Paypal

Jste na fotobankách noví? Pište sem, pokud se chcete zeptat na ty nejzákladnější věci, potřebujete poradit, nebo se jen přivítat s místní komunitou.

Re: Paypal

Příspěvekod NaturaLinda » 19. červenec 2017 20:35

Dovolím si obnovit toto starší vlákno, abych nezakládala zbytečně nové. Můj dotaz se týká také PAY PALu. Nejdřív bych chtěla poděkovat všem, kdo mi tu na foru před pár měsíci pomohli rozjet vkládání fotek na fotobanky pomocí super prográmku Stocksubmitter! Díky němu a vám a jsem ted po několika měsících konečně dosáhla na první výplatu na Pay Pal. Penízky už na něm mám z BigStocku a z Fotolii a teď řěším co s nimi. Četla jsem, že je tam necháváte a když je dobrý kurz, tak vybíráte. Bojím se však, aby mi zatím z paypal účtu peníze nezmizely - aby se mi do něj někdo nenaboural - všude upozorňují, že se to může stát. Např. když najedu na stránky paypalu, automaticky tam mám už uložené svoje přihlašovací udaje. Pokud mi tedy někdo ukradne na mých cestách notebook a přihlásí se přes něj, jsem nahraná. Jak toto řeši prosím? Prý se dá někde na pay palu automatické přihlašování zrušit, ale nikde jsem to v nastavení nenašla.
Hodnocení: 0
NaturaLinda
 
Příspěvky: 23
Registrován: 16. březen 2017 17:04
Bydliště: Hradec Králové

Reputace: +1

Re: Paypal

Příspěvekod NaturaLinda » 19. červenec 2017 20:43

Můj druhý dotaz se týká samozřejmě převodu měny.
Vím, že se to už řěšilo tady: http://forum.fotobanky.cz/vseobecna-fotobankova-diskuse-f20/jak-minimalizovat-poplatky-t1929-20.html
a tady: http://forum.fotobanky.cz/vseobecna-fotobankova-diskuse-f20/jak-neplatit-zbytecne-moc-paypalu-t1767.html
Chci se ale zeptat na specifický případ - tak nějak dlouhodoběji žiju v Kanadě, mám tu kanadský účet a všimla jsem si, že Fotolia sice posílá v EUR ale na email mi od paypalu přišlo upozornění, že mi Adobe Canada Services Corporation posílá na pay pal 50 EUR. Nemáte s tím někdo zkušenosti - že bych si třeba platby z Fotolie nechávala posílat na kanadský účet v CAD a ze zbylých fotobank na český (tedy s tím neobejitelným poplatkem za kurz USD - CZK)? Nebo šekem? Nemáte s tím převodem USD - CAD někdo zkušenosti? Díky všem zkušenějším za pomoc.
Hodnocení: 0
NaturaLinda
 
Příspěvky: 23
Registrován: 16. březen 2017 17:04
Bydliště: Hradec Králové

Reputace: +1

Re: Paypal

Příspěvekod shalom3 » 19. červenec 2017 20:55

Úvodem, přístupové údaje do bankovních a podobných účtů NIKDY nepotvrzuj, že chceš uložit. Jestli používáš Firefox, tak zmáčkni tu ikonku napravo nahoře (má na sobě jakoby 3 čárky - řádky). Otevře se menu, klepni na Možnosti, pak vlevo na Zabezpečení, tam je tlač. Uložené přihlaš. údaje. Zkontroluj si, co tam máš a smaž citlivé údaje.
Co se týká kurzů, tak tím bych se moc nezabývala. V létě loni byl dolar kolem 26 Kč, teď osciluje mezi 22-23 Kč a že by šel nahoru, o tom lze spíše pochybovat. Pokud se kurz pohybuje jen o nějaké haléře, tak taková změna kurzu někoho sotva vytrhne při nějakých 100 dolarech. Krom toho nikdo nedokáže předvidat, jak se měny v současnosti budou chovat, protože svět je jeden obrovský bordel.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Paypal

Příspěvekod castyhost » 19. červenec 2017 21:33

vsichni (na celym svete) to maji na fotobankach nastaveny plus minus stejne, tj USD nebo EUR a Paypal, zkus treba se svym specifickym pripadem kontaktovat uzasnou Fotolii family Adobe ;-)
sry, nemam je rad

nebud tak naivni

pomazej si z kompu vsechny prihlasovaci udaje do bank, fotobank, paypalu, precti si neco o bezpecnosti na netu, udelej si novy a ruzny hesla, nastav si na Paypalu prihlaseni s notifikaci na mobil a zij stastne
+Lenka, +Ravennka Hodnocení: +2
castyhost
 
IP: 92.240.163.2xx

Reputace: 0

Re: Paypal

Příspěvekod Lenka » 27. červenec 2017 12:26

Začínám v tom mít slušnej bordel. LTD Pond Ireland poslal prachy v USD. Adobe Canada v EUR. Paypal mi nabízí vyplatit část v USD a část v CZK, přičemž během převodu se vše změní v CZK, ale musí se to poslat na dvakrát, "ze dvou kapsiček". Doufám, že 123rf to nepošle v Jüanech... :lol:

Edit: Info pro koumáky s talentem - ne, neznamená to, že mi tam teď leží balík. Jedná se o drobné. Vše co můžu hned vybírám a ucpávám díry v rozpočtu. :lol:
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Paypal

Příspěvekod Host » 27. červenec 2017 12:35

Lenka píše:Začínám v tom mít slušnej bordel. LTD Pond Ireland poslal prachy v USD. Adobe Canada v EUR. Paypal mi nabízí vyplatit část v USD a část v CZK, přičemž během převodu se vše změní v CZK, ale musí se to poslat na dvakrát, "ze dvou kapsiček". Doufám, že 123rf to nepošle v Jüanech... :lol:

Edit: Info pro koumáky s talentem - ne, neznamená to, že mi tam teď leží balík. Jedná se o drobné. Vše co můžu hned vybírám a ucpávám díry v rozpočtu. :lol:


To je celkem zbytečné psát, protože ti s tím "talentem" to už dávno ví na cent přesně a nám ostatním je to úplně jedno... :lol:
+Lenka, +Vero Hodnocení: +2
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: Paypal

Příspěvekod ivusakzkrabice » 14. prosinec 2017 18:37

Mám blbej dotaz. Na paypalu nemám ověřenou kartu, takže si mohu měsíčně poslat na účet pouze 2.500,- Kč. Platí tenhle limit i pro placení, když s kupuju něco na internetu?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Paypal

Příspěvekod ivusakzkrabice » 15. prosinec 2017 10:20

tak to prošlo, navíc sem si ještě zbytek poslala na účet..
dobře paypal! :) ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Paypal

Příspěvekod belinka » 10. únor 2019 11:57

ahojte, mám otázku už ste niekto platil na Amazon.de cez paypal? Alebo to nejde? Lebo taká možnosť pri platbách nie je, je tam len platba s kartou.
Hodnocení: 0
belinka
 
Příspěvky: 121
Registrován: 10. červenec 2018 11:44

Reputace: +17

Re: Paypal

Příspěvekod Vero » 10. únor 2019 12:29

belinka píše:ahojte, mám otázku už ste niekto platil na Amazon.de cez paypal? Alebo to nejde? Lebo taká možnosť pri platbách nie je, je tam len platba s kartou.

Platba přes Paypal není na Amazonu možná.
Hodnocení: 0
Vero
 
Příspěvky: 353
Registrován: 8. září 2016 12:08

Reputace: +54

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse pro nováčky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé