Myslím, že tady akorát malujete čerta na zeď

Schvalování je pořád rychlejší/na stejné úrovni jako u mnoha jiných fotobank. A obecně si myslím, že problémy se schvalováním a dobou zobrazení v portfoliu budou spojené se zaváděním nového webového rozhraní a možná i dalších vniřních změn systému. Věřím, že se to po ustálení změn zase vrátí do "normálu".
Osobně se mi na Shutterstocku prodává stále o dost lépe než jinde.
Ale je pravda, že nejsem žádný fotobankový matador, takže mi prodeje sice pořád obecně rostou, ale moje měsíční výdělky budou jako u některých fotobankéřů denní
