aby to tak bylo i dál 8-)


Je to tak. Já se po letech ohodlal vyčistit archlívy a hrnu všude kromě Istocku tuny srač.ek, které jsem se dřív bál uploadovat abych si nezkazil portfolio. To je mi teď už úplně šumafuk a světe div se, oni to všichni bez problému berou a dokonce se to i prodává... Dokonce je možné, že to trochu zpomaluje ten podivný sestup na Šutru.
Tak se nebojte a utlučte je odpadkama. Když to chtěj, maj to mít... Jako poslední projekt si ještě chystám mnoho variant vystrčeného, holého pozadí jako "greeting from happy contributor"... :mrgreen:
+admin Hodnocení: +1
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod Anika » 9. únor 2017 16:34

Právě mi naskočil novej dashboard :?
Zatím nevím, ale už teď mi vadí, že není mapka nahoře a musí se k ní odrolovat.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 9. únor 2017 17:27

Host píše:
Ravennka píše:Bude to znít hnusně, ale tenhle všeobecný propad je to jediné, co mě neuvádí do deprese z toho, že jsem začla zase aktivněji nahrávat a četnost prodejů klesá. I když možná jako motivační bonus má sloužit těch pár menších "lepších" - single, rozšířená licence, prodejů (ne jako v lednu single za $0,62) - ale tak, pořád jsem u toho, že lepší nějaký prodej, než žádný prodej a dokud z toho něco je, tak se budu snažit, aby to tak bylo i dál 8-)


Je to tak. Já se po letech ohodlal vyčistit archlívy a hrnu všude kromě Istocku tuny srač.ek, které jsem se dřív bál uploadovat abych si nezkazil portfolio. To je mi teď už úplně šumafuk a světe div se, oni to všichni bez problému berou a dokonce se to i prodává... Dokonce je možné, že to trochu zpomaluje ten podivný sestup na Šutru.
Tak se nebojte a utlučte je odpadkama. Když to chtěj, maj to mít... Jako poslední projekt si ještě chystám mnoho variant vystrčeného, holého pozadí jako "greeting from happy contributor"... :mrgreen:


což o to sunu, sunu, ale celý tento týden jen čekám až mi to tam cvičený opičky v ss odsouhlasej a moc se k tomu nějak nemaj, místo toho mi nahodili novej design, asi abych si chvilku hrála a neotravovala je s tím, že chci něco odsouhlasovat nebo nedej bože i prodávat! :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2474
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +752

Re: shutterstock

Příspěvekod Trueblackheart » 9. únor 2017 17:42

Taky mi právě naskočila ta nová nádhera, ale fotky ke schválení tam visí už týden. Na domácí stránce to ukazuje Pending approval 0, ale když na to kliknu tak tam ty fotky co čekají vidím a 0 jich rozhodně neni. To je poslední dobou hrozná móda rozmrdat něco co funguje a na co jsou lidi zvyklý.Vždycky přijde nějakej vohnout kterej trpí utkvělou představou, že je na čase to všechno celý přecházet aby to vypadalo, že vytváří nějaký hodnoty. A jediný čeho dosáhnou je, že naserou lidi a ještě to celý přestane fungovat.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Trueblackheart
 
Příspěvky: 130
Registrován: 26. červen 2016 11:19

Reputace: +37

Re: shutterstock

Příspěvekod hypotekyfidler.cz » 9. únor 2017 17:55

Trueblackheart píše:To je poslední dobou hrozná móda rozmrdat něco co funguje a na co jsou lidi zvyklý.Vždycky přijde nějakej vohnout kterej trpí utkvělou představou, že je na čase to všechno celý přecházet aby to vypadalo, že vytváří nějaký hodnoty. A jediný čeho dosáhnou je, že naserou lidi a ještě to celý přestane fungovat.

To bohužel není móda poslední dobou, to se děje pořád a všude. Když ale pominu, že to byla úplně zbytečná změna, tak se mi ten nový formát docela líbí.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
hypotekyfidler.cz
 
Příspěvky: 761
Registrován: 10. září 2013 11:48

Reputace: +341

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron