Depositphotos

Diskuse o ostatních - menších - fotobankách, jako je CanStockPhoto, Depositphotos, StockFresh, CutCaster, YayMicro a další

Re: Depositphotos

Příspěvekod ivusakzkrabice » 10. prosinec 2017 18:13

Neukecáte mě, nemám ji ráda! :) ;)

Jaká témata na deposit frčí, nebo aspoň máte pocit, že dobře frčí?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2400
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +714

Re: Depositphotos

Příspěvekod PandaWild » 10. prosinec 2017 18:18

Mně na DepositPhotos i DreamsTime obzvláště dobře jedou editorial fotky. Jenomže to může být způsobené tím, že nebývali na ně tak přísní a tak jich tam mám podstatně víc než jinde.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Depositphotos

Příspěvekod geek » 21. březen 2018 14:43

Přijde mi, že na Deposit mají nějakej bordel ve statistikách. Na týhle fotobance se mi prodává prd, ale ještě větší prd mi započítávají. Když mrknu na obrázky Nabídka prodejce - Online, tak součet prodejů je vyšší, než co uvádí ve statistikách, kde je jejich součet. Jsem tam ochuzen o dva prodeje. Jako nepoloží mě to, ale nevím, co je špatně.
Hodnocení: 0
geek
 
Příspěvky: 19
Registrován: 22. září 2017 10:00

Reputace: +4

Re: Depositphotos

Příspěvekod ivusakzkrabice » 25. září 2018 08:13

TAk jsem na DepositPhotos aniž bych se snažila (po třech pokusech jsem to vzdala někdy začátkem roku. Napsala mi paní, že chtějí mých 8 tisíc fotek a zařídila mi otevřená vrata v podobě setsakra rychlého ftp.
Včera jsem něco málo nahrála a teď koukám, že se mi nikde v systému nezobrazují. Máte někdo zkušenost s tímhle speciálním ftp od nich?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2400
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +714

Re: Depositphotos

Příspěvekod Ravennka » 25. září 2018 09:22

ivusakzkrabice píše:TAk jsem na DepositPhotos aniž bych se snažila...


Takže už víme, kde je ten "problém" - oni nechtějí, aby Ty ses jich musela doprošovat. Oni se chtějí doprošovat Tebe! :twisted:
+ivusakzkrabice Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Depositphotos

Příspěvekod ivusakzkrabice » 25. září 2018 15:16

Už to tak asi je :)
Jinak problém vyřešen, už se mi to sune do profilu tak nějak samo, takže začíná klikačka na kategorie
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2400
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +714

Re: Depositphotos

Příspěvekod ivusakzkrabice » 25. září 2018 16:14

Vypadá to, že přidávání je rychlejší a daleko snažší než u Dreams (jinak bych se na to vyprdla), tak tam něco nasoukám. Rychlé ftp fakt sviští o stošest 8-) Jsem mile překvapena.
Jak je to tam s prodejností? Vydělává to? Kde najdu v tom jejich nepřehledném systému výdělky?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2400
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +714

Re: Depositphotos

Příspěvekod shalom3 » 25. září 2018 17:29

Výdělky najdeš v Seller menu - Statistics. Já dělám spíš vektory a prodává se poměrně málo, většinou za předplatné, málokdy za "lepší peníz". Fotky mi většinou vyhazovali s tím, že nemají prodejní potenciál (fotím z nedostatku příležitostí vcelku všední věci, přírodu, květiny, krajinu, asi toho mají dost). Naposledy minulý týden jsem tam poslala 5 fotek, které kupodivu schválili - byly v tom i nějaké památky, což většinou byla garance vyhození nejen na Depo, ale na všech fb.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4468
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1035

Re: Depositphotos

Příspěvekod Anika » 25. září 2018 18:48

ivusakzkrabice píše:Vypadá to, že přidávání je rychlejší a daleko snažší než u Dreams (jinak bych se na to vyprdla), tak tam něco nasoukám. Rychlé ftp fakt sviští o stošest 8-) Jsem mile překvapena.
Jak je to tam s prodejností? Vydělává to? Kde najdu v tom jejich nepřehledném systému výdělky?



Deposit prodává slušně co do množství, ale pořád pár stejných bestselerů dokola. Má tam několik obrázků, které mi dělají 90% prodejů a prodávají se běžně několikrát každý den, a zbytek je mrtvý.
Novinky skoro nic. Výdělky za prodej jsou tam ale malé, nějaké jiné prodeje než základní předplatné jsou vzácné.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Depositphotos

Příspěvekod shalom3 » 25. září 2018 20:23

Koukám, legrace je, že každý to má jinak. Mně se zase prodá skoro pokaždé něco jiného, někdy starší, jindy novější. Společné je akorát tedy to, že za předplatné ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4468
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1035

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní microstock fotobanky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron