Vlákno stížností a nářků

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod PandaWild » 10. leden 2019 15:02

ivusakzkrabice píše:...Nejhorší dilema mám, jestli sníst vánoční cukroví nebo fakt počkat, že bude aspoň pár minut svítit slunce, abych vylámala rozumnější ISO a měla přípravu na letošní vánoce :) ;)
To nefotíš ze stativu s dlouhým časem? :shock:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod shalom3 » 10. leden 2019 15:20

Demotivující? Možná, ale krutě pravdivé :( . Kdyby někdo tvrdil, že popisuje rád, tak by z toho vyplývalo, že je buď pokrytec a nebo blázen. Nicméně, popisovat jeden holt musí.

Co se týká vánočního pečiva, tak bych nejlepší viděla uchovat vzorkovou kolekci v mrazáku a pro jistotu tak trochu zapomenout, aby to jeden náhodou nesnědl. A když se pak oteplí, není nad to, si sušenky nafotit někde na sluníčku a pak si k nim uvařit kafíčko, požitek ještě lepší než o vánocích. ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Vero » 10. leden 2019 16:14

NENÁVIDÍM SEAMLESS!!!!!!!!
Hodnocení: 0
Vero
 
Příspěvky: 353
Registrován: 8. září 2016 12:08

Reputace: +54

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod shalom3 » 10. leden 2019 16:22

Vero píše:NENÁVIDÍM SEAMLESS!!!!!!!!

No dobrý, ale můžeš to nějak upřesnit? ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod ivusakzkrabice » 10. leden 2019 19:08

PandaWild píše:
ivusakzkrabice píše:...Nejhorší dilema mám, jestli sníst vánoční cukroví nebo fakt počkat, že bude aspoň pár minut svítit slunce, abych vylámala rozumnější ISO a měla přípravu na letošní vánoce :) ;)
To nefotíš ze stativu s dlouhým časem? :shock:


Nerada fotím ze stativu, je to časově opruz :)

Hlavní důvod je jiný, prostě dostatečné přirozené světlo, které kreslí mám nejradši, jen z takového focení umím mít skutečnou radost a o to jde.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod CaptureLight » 10. leden 2019 19:16

ivusakzkrabice píše:
PandaWild píše:
ivusakzkrabice píše:...Nejhorší dilema mám, jestli sníst vánoční cukroví nebo fakt počkat, že bude aspoň pár minut svítit slunce, abych vylámala rozumnější ISO a měla přípravu na letošní vánoce :) ;)
To nefotíš ze stativu s dlouhým časem? :shock:


Nerada fotím ze stativu, je to časově opruz :)

Hlavní důvod je jiný, prostě dostatečné přirozené světlo, které kreslí mám nejradši, jen z takového focení umím mít skutečnou radost a o to jde.


To stativ nevylučuje. Nejlepší světlo je stejně brzy ráno a pozdě večer.
90 % všeho fotím ze stativu. Ano. Je to opruz, ale jeden si pak rozmyslí, zda ten záběr stojí za ten opruz :-) O to méně je pak práce s postprodukcí :-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
CaptureLight
 
Příspěvky: 229
Registrován: 20. duben 2013 17:11

Reputace: +60

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Bananaboy » 10. leden 2019 19:46

Hlásim sa do klubu tých, ktorí neznášajú popisovanie. Ježišmarjá, ako to ja nenávidím! Mňa aby do toho tlačili nasilu ako "balón do vody". Mám na disku okolo 400 nepopísaných vektorov a 3D renderov + asi stovku animácií, ale ani zaboha ich nemám chuť popísať a nahrať. To radšej stále kreslím a kreslím a kreslím... To ma baví. Asi si na to popisovanie budem musieť najať nejakého otroka. :lol:
+ivusakzkrabice Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Ravennka » 10. leden 2019 20:14

Zkus vyměnit popisování třeba za umývání nádobí, nebo věšení prádla... třeba to zabere :mrgreen:
+PandaWild Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Host » 10. leden 2019 20:29

Nevím, je blbé to tady psát, ale mne popisování i vymýšlení klíčových slov u nových obrázků docela baví. Rozšiřuje mi to obzory v anglickém jazyce i různých oborech. U obehraných témat je to zase jednoduché kopírování a vložení.
Prádlo věším taky rád, protože jen zoufale pípající pračka mne někdy (ve špatném počasí) odtáhne od počítače... Nádobí myje myčka... Jsem asi divnej... :D
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Bananaboy » 10. leden 2019 20:38

Ravennka píše:Zkus vyměnit popisování třeba za umývání nádobí, nebo věšení prádla... třeba to zabere :mrgreen:

Bohužiaľ asi nezaberie. Umytie jedného taniera a lyžice a vyvesenie teplákov, trička a trenýriek mám hotovo cobydup. Kiež by tak rýchlo išlo aj to popisovanie. :D
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé